Şimdi Ara

GERÇEKÇİ YORUMLARLA TELEFON SEÇİMİ!...EDİTLERLE DEVAM EDİYOR..... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
2
Favori
1.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayrıca arkadaşlar g3 ile z2 ekranının çok farkı var mı g3 ü inceledim ancak z2 inceleyemedim şu andaki tüm içerikler 1080p daha üzeri pek bir şey yok açıkcası kalite çok fark ediliyormu ikisinin ekran teknolojileri de gelişmiş sonuçta
  • up....
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakabo1982

hocam benim z2 nin beğendiğim yönleri kasma donma vs yapmaması ve stabil çalışması ayrıca yukarıda yazdığım gibi şarjın çok iyi gitmesi.

beğenmediğim yönleri kameranın 20.7mp olmasına rağmen süper otomatik modun sadece 8mp de çalışması. umarım bu yazılımla düzeltilir. bir de usb ile şarj etmek için kapağı çıkartmak gerekiyor. kapak da biraz emanet gibi duruyor. bundan dolayı manyetik şark kablosu aldım ancak usb ile 3 saat şarj olurken manyetik ile 6 saate yakın sürüyor...

edit:yine yukarıda belirttiğim gibi menü özellikle g3 e göre çok sade yapılmış. benim için hiç sorun değil ancak eğer görselliğe önem veriyorsan g3 baya önde..

sormak istediğin bir şey varsa cevaplarım

@darkwolf33
    Kusura bakma biraz geç cevap verdim 3 gün kadar foruma giremedim ne zamandır. Evet 16gb modeli var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psyduck17 -- 28 Eylül 2014; 3:20:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dün epey bir araştırma fırsatı yakaladım ancak şöyle bir durum var lg g3 her yerde bulunup incelenirken sony xperia z2 yi bulamadım pek bulduklarımı da inceleyemedim
    z2 lerin bulunduğu avea da görevli bayan sadece tasarımı inceleyebilirsiniz cihazı açamayız dedi tepem attı açıkçası nasıl olacakta incelemeden bu üründen alacağım dedim haklısınız ama bizimle ilgili bir durum değil dedi bende peki burdan almıyorum telefonu bunu bilin dedim ki kaç senedir avea lıyım (terbiyesizler) neyse turkcell e gittim orada da yoktu hazır gitmişken g3 ü sorayım nasıl kulanıcı yorumları vs adamlar çok iyi hiç bir şikayet yok diyordu bu arada da iphone 6 yı da inceledim ama fiyatını haketmğiyor gibi duruyordu açıkçası
    özellikle bu firmaların 16gb modelini satması ve müşterilerinden hiçbir sorun vs şikayet almadıklarını söylediler tabii ne kadar doğruysa

2turkcell bayiinde bir lg g3 bir de z2 önerisi aldım ama bunlar da pek fikrimi oturtacak yorumlar değildi

teknosa bimeks vs de de z2 yoktu malesef etrafta g3 kaynıyor resmen

• Sony Center,teknosa ve vatan bilgisayar gibi yerlerde Z2 yi inceleyebilirsin. Z2 nin tasarımı bence çok hoş ve erkeksi bir telefon.Bende şuanda Z var oldukça memnunum.Ayrıca şarj ederken kapakçıgı açmana gerek yok, bi tane dk36 dock cihazı alıp şarj edebilirsin ben öyle yapıyorum.
    Z2 yi diğer telefonlardan ayıran bir çok artısı var.

3200 Mah lık batarya+stamina Mod.
    20mp G lens kamera
    Suya toza darbelere dayanıklı kasa
    3gb ram.
    Triliminos ve X-reality işlemcili ekran(en dogal ve en keskin görüntüler).
    Az ram tüketen arayüz.

Yerinde olsam kesinlikle Z2 yi tercih ederdim.Lg nin ikinci el piyasası çok düşük elinde kalır.

• z3 ü bekle

yada iphone6

• bakalım 1-2 hafta daha bekleyip z3 ü bir elimize alalım ondan sonra da alayım bir tanesini sıktı artık

iphone düşünmüyorum aslında çok kapalı bir işletim sistemi var
  • arkadaşlar konu güncel ancak z2 ile g3 arasında kaldım bu yüzden iki telefonu konuşalım artık
  • darkwolf33 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim görüşüm Z2 daha dayanıklı ve uzun ömürlü bir telefon G3 ün çektiğin fotoğraflara bakmak dışında bir artısı olduğunu düşünmüyorum ( ekran olarak ) benim tercihim Z2 olurdu açıkcası tabi kullanıcı yorumları daha iyi olur.
  • hocam zaten şu an hangi telefonu alsam bana süper gelecektir hali hazırda n8 kullanıyorum bu yüzden.
    dediğiniz gibi z2 daha sağlam duruyor ama z3 geliyor yaza da z4 vs gelir beni bu korkutuyor gerçi sony desteği hemen çekmez gibi ama bir de şu sorunları çok fazla olmasaydı telefonun
    tam ısınıyorum telefona pat bir eksiklik çıkıyor ya telefonu alırken aslında en önemli husus arama ulaşılma gibi önemli detayları göz ardı edip ekrandı oydu buyduya bakıyoruz z2 nin de en büyük sorunlarından biri anten çekmeme sorunu olması diğer sorunu ise hepsinde ortak olan ısınma sorunu o yüzden ne yapacağımı bilmiyorum
    şkş ucu b.klu değnek anlayacağınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇaĞLaR..

Sony Center,teknosa ve vatan bilgisayar gibi yerlerde Z2 yi inceleyebilirsin. Z2 nin tasarımı bence çok hoş ve erkeksi bir telefon.Bende şuanda Z var oldukça memnunum.Ayrıca şarj ederken kapakçıgı açmana gerek yok, bi tane dk36 dock cihazı alıp şarj edebilirsin ben öyle yapıyorum.
    Z2 yi diğer telefonlardan ayıran bir çok artısı var.

3200 Mah lık batarya+stamina Mod.
    20mp G lens kamera
    Suya toza darbelere dayanıklı kasa
    3gb ram.
    Triliminos ve X-reality işlemcili ekran(en dogal ve en keskin görüntüler).
    Az ram tüketen arayüz.

Yerinde olsam kesinlikle Z2 yi tercih ederdim.Lg nin ikinci el piyasası çok düşük elinde kalır.

hocam dockla şarj süresi ne kadar normal şarja göre?

Seni iyi aanlıyorum hocam bende N8 kullandığım için sony kendi açıkladı zaten altı ayda bir amiral gemi çıkaracağız diye her ne kadar saçma bir durum olsada ama şuradan pay biç Z güncelleme almayacak dendi ama halen güncelleme almakta yani desteği hemen kesmiyor sony bu bir artı bence tabi sorun yaşayanlarıda görmemezlikten gelinmez N8 den sonra o kadar para verip sorun çıkarırsa alacağın telefon ister istemez moralin bozulur G3 iyi hoş telefon ama bana boş geliyor nedense çok araştırmadım incelemede izlemedim ama öyle işte G2 daha alınabilir bir durumda fiyatıyla bence Z3 geliyor ama benim ilgimi en çok çeken cihaz Z3C oldu fiyat ne olur bilinmez ama birde şunu söylemeden geçemeyeceğim bende bir telefon almak istiyorum bazen mesela L930 çok iyi ama Flac formatlı parça çalamıyor diye biliyorum çalabilse onu alırdım ama android olunca seçim sony daha ağır basıyor diğer modellere göre bence yani biraz uzun oldu kusura bakma

• Bende z1 ve z2 g2 arasinda kaldim z1 de isinmadan dolayi yamulma sorunu kamera sorunu var diyorlar bu dogrumudur ? Z2 de 4k dan dolayi asiri isinma sorunu var buda soylentimi dogrumudur ? Bu sorunlar gercekse g2 alinirmi alinirsa sonyden hangi artilari var her iki markayida kullanan yazarsa sevinirim

• yok hocam ne kusuru ayıp ettiniz
    bu sony politikası çok saçma da tüketiciyiz malesef z2 güzel ama epey bir sorunu varmış ama g3te de sorunlar var artık bekleyeceğiz biraz daha
    siz z3c düşünüyorsunuz bende biraz büyük olsun istiyorum telefon 3.5" tana sonra rahatlayayım biraz biraz daha beklemekte fayda var gibi

aslında dün biraz note 4 e baktım da bildiğin plastik ya yanlar metalimsi epey güncel kalacak gibi duruyor özellikleri çok iyi duruyor ama zamzung

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkwolf33 -- 6 Ekim 2014; 11:47:48 >

Açıkcası ben samsunga para vermem her zaman söylüyorum bunu o kadar para verip elimde kalitesizliğini hissetmek pek hoş olmaz
    Bu arada Z3C 4.6 inç ekran boyutunda baya iyi bence çok büyük telefonlar pek iyi olmuyor benim açımdan kot pantalonda rahat durması lazım
    Benim düşündüğüm modeller şunlar Z2-Z3C veya L930 Z2 ve 930 hemen hemen aynı fiyat vodofone ile alınırsa G3 ise garip gerçekten o donanımla kasıyor diye konu açanlar var hayret ettim hadi ısınması normal ama kasması değil bence
  • z2 ile z3 arasında çok fark yok gibi boyut açısından biraz daha ince hatta bıraktım hocam onları ya adamlar resmen telefonu ezmek için yorum yapıyorlar ha gerçekçi yorum yapanlar da var ama bu sefer insan onlara inanmıyor veriyorsun 2000 lira telefona 3310 muamelesi yapıyorlar saçma yorumları artık okumuyorum direkt kullanıcılarla görüşüyorum
    ayrıca samsung a bende oldum olası ısınamadım herkesin elinde plastik telefonlar dolaşıyor hepsinin tasarımı birbirine benzer premium telefonla alt segment birbirine çok benziyor bu da kötü bir imaj
    Zaten en mantıklısı kullanıcıları ile görüşmek daha net fikir ediniyorsun en azından, Samsung un tüm android telefonlarını yan yana koysalar şirketin sahipleri hatta tasarımcısı bile belki bilmez yarısının hangi model olduğunu hepsi aynı
    Ben Z2 yi biraz daha inceleyeceğim duruma göre vodofone ile alırım belki çok pahalıya gelmiyor eğer doğru tahmin ediyorsam
  • operatörler üzerine çok koyuyor sen iyi araştır bende nereden alacağıma karar veremedim başarı garantili olanları alın dediler ki zaten bir turkcell bayyi de bana bunlar başarı garantili dedi kafam orada karışmıştı çok üstelemedim yine sorarım olmazsa uğrarsam
    Hocam daha dün gece baktım internet sitesinden 1900 küsür idi şimdi baktım zam koymuşlar ne ara koydularsa 2280 olmuş
  • koymazlar mı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.