Şimdi Ara

GERCEK NOKİA NE MALI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
7.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • benm 6630 da madein by nokia yazıo BUDEMEK değilki bu telefon çakma sahte şöle böle parçaları başka konu çok uzuyo şuna bi nokta koyalım
    BÖLE B İŞİ YOK
  • Kesin bilgi.Arkadaslar nokia 2-3(belkide daha fazla) ulkede uretilmektedir cin uretilen ucuzdur. gercek ulkesi de finlandiyadir.
  • Çinde üretilen ucuz değildir.Çindeki işçilik maliyetleri düşüktür.Yani çalışanların aldığı ücret düşüktür çinde.Ancak üretilen telefonlarda kullanılan malzeme finlandiya da üretilen telefonlardaki ile aynıdır...

Yeter yaa off

Admin arkadaşlardan bu başlığın kilitlenmesini rica ediyorum
  • ya iyide sen o telefonu piyasanın altında bi fiyata almışsan sağlıklı bi firmadan almamışsan orjınal olsada başın fazlasıyla ağrıyacak demektir zaten finlandia olsa ne değişir çin olsa ne değişir ?
  • tartışmaya bir son verelim
  • EVET
  • fınland ama made by nokıa da ıı
  • amerikadayken nike mağazasına gitmiştim beğendim bi sweatshirtte made in turkey yazıyordu made in usa nike bulamadım,pakistandan tutun da vietnama kadar her ülkeden eşya vardı..bu da öyle birşeydir..işgücü nerde ucuzsa oraya gidiyo fabrikalar..
  • orjinalı fınland karakoyde satılan nokıaların cogu made by nokıa coguda bozuk cıkıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bart simpson -- 28 Şubat 2005, 20:10:43 >
  • ya mantıklı olun.
    çinde üretiliyosa, dahası finlandiya dışında üretiliyorsa, bunlar kalitye kontrolden geçmez mi sanıyorsunuz? tabi ki hepsi donanımsal ve yazılımsal olarak belli bir seviyede kontrolden geçiriliyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kan34

filandiya asıl merkezi

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: avukatkemal

amerikadayken nike mağazasına gitmiştim beğendim bi sweatshirtte made in turkey yazıyordu made in usa nike bulamadım,pakistandan tutun da vietnama kadar her ülkeden eşya vardı..bu da öyle birşeydir..işgücü nerde ucuzsa oraya gidiyo fabrikalar..

onlara ÇAKMA deniyor
  • dogru
  • Bir teli garantili aldıktan sonra bozulup servise gönderdiğinizde ve firma size aynı telin yenisini gönderdiğinde eski bozuk telinizin nereye gittiğini hiç düşündünüz mü?
    Çöpe mi???

MADE BY NOKİA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Torrasque -- 6 Mart 2005, 16:16:12 >
  • waybe burada ne <Z€K!> insanlar war
    nokia son çıkardığı tellerin yüzde 90 nını çinde üretio we orjinal kendi ürettiği mallarda da artık made by nokia yazıo.bi telin çin malı olup olmadığını anlamanın en kolay yolu telin seri numarasına bakmaktır nasıl çin malı olup olmadığını anlayacam derseniz cewabı şudur seri numara 354-355 le başlıosa çin malıdır ama benimde merak ettiğm bişe war nokianın kendi ürettiğindede sahtesinde de aynı yazı yazıo we üretildikleri ülke aynı biz bunun hangisinin nokia tarafında üretildiğini nerden anlayacağız????? Saygılarımla.....

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.