Şimdi Ara

gerçek ligimi ne zaman anlarim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyunu sezon 3un sonundan beri ara ara bırakarak oynadim bu surec içersinde hiç ranked girmedim gecen sezon 10 mac oynadim silver2 oldu ve oyle bitti sezon bu sezon harbi harbi ranked oynuyorum hesap ilk 10 macta silver4 başladı suan gold5 kazanma orani %60 normal oyun veya sınırlı oyun modlarinda oynayinca genelde plat ve ustu insanlar geliyor karşıma ha bu arada WW main

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk olarak normal oyunda challenger da gelebilir bronz5 de.
    İkinci olarak normal oyun veya sınırlı oyun modu oynayarak bu oyunda durduğun yerde seker bir şeyde öğrenemezsin :)
  • mesajimin bir yerinden tutup uydurmuşsun normal oyunda gayetde oyun ogrenilir ayni zamanda stres olmadan zevkle bi oyunu oynayabilirsiniz tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Derecelide kazanma oranın %50ye yaklaştığı zaman gerçek ligine gelmiş olursun mantıken

Ayrıca normal oyunda oyunu kesinlikle öğrenemezsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9F049B707 -- 16 Şubat 2018; 16:0:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • its not an S kullanıcısına yanıt
    İlk defa lol analiz sistemi gelmişti sezon sonunda. Lol'ün resmi sitesine. Kaç kill aldığın kaç dakka oynadığın vs. vs. Bütün sezon %94 ranked %3 normal %2 aram ve %1 diğerleri oynamışım. Normal oyun boşa zaman kaybıdır. High eloda soloQ atıyorum ne işim olur normal oyun ile. + olarak iyi niyetimle bir kez daha tekrarlıyayım. Normal oyunda bir şey öğrenemezsin. He sen diyorsan ki ben ilk defa oynayacağım bir heroyu, skilleri deniyeceğim diyerek buna öğrenme diyorsan senin öğrenme anlayışın biraz farklı kalıyor ozaman.
  • yalnız posta koyduğun adam euw ve tr challenger
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.