Şimdi Ara

Gerçek Mazlumlar Myanmarda - Arakan'da Bebeklere İşkence Var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arakan dediğimiz bölge Myanmar adlı ülkenin bir bölgesi, bu ülkenin %90 kadarı budist %10 luk kısmı müslüman, ülkenin dini işler bakanı "Budistler tam vatandaştır Müslümanlar yarım vatandaş" açıklaması yapan caninin biri, bu ülkedeki aşağılık Budistler Müslümanlara akıl almaz işkenceler uyguluyor bu işkenceleri hem budist Myanmar halkı hem Myanmar ordusu yapıyor.Bu arada ülkenin diğer adı "Burma". En son bir bebeğe elektroşok ile işkence yapılan görüntüler ortaya çıktı, Suriyeliler din kardeşimiz de arakandaki Bebek din kardeşimiz değil mi? Kaldıramayacak olan izlemesin videoyu. Birşeyler yapmalıyız arkadaşlar bu böyle olmaz, 3 milyon Suriyeliyi doldurdunuz. Bu insanlara da yardım edecek devlet! Bunu sağlamalıyız. Şu ülkeye mülteci olarak gerçek mazlum olan arakandaki masum halkı alsak fena mı olurdu? Gerçek vahşet gerçek işkence orada, nasıl insanlarız biz? Birşeyler düşünelim bu böyle olmaz o insanlara yardım elini uzatmamız lazım.

Bünyesi kaldıramayacak olan izlemesin;
    https://twitter.com/muslim3un/status/806181852558032896

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden "mağdur müslüman kardeşimiz" sömürüsü yapma ihtiyacı duydun ki? Çocuk siyonist olsa oh olmuş mu diyecektin?

Aşın artık şunları, ruh hastalığının dini, mezhebi olmaz. Her dinde iyi de var kötü de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Neden "mağdur müslüman kardeşimiz" sömürüsü yapma ihtiyacı duydun ki? Çocuk siyonist olsa oh olmuş mu diyecektin?

Aşın artık şunları, ruh hastalığının dini, mezhebi olmaz. Her dinde iyi de var kötü de...

Oradaki bebek sırf "müslüman" olduğu icin öldürülüyor, o bebek hristiyan da olsa tepkim aynı olurdu

• quote:

Neden "mağdur müslüman kardeşimiz" sömürüsü yapma ihtiyacı duydun ki? Çocuk siyonist olsa oh olmuş mu diyecektin?

Ön yargı ön yargı

• budistlere savaş mı açalım ne yapalım şimdi biri yönlendirsin lütfen.
  • Allah böyle zalimleri, dusurdukleri durumdan daha beter durumlara dusursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: thepromh

quote:

Oradaki bebek sırf "müslüman" olduğu icin öldürülüyor, o bebek hristiyan da olsa tepkim aynı olurdu

Bebeğin yada çocuğun dini olmaz, bütün bebekler ve çocuklar melektir. Sadece Arakan değil dünyadaki bütün çocuk ölümlerine elimizden geldiği tepkiyi göstermemiz lazım. Yahudi bir ailenin çocuğu iyi "oh olsun" dersek yaptığımız ikiyüzlülük olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

quote:

quote:

Bebeğin yada çocuğun dini olmaz, bütün bebekler ve çocuklar melektir. Sadece Arakan değil dünyadaki bütün çocuk ölümlerine elimizden geldiği tepkiyi göstermemiz lazım. Yahudi bir ailenin çocuğu iyi "oh olsun" dersek yaptığımız ikiyüzlülük olur

pizzagate olayının da takipçisiyim, Almanya'da kaybolan binlerce mülteci çocuğun da takipçisiyim, ancak bu budistlerin acıması gerçekten yok, arakandaki zulüm şu an benim için 1 numara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thepromh -- 7 Aralık 2016; 15:06:41 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

quote:

quote:

Elbette öyle, pizzagate olayının da takipçisiyim, Almanya'da kaybolan binlerce mülteci çocuğun da takipçisiyim, ancak bu budistlerin acıması gerçekten yok, arakandaki zulüm şu an benim için 1 numara.

Yanlış anlamayın zaten size demedim aslında, olması gereken budur.
  • Adam ne diye konu açmış siz yine birbirinize girmişsiniz. Maalesef elimizden bir şey gelmiyor bizim aklımız bize zor yetiyor. Biz oturur anca dolar yükseldi diye ondalıkları paylaşırız. Bunları görmeyip Türkiye ile uğraşanlar utansın. Bunlar terörist olmuyor değil mi, çocuklara işkence yapanlar terörist olmuyor bu dünyada. Dünya hangi sorunu çözüm buldu ki buna bulsun bir tane söyleyin şu vahşet engellendi önüne geçtiler diye.
  • Bahsedilen işkence görüntülerini az önce seyrettim. Aklımdan geçen 3 seçenekten en az 2 tanesinin gerçekleşebilmesini çok isterim;

- O bebeğin yerine bana işkence edilmiş olmasını,
    - O bebeğin bana evlat olarak verilmesini,

Üçüncü seçenek ise, diğer ikisinden biri ile birlikte mutlaka olmasını istediğim seçenektir;

- O bebeğe işkence eden canlıyı bana vermeleri.
  • Mazlumun gerçeği sahtesi olmaz.

• onlar kutsal irk degil ki

sadece kutsal irklar kurtarilmayi hakeder.
  • O bebeğe bunu yapana lanet olsun. Bir de o ülkedeki Budistler kendilerini barışçıl ve insan canlısı olarak görürler. İğrenç yaratıklar...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.