Şimdi Ara

gerçek oturumum niye yok :S

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> gerçek oturumum niye yok :S
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    734 Mesaj
    öncelikle herkese hayırlı geceler. pcde son gunlerde inanılmaz kasılmalar mevcuttu. oturumdan kaynakladıgını düsündugum ıcın baska bir oturum açıp oyunlarımı onda oynuyordum. asıl oturumun adı administratordu. bugun pcyi kapadım açtıgımda ise administrator hesabı gozukmuyordu. sadece oyun oturumu gozukuyordu. administrator hesabımdaki bilgilere ulaşıyorum ama o oturum açılışta gozukmuyor guvenli kipten açılıyor sadece. bunu nasıl atlatabilirim yardım ederseniz sevinirim. sorularınız olursa burdayım. simdiden teşekkurler

|
    |
    Inno3D 1660 Ti twin x2, ASUS TUF Z370 GAMING PLUS RGB Anakart, TEAM GROUP Xcalibur 3600MHZ 16G DDR4, Intel 8700, Gamepower Iceberg 360 sıvı soğutma James Donkey 480G SSD, EZCOOL 480G SSD, Xigmatek 800W 80 Gold PSU
  • Yüzbaşı
    734 Mesaj
    |
    |
    Inno3D 1660 Ti twin x2, ASUS TUF Z370 GAMING PLUS RGB Anakart, TEAM GROUP Xcalibur 3600MHZ 16G DDR4, Intel 8700, Gamepower Iceberg 360 sıvı soğutma James Donkey 480G SSD, EZCOOL 480G SSD, Xigmatek 800W 80 Gold PSU
  • Yarbay
    6235 Mesaj
    Ctrl+Alt+Delete kombinasyonunu oturum açma ekranında bir kaç kere kullan manuel kullanıcı yazma ekranı gelicektir.
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    854 Mesaj
    Kötü bir durum ya

Smiley yaptım, çünkü eninde sonunda çözümü bulacağından eminim
    |
    |
    Siz yeni bir oturum oluşturmazsanız admin oturumunu kullanmaya devam ederseniz,
    Yeni oturum oluşturulduğunda ise administrator kendini gizlemeye alır,
    Sadece yeni oluşturduğun hesap gözükür.
    |
    |

╚═╦═══╗═║═══║═══════║═══║═╦═══╦═╝
    ══║═══║═║═══║═╔═══╗═║═══║═║═══║══
    ══╠═══╣═╚═══╣═║═══║═║═══║═║╔══╝══
    ══║═══║═════║═║═══║═║═══║═║╚═╗═══
    ══╝═══║═════║═║═══║═╚═══╝═║══║═══
    ╔═════║═════║═║══════════════║══╗
    ÅÿηՄя
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.