Şimdi Ara

Gerçek Pet Sleeve ile Paracord Sleeve Arasındaki Kalite Farkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
3
Favori
1.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ben çok fazla anlamam bu işten ama yaklaşık 5 6 Ay önce Phanteksin siyah sleeved kablo setini almıştım. 150 tl para verdim. Düne kadarda kullanıyordum. Malzeme kalitesi cok fazla iyi değil. Yine iş görür ama Mordartpc Levon Turaç a Sleeved Kablo seti yaptırdım. 24 pin 60 TL 8 Pin 40 TL 6+2 40 TL 5li set Totalda 180 TL ye denk geliyor içine kablo toplama tarağı filanda koyuyor 30 TL fark ile gerçekten harika bir ürün alıyorsunuz. İkisini kıyasladım görsel olarakda kalite olarakda çok fazla fark var. Konu biraz reklam gibi oldu ama eminim forumda benim gibi bu tarz merakı olan bir sürü arkadaş vardır. İnş yardımcı olur konu.Gerçek Pet Sleeve ile Paracord Sleeve Arasındaki Kalite FarkıGerçek Pet Sleeve ile Paracord Sleeve Arasındaki Kalite FarkıGerçek Pet Sleeve ile Paracord Sleeve Arasındaki Kalite FarkıGerçek Pet Sleeve ile Paracord Sleeve Arasındaki Kalite Farkı

• Gerçekten güzel ve kaliteli duruyor. Ben 1 sene önce CableMod'dan almıştım. Levon'nun yaptığını bilseydim kendisinden almak isterdim. Yeni almayı planlayan kişiler için güzel.
  • İstediğimiz şekilde renk tercihi yapabiliyoruz. Türkiye de olması gerçekten kaliteli ürün güvenli alışveriş. Sağolsun her konuda yardımcı oluyor. Bu tarz insanları desteklemek lazım.
  • irfanica kullanıcısına yanıt
    Hocam paylaşım için teşekkür ederim, kendisi ile nasıl iletişime geçebilirim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beceriksiz Adam

Hocam paylaşım için teşekkür ederim, kendisi ile nasıl iletişime geçebilirim acaba?
    iletisim@modartpc.com
    Bu adrese mail atın hocam kendisi dönüyor.
    Teşekkür ederim hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni sistem toplarken dikkat edeceğim şey gerçekten renk uyumu ve Sleeve kaplama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: V1CT0RY

Yeni sistem toplarken dikkat edeceğim şey gerçekten renk uyumu ve Sleeve kaplama...
    şu videodaki gibi bir sistem acaba yapıla bilirmi ülkemizde

https://www.youtube.com/watch?v=QaoFh1DH51U

bilgisayarı saymaz isek onun sınırı yok masa vb şimdiden kolay gelsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

şu videodaki gibi bir sistem acaba yapıla bilirmi ülkemizde

https://www.youtube.com/watch?v=QaoFh1DH51U

bilgisayarı saymaz isek onun sınırı yok masa vb şimdiden kolay gelsin...

Alıntıları Göster
    Abartmış hocam...

• quote:

Orijinalden alıntı: V1CT0RY

Abartmış hocam...

Alıntıları Göster
    Dogrudur ama güzel görünüyor diger parcaları toplar isem ozaman bunun bir tık üstü şık görünen birşey yapa bilirim ortam bunu bir tık üstüne müsiat yada masa desk pc yapasım var üstü camlı gibi
  • Ben modifiyemalzemecisi adlı sitedeki arkadaş ile iletişime geçtim baya yardımcı oldu sağolsun psu modelimi verdim güç kaynağıma göre üretim yapıyor. Amacım bu kablonun ek olmaması çünkü kabloya ek tekrar kablo taktığımızda kasada ciddi yer kaplıyor ve ek yapmak hoşuma gitmiyor. Aşağıdaki gibi satın aldım kablolar geldiğinde kablo kalitesi hakkında bilgi veririm. Arkadaşım sadece ekran kartı girişlerini yaptırmıştı kablo çok kaliteli duruyordu.

1 adet 24 pin, 60 cm
    2 adet 8 pin 60 cm (1 tanesini 4+4 yapılacak)
    2 adet 45 cm vga
  • forumdaşlar sizce böyle bir masa 2.40 cmlik alan icin nasıl olur masa icin bukadar bir alan var birde kablo saklama icin ne gibi yöntemler var sizin bildiginiz kablolar cok kötü görünüyor...
    https://www.youtube.com/watch?v=9ycMsnv3nCI
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

Ben modifiyemalzemecisi adlı sitedeki arkadaş ile iletişime geçtim baya yardımcı oldu sağolsun psu modelimi verdim güç kaynağıma göre üretim yapıyor. Amacım bu kablonun ek olmaması çünkü kabloya ek tekrar kablo taktığımızda kasada ciddi yer kaplıyor ve ek yapmak hoşuma gitmiyor. Aşağıdaki gibi satın aldım kablolar geldiğinde kablo kalitesi hakkında bilgi veririm. Arkadaşım sadece ekran kartı girişlerini yaptırmıştı kablo çok kaliteli duruyordu.

1 adet 24 pin, 60 cm
    2 adet 8 pin 60 cm (1 tanesini 4+4 yapılacak)
    2 adet 45 cm vga
    Böyle özel sipariş kaça mal oluyor hocam?
  • msb_bjk kullanıcısına yanıt
    Ben tüm sete 320 tl ödedim hocam.

Kendileri ile iletişime geçtim. Yakın bir zamanda bende almak istiyorum. Bu arada Kasa modeliniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: meself

Kendileri ile iletişime geçtim. Yakın bir zamanda bende almak istiyorum. Bu arada Kasa modeliniz nedir?
    Thermaltake view 71 tg modeliydi ama onu şuan corsir 500d se rbg ile güncelledim.
    Teşekkürler. Kasa arayışı içindeyim bende de V200tg rgb var hava sirkülasyonu konusunda sıkıntılı bir kasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meself -- 3 Ocak 2020; 8:29:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meself

Teşekkürler. Kasa arayışı içindeyim bende de V200tg rgb var hava sirkülasyonu konusunda sıkıntılı bir kasa
    Benimde kasayı değiştirme sebebim çok ağır temizlenmesi zor olması.. Hava sikülasyonuda çok iyi değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.