Şimdi Ara

Gerçekten dediğiniz oldu hahahah

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Gerçekten dediğiniz oldu hahahah
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeautifulSwitzerland -- 2 Ekim 2017; 20:49:33 >

• Biri zam yapar digeri haberi yok gibi davranır

Birinin zamın içeriginden bile haberi yok

Bir laf vardır "Türk aklı ya kaçarken.." diye

Egitim de ne yaptıgımız belli degil,vergide de durum aynı

Neyse barzani ye bir sünger çektik hazmettirdik..!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı oyun yeni kimlikte de yapıldı. Önce yüz küsur tl dendi sonra tepki gelince kaç oldu 15 mi?

Klasik kaypak hareketleri.

Bu adamlar seçim zamanı muhalefetin vaatlerinden biri olan asgari ücret zammını bile yapmayacaktı. Şuan asgari ücretin 1400 tl olması o dönem paçaları tutuştuğu için.

Yoksa gram halkı düşünmüyorlar. Zaten eski asgari ücretle yeni asgari ücretin bir farkı yok alım gücü olarak daha da beter bana göre.

Son olarak şunu söylemek istiyorum. Ulan madem suriyelilere verecek milyarlarca dolar paramız var, neden bunu kendi halkın için kullanmadın neden?

• Adamların taktiği çok iyi. Önce sen zammı şu oranda açıkla, fazla ses çıkmazsa kaptırırız diyorlar. Ses çıkınca zam talimatını veren cb bizzat kahraman gibi gelip olaya el atıyor ve zam aşağıya çekiliyor. Adam hem abartı zammı her koşulda köklemiş hem de kahraman olmuş oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 2 Ekim 2017; 20:56:29 >
  • Muhtarın, belediye başkanının yapması gereken basitlikte haberleri bile hiç gocunmadan çıkıp kendisi yapan rte. Neden zam haberlerini de kendisi yapmıyor? Köye çöp arabası alınsa çıkıp şu kadar çöp arabası aldık diyecek kadar reklamı seven bir adam. Neden supermancilik oynuyor. Zammı bakan yaptı, indirimi sen öyle mi

Bir lafinla teog kalktı lan senden habersiz kuş uçmaz. Bu zam için senden izin istemedi mi bu bakan?

Haberim yok gibi zam yap pampa

• Bu zamlar düşük gelirli yada hiç geliri olmayan kişilere etkilemiyordu. Orta veya üst tabakaya vuruyordu

Normal seçim olsa değiştirmeyi düşünmezlerdi ama başkanlık seçiminde %1 le kaybetme ihtimali var Erdoğanın

Erdoğan %1 i bile göze alamadı sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdoğan'dan habersiz iş mi yapmışlar. Lan oğlum tuvalete giderken izin alıyor hepsi.

Harbiden bunu yiyecek bir kitle var insanı zamdan çok üzen o
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumagir

Bu zamlar düşük gelirli yada hiç geliri olmayan kişilere etkilemiyordu. Orta veya üst tabakaya vuruyordu

Normal seçim olsa değiştirmeyi düşünmezlerdi ama başkanlık seçiminde %1 le kaybetme ihtimali var Erdoğanın

Mtv'yi salla, orta kesim meyve suyu içmiyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AFK_is_now_AFK

quote:

Bu zamlar düşük gelirli yada hiç geliri olmayan kişilere etkilemiyordu. Orta veya üst tabakaya vuruyordu

konu MTV idi ama

ayrıca meyve suyuna ötv geldimi bilmiyorum bildiğim meyveli gazozlara gelmiş fanta ,sprite gibi ürünler . Bu söylediğin şeye benziyor Reis pepsi fabrikası açılışı yaptı yerine meyve suyu fabrikası açılışı yaptı demeleri gibi.. Bir ayrıca diyeyim AKP orta ve üst sınıftan az oy alıyor (zaten orta ve üst insan sayısıda azaldı fakir oranı %75 olmuş Türkiyede ) az oy aldığı için %1 oy kaybeder demiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumagir -- 2 Ekim 2017; 23:07:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

konu MTV idi ama

Galiba şeyden bahsediyor meyve suları da motorlu taşıtla taşınıyor diye

• quote:

quote:

quote:

konu MTV idi ama

ayrıca meyve suyuna ötv geldimi bilmiyorum bildiğim meyveli gazozlara gelmiş fanta ,sprite gibi ürünler . Bu söylediğin şeye benziyor Reis pepsi fabrikası açılışına yerine meyve suyu fabrikasını yaptı demeleri gibi.. Bir ayrıca diyeyim AKP orta ve üst sınıftan az oy alıyor (zaten orta ve üst insan sayısıda azaldı fakir oranı %75 olmuş Türkiyede ) az oy aldığı için %1 oy kaybeder demiştim

Öyle olsun hocam o zaman iyi akşamlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Haberim yokmuş gibi zam yap panpa.

• Çok şükür bugün de dönmedik.
  • Valla benim onların yerine yüzüm kızarıyor empati yapınca nasıl bir aşağılık durum olduğunu hissedebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.