Şimdi Ara

Gerçekten 1 milyon lira verip şuan daire alan varmı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
3.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alınır. Tabi sağlam gelirin varsa. Yoksa aileden malı mülkü olmayan maaşlı birinin haddine değil. Dolarla gelirin varsa veya ticaretle uğraşıyorsun rahatlıkla alırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 milyon lira verip şuan daire almayan var mı? 500 bin lira olsa alabilecek miydin? Peki 300 bin lira olsa alabilecek miydin? Peki 100 bin lira... Rakamlara takılıp kalan zaten haberi yoktur sefere gidenden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 6 Ocak 2022; 23:18:56 >
  • malum üye damlamış

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • codered1983 kullanıcısına yanıt

Ne şimdi bu ? Ben ne anlarım Çinceden ?

• Ben mi ?

• Gerçekten 1 milyon lira verip şuan daire alan varmı?
  • mülk en iyi yatırım aracı bence.

kira getirisi olarak düşünmeyin.

her yıl katlanarak artıyor maalesef.

millet olarak biz her daim final hedef olarak başımızı sokacak bir ev alma hayali ile yaşıyoruz.

dolayısıyla ev yatırımı hiçbir zaman kaybetmez.

• Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt

Amerika'da 200.000$ california'dan bile ev alabilirsin zillow'un kendi sitesine girip bakabilirsin Amerikada ki evler Türkiye'de ki gibi pahallı değil

Gerçekten 1 milyon lira verip şuan daire alan varmı?

• Blue Sky 77 kullanıcısına yanıt

Ben butik sitede cumhuriyet mahallesinde 3+1 900bine 2 ay önce bulmuştum şimdi o evin fiyatını yazmayayım. 2 ay önceki fiyatlarla bile fark çokken siz 1 yıl önceki fiyatı söylüyorsunuz 😂😂

• RF Zarate kullanıcısına yanıt

Herkes sizin gibi bu parayı hak etmiyor almayacağım dese idi. Şimdiye 3/1 fiyatında ucuzlamisti arabalar. Ama bizde clio nün fiyatı 1 milyon dahi olsa alacağım diye yanıp tutuşan lar var.

• Ya millet nasıl yaşıyor bu kalabalık şehirde.

1 milyon verecen, metrobüste balık istifi gidecen!

Aman kalsın, havaalanını dışarı çıkardılar, ihtiyaç olsa nasıl ulaşırız stresinden kurtulamıyoruz, bir de içinde yaşayacan o kalabalıkta, tavuk çiftliğinden farkı yok, 1 metre karede 4 insan.

O parayı veren yabancıda da, yerlide de poblem var, kutu kutu daireler, bilmem 35. katlar, deprem, yangın olsa parçan kalmaz, orada yaşamayı bırak, düşüncesi bile kabus.

Sanki memlekette yer kıtlığı var, o parayla sahil kasabalarında ayağının yere bastığı bahçeli evler alınır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKP varken bu ülkede hiç bir şey alınmaz. Ne ev, ne araba. Birinde %300 müthait karı var, birinde %300 parti karı.

• selamivural kullanıcısına yanıt

iş olanaklarından dolayı.bence her ile üretim yerleri iş olnakları acılsaydı istanbula böyle göç olmazdı.

• yabancılara araplar şuan cok uygun burası.genellikle onlar alıyor.birde 70 li 80 li 90 lı yıllardan malı mülkü olanlar ve iyi ticari geliri olanlar alıyor.yüzde 90 alamıyor.

• Parası olan alır. Sizi geren ne?

• O zaman Gaziantep size kafayı yedirtir.Hiçbirşey yok hiçbir özellik yok dağın başında insanların yarısı Suriyeli yarısıda Türkçeyi aksanlı konuşuyor devşirme şehir dışı doğudan göç hep.Ne deniz ne yeşillik ne gezilecek yer hiçbirşey yok 2+1 1 milyon olmuş.Gaziantep diyorum haaa İstanbul İzmir Antalya Bursa Tekirdağ Çanakkale değil.

• Müteahhit dedem ile yaptığımız 3 katlı 2 bloktan oluşan 2+1 daireleri 150 bin tl den satmıştık. O zamanlar bir daire o kadar eder mi lan diye laf yiyorduk. Ama o daireleri alanlar şimdi 800 ila 950 bin tl ye ilana koyuyorlar. Yıl 2010-2012 olması lazım.

• sml_akyz S kullanıcısına yanıt

Taşdelen Cumhuriyet mahallesi mi ?

• Blue Sky 77 kullanıcısına yanıt

çekmeköy cumhuriyet mahallesi olarak geçiyor. Taşdelen lunaparkın tarafı diye biliyorum

• sml_akyz S kullanıcısına yanıt

Anladım kardeş bende Lunapark'a çok yakınım ama tam olarak yeni ev aldığım için mahalleleri bilmiyorum

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.