Şimdi Ara

GERÇEKÇİ OLUN !!! VECTRA MI ? / MONDEO MU ? (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
1
Favori
30.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: elegance883

6 yıldır vectra kullanyom benden iyi mi bilecen saçmalama

6 yıldır aynı arabayı kullandıgın için teknolojile birlikte gelişen diğer arabalardan haberin yok kendi yumrugunu çelik sanıyorsun,mondeo tdci ile karşılaşırsan görürsün dediğimi anlarsın ve saçmaladıgının farkına varırsın.

çok açık ve net söylüyorum hatta iddia ediyorum mondeo tdci ile vectra kapışsın vectranın hiç şansı yok kesinlikle tokatlanmaya mahkumdur 2 kere 2 dört gibi bişey bu mağlesef bu konuda vectracı arkadaşlar bunu kabul etsinler isteyen denesin derim denemesi bedava
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluerank

ewt buda mondeo TDCI hayatımda gördügüm en performanslı diesel bir araç tokatlama süpper oluyo bunla tokat manya oluyo herkez

vectradan başka araba kullanmayan bazı arkadaşlar mondeo tdci ı hafife alıyorlar umarım birgün otobanda tdci ile karşılaşırlarda boylarının ölçüsünü alırlar diyorum bende mondeo ile trafikte çok öyle kendine güvenen arabalar tokatladım,birgün mondeoya tokatlanınca bu mesajımı hatırlarlar o zaman zart zurt mu derler zort ladık mı derler bilemiyorum

benim bu forumdaki diğer mesajlarıma bakarsanız görürsünüz vectra düşmanı filan değilim hatta birçok mesajda vectra için övgü dolu sözler kullandım ama yiğidi öldür hakkını yeme denir o nedenle mondeo için haksızlık yapmayın kullanmayan yorum yapmasın

• vectra yı 6 yıldır kullanmam bu sürede başka araba kullanmadim anlamına gelmiyor...
    işim gereği haftada en 3 farklı araba geçyor altımdan bilmeden hala sallıyorsun.. ayrıca focus tdci de kullandım 0-100 de iyi ama sonra vectra kadar iyi değil...
  • vectra daki teknolojiye sizin aklınız yetmez zaten şu an gidip alacağın 2007 model arabaların çoğunda olan özelleiklerden fazlası var...
    ayrıca 0.28 aerodinamik var..
    senin tdci gördüğün kadar ben tdci kullandım bunu da bil...
    biri servisler vectra dolu diye sallamış
    biz yılda bile mondeo göremiyoruz aferin vectra ya servisleri bile doldurmuş...
  • vectra nın 90 ların başındaki modelleri a kasalar bile yolların tozunu attırmaya devam ediyorlar... vectra ya bulaşacak araba zort zurt değil bmw den aşağı olmaması lazım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bianconera

quote:

Orjinalden alıntı: A380

quote:

Fordu oldum olası sevmedim abi.Alırsın ford olursun zort mu ne diyolar
    Vectra hoşuma gidiyor.7 yıldır kullandıgımız bi vectra dizel aracımız var.Herkes tutturmuş bi vectra sorunlu felan allaha şükür bizim kafamızı pek ağrıtmadı.Taş gibi araba vectra.

birgün bir tane Ford mondeo ile kapışırsan seni zortlatabilir :D

yolda görebilirsem rastlayabilirsem bi mondeo'ya bakarız o zaman

haklısın dostum mondeo çok tutulan bir araba ama galerilerde tutulan

• bu arada hiç farketmezde vectra a kasa dan c kasaya kadar ayıryor rakiplerini de
    elindekini çelik yumruk sanan asıl mondeo tdci diye vızıldayanlar vectra nın 1.9 cdti ından haberleri yok herhalde acaba tdci yanına yaklaşabilirmi?????
    bunun bahsi ancak şöyle olur vectra mondeo kaç metre fark atar diye tartışın artık??
  • Mondeo her aracın yiyebileceği cinsten değildir.Kısaca MONDEO = Demir Leblebi
  • quote:

Orjinalden alıntı: A380

quote:

Orjinalden alıntı: bluerank

ewt buda mondeo TDCI hayatımda gördügüm en performanslı diesel bir araç tokatlama süpper oluyo bunla tokat manya oluyo herkez

vectradan başka araba kullanmayan bazı arkadaşlar mondeo tdci ı hafife alıyorlar umarım birgün otobanda tdci ile karşılaşırlarda boylarının ölçüsünü alırlar diyorum bende mondeo ile trafikte çok öyle kendine güvenen arabalar tokatladım,birgün mondeoya tokatlanınca bu mesajımı hatırlarlar o zaman zart zurt mu derler zort ladık mı derler bilemiyorum

benim bu forumdaki diğer mesajlarıma bakarsanız görürsünüz vectra düşmanı filan değilim hatta birçok mesajda vectra için övgü dolu sözler kullandım ama yiğidi öldür hakkını yeme denir o nedenle mondeo için haksızlık yapmayın kullanmayan yorum yapmasın

Dostum mondeo tdci 2.0 130 beygir, vectra 1.9 cdti 150 beygir.O yüzden biraz yavaş tokatlasın haniiii

• quote:

vectra daki teknolojiye sizin aklınız yetmez zaten şu an gidip alacağın 2007 model arabaların çoğunda olan özelleiklerden fazlası var...
    ayrıca 0.28 aerodinamik var..
    senin tdci gördüğün kadar ben tdci kullandım bunu da bil...
    biri servisler vectra dolu diye sallamış
    biz yılda bile mondeo göremiyoruz aferin vectra ya servisleri bile doldurmuş...

senin aklın yetipde vectra kullanabiliyorsan benim aklım hayli hayli yeter,senin yaşın kadar benimde vectra alıp satmışlığım var? haftada 3 araba kullanıyorsun bunu çok matah bişeymi sanıyorsun ben günde en az 3 değişik araba kullanıyorum,çok fazla uçma bmw çok gelir önce passat var sonra başkaları bmw ye daha çok var.
    ben hiçbir araba firmasının fanatigi olmadım körü körüne de savunmadım forumdaki mesajlarımı oku yeri geldiginde vectranında hakkını vermişimdir taraflı oldugun imzandan belli sırf vectran oldugu için vectrayı savunuyorsun senin gibiler neye binse o araba iyi der yarın passat alsan vectra kötü dersin bilirim ben senin gibi arabacı fanatikleri akşama kadar yanıma çok gelip giderler ayrıca forumda çok fazla zartlamasan iyi olur boş yere milletin kafasını karıştırma.

• VECTRA DAN UZAK DURUN ARIZALARI ADAMI ÇILDIRTIR
  • mondeo hakkında ne kadar atılıp tutulmuş yahuu... aslında çoğunu haketmiyorr... iyi arabadır mondeo. tıpkı vectra ve passat gibi... honda accord u da es geçmeyin derim.
  • Alman arabasından şaşmıcaksın..
  • biz ne desek anlamiyorsunuz işte profesyonel bir test bakın kim kimi yaryor... mondeo nun kralı(ST220) ve vectra nın kralı artı mazda 6........
    http://www.youtube.com/watch?v=IyOUrbQXtOs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elegance883 -- 11 Ekim 2007; 15:04:48 >
  • quote:

biz ne desek anlamiyorsunuz işte profesyonel bir test bakın kim kimi yaryor... mondeo nun kralı(ST220) ve vectra nın kralı artı mazda 6........
    http://www.youtube.com/watch?v=IyOUrbQXtOs

Vectra

• devam edelim videolara o zaman
    http://www.youtube.com/watch?v=QIDOAspBaPM
  • quote:

devam edelim videolara o zaman
    http://www.youtube.com/watch?v=QIDOAspBaPM

Videolara istediğimiz kadar devam edebiliriz, topgear'da vectranın stock m5'den bile hızlı olduğu belirtiliyor zaten.
    Orada eleştirilen sürüş zevki, viraj kabiliyeti..
    Ha bana yetiyor ( '04 elegance) OPC türü bişey alacağım zaman düşünürüm belki bunları

• http://www.youtube.com/watch?v=AiIyLT6KEiI&mode=related&search=
    bmw 5.23 ü ayıran bir vectra
    anlayın artık opelle baş etmek kolay değil
  • >>Valla arkadaşlar vectrayı bilmem yorum yapamam ama gözümün önünde bi tane eski kasa mondeo (97-98-99 falan) kaza yaptı çift şeritli yol bir anda teke düştü hızlı gidiyordu heyecanla karşı şeride geçti ve 2 yol arası rapma gibi oldu ve uçtu karşı şeride takla attı sırtüstü kalakaldı ama adamlar ne kadar sağlam yaptıysa ıhh demedi mondeo.direkler çatı falan hasar aldı ama öldürmedi tüm camlar neredeyse patlamıştı.ters düştüğü için altına falan baktım hiçbirşey yoktu sapasağlamdı araba kısacası.o günden beri eski kasa mondeo bakıyorum temiz.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.