Şimdi Ara

gerçekten böylemi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi akp ye oy verenler yaklaşık yüzde 50 yani ülkenin yarısı.akp atatürk'ü sevmiyor , yani halkta sevmiyor o zaman.Böylemi yoksa sevenler var ama ülkeyi şu an tek akp düzgün yönetiyor diye oy verenlermi var?

• Her gruptan oy verenler var. Kendi içlerinde bile ayrılıyorlar. Genel kanı AKP'ye oy verenlerin %90'ının haram, rant, torpil ve haksız kazanç zincirinin bir parçası oldukları iken, dinini gerçekten derinden yaşayan, din-iman-Kur'an konusunda hakkıyla yaşamını idame ettiren ama AKP tarafından kandırılan çok küçük bir azınlıkta var.

Atatürk konusunda da yine kendi içlerinde ayrılıyorlar. Ama şu var; hem AKP'li olup hem Atatürk'ü görmezden gelenler en büyük vatan hainleridir. 15 Temmuz'daki vatan hainliği Atatürk'e yapılan hainliğin yanında mikroorganizma kalır. Ve bunu da AKP müritlerinin çoğu yapıyor.
  • Akp nin yarısı Atatürk ü seviyor olmalı.

Menfaat için oy verenler de var.
    İstemeye istemeye veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dahi Olalım -- 9 Eylül 2016; 12:28:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sevenlerin olduğunu düşünüyorum.Çünkü bizim millette kim hükümete geçmişse o seviliyor
  • şuana gördüğüm kadarıyla çoğu nerdeyse tamamı sevmiyor
  • Sevmeyen 1 kişi gördüm o da en zararlı zihniyet benim laptop un arkasındaki Atatürk ün imzasından rahatsız olmuştu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .SubZero.

Sevmeyen 1 kişi gördüm o da en zararlı zihniyet benim laptop un arkasındaki Atatürk ün imzasından rahatsız olmuştu.

ne dedi hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matrixx7

quote:

Sevmeyen 1 kişi gördüm o da en zararlı zihniyet benim laptop un arkasındaki Atatürk ün imzasından rahatsız olmuştu.

ne dedi hocam ?

O Laptop un olduğu yerde namaz kılınmaz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .CrT. -- 9 Eylül 2016; 12:34:47 >
  • quote:

quote:

quote:

ne dedi hocam ?

ne alaka ? siz ne dediniz ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ne dedi hocam ?

Tartıştık en son yav he he dedim çok muhatap olduğum biri değildi. He onun Akp li olduğuna da inanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .CrT. -- 9 Eylül 2016; 12:38:25 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ne dedi hocam ?

Tartıştık en son yav he he dedim çok muhatap olduğum biri değildi. He onun Akp li olduğuna da inanmıyorum.

anladım.muhatap degilmis bide kaşıntıları var resmen

• AKP li olup da Atatürk'ü seven tek bir insan evladına rast gelmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlluminatideİmam

AKP li olup da Atatürk'ü seven tek bir insan evladına rast gelmedim.

evt büyük çoğunluk böyle
  • Seveni görmedim henüz. Ha sorsan evet seviyorum diyecek insanlar var. Ama sosyal medya hesapları bambaşka söylüyor. Allah sosyal medyayı bulandan razı olsun. Kimin ne olduğu içinde neler sakladığı hemen ortaya çıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yüzde 10 barajı kalksa emin ol akp nin oyları 4 te 1 ine düşer

• quote:

Orijinalden alıntı: deoksiriboz1001

yüzde 10 barajı kalksa emin ol akp nin oyları 4 te 1 ine düşer

niye hocam ? kalksa yine çoğunluk verir
  • quote:

şimdi akp ye oy verenler yaklaşık yüzde 50 yani ülkenin yarısı.akp atatürk'ü sevmiyor , yani halkta sevmiyor o zaman.Böylemi yoksa sevenler var ama ülkeyi şu an tek akp düzgün yönetiyor diye oy verenlermi var?

Allah baska dert vermesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

Seveni görmedim henüz. Ha sorsan evet seviyorum diyecek insanlar var. Ama sosyal medya hesapları bambaşka söylüyor. Allah sosyal medyayı bulandan razı olsun. Kimin ne olduğu içinde neler sakladığı hemen ortaya çıkıyor.

evet
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deoksiriboz1001

yüzde 10 barajı kalksa emin ol akp nin oyları 4 te 1 ine düşer

niye hocam ? kalksa yine çoğunluk verir

Sırf baraj altında kalacağı için oyu boşa gitmesin diye destekledikleri parti yerine akp ye oy atan çok adam var. Bunları da dikkate al bence

• quote:

Orijinalden alıntı: forumu

quote:

şimdi akp ye oy verenler yaklaşık yüzde 50 yani ülkenin yarısı.akp atatürk'ü sevmiyor , yani halkta sevmiyor o zaman.Böylemi yoksa sevenler var ama ülkeyi şu an tek akp düzgün yönetiyor diye oy verenlermi var?

Allah baska dert vermesin.

yav ne alakası var bizde biliyoruz sevmeyen veya sevenin ülke için daha iyisini veya daha kötüsünü yapmayacağını.merak ettik işte soruda sormayalım? amacınızda o zaten

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.