Şimdi Ara

'-_-' ~ Gerçek Kahve Keyfi ~ '-_-' (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ozqur333 , holyjohn Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.087
Cevap
710
Favori
806.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hario nun demligi yada muadilini daha uyguna bulma imkani var midir acaba 190 lira istihorlar ne harioymus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -shadow--

Bu hario nun demligi yada muadilini daha uyguna bulma imkani var midir acaba 190 lira istihorlar ne harioymus

Benim aldığım :

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=113814388

İncelemesi :

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=114407792

Başka alan oldu mu bilmiyorum ama ben kullanıyorum çok memnunum.
  • nokmen kullanıcısına yanıt
    20 dolara banggood da buldum bende hocam da turk olani yok mudur bunun diye bir sorayim dedim senin onerdigin amazondaki idi degil mi hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

20 dolara banggood da buldum bende hocam da turk olani yok mudur bunun diye bir sorayim dedim senin onerdigin amazondaki idi degil mi hocam?

Yok ben de oradan aldım amazondan değil.
  • Bonarri den kahve alan var mı bu aralar ?
    Kendisine ulaşmak imkansız oldu

• ßyİsMaİLCaN ß kullanıcısına yanıt
    Nereden ulaşmaya çalıştınız? Telefon numarasını denediniz mi?
  • PimpJuice kullanıcısına yanıt
    Bir tek onu denemedim
    Whatsapp'tan yazin hocam cevap veriyor.
    Ben 1 hafta once gorusmustum il disindayim 23u gibi donerim o zaman konusuruz demisti.
    Belki gelmemistir henuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar arkadaşlar.Delonghiye uygun basınçsız portafiltre arıyorum.Elinde olan satmak isteyen olursa mesaj atabilir.

ailevi nedenlerden dolayı geçen hafta il dışına çıkacaktı. benim de daha önceden konuştuğum çarşamba göndermesi gereken kahve vardı. mesaj atıp sordum, bu hafta işlerinin olduğunu söyledi. detayını sormadım.
  • bayadır aklımda sorucam hep unutuyorum, tarantinon nun son filminde "the hateful eight" kahve çekirdeğini direk sıcak suyun içine atarak demliyordu. var mı bu tarz bir demleme yöntemi?
  • ysfylmz Y kullanıcısına yanıt
    Çekirdekler değil ama kovboy kahvesi olarak anılan Türk kahvesine benzer bir yöntem var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PimpJuice -- 26 Şubat 2016; 16:38:51 >
  • Selam arkadaşlar Bugün Hario v60 ı yıkayalım derken ufak bir talihsizlik sonucu elimden kaydı düşürdük 2 ay olmamıştı alalı Yeniden sipariş vermek için kronotropa baktım ancak orada da 02 modeli kalmamış. Kronotroptan daha ucuza da başka biryer yok diye biliyorum bu şartlarda Amazondan vereceğim siparişi sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anabolic

Selam arkadaşlar Bugün Hario v60 ı yıkayalım derken ufak bir talihsizlik sonucu elimden kaydı düşürdük 2 ay olmamıştı alalı Yeniden sipariş vermek için kronotropa baktım ancak orada da 02 modeli kalmamış. Kronotroptan daha ucuza da başka biryer yok diye biliyorum bu şartlarda Amazondan vereceğim siparişi sanırım.

Canınız sağolsun olmuş artık.

Konumunuza baktım da uzak değiliz. Ben de hediyelik olarak aldığım plastik hario 02 ve 20 dolara aldığım kettle da var.
    Çevremde ne yazık ki hediye edebileceğim kahveye ilgi duyan kimse çıkmadığı için elden çıkarmak istiyorum.

İsterseniz ikisini birden 55+35 olarak 90 TL'ye bırakabilirim. Bana yaklaşık 105'e filan maloldu.

(Hatta kavurmak isterseniz ESSE 20 cm tencere de ekleyebilirim yanına)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

quote:

Selam arkadaşlar Bugün Hario v60 ı yıkayalım derken ufak bir talihsizlik sonucu elimden kaydı düşürdük 2 ay olmamıştı alalı Yeniden sipariş vermek için kronotropa baktım ancak orada da 02 modeli kalmamış. Kronotroptan daha ucuza da başka biryer yok diye biliyorum bu şartlarda Amazondan vereceğim siparişi sanırım.

Konumunuza baktım da uzak değiliz. Ben de hediyelik olarak aldığım plastik hario 02 ve 20 dolara aldığım kettle da var.
    Çevremde ne yazık ki hediye edebileceğim kahveye ilgi duyan kimse çıkmadığı için elden çıkarmak istiyorum.

İsterseniz ikisini birden 55+35 olarak 90 TL'ye bırakabilirim. Bana yaklaşık 105'e filan maloldu.

Aynen hocam olan oldu artık Hocam plastik düşünmüyorum ya teşekkür ederim yine de. Şuan birde değirmen de alacağım bizim eski sözen artık can sıkıyor homojen öğütmüyor ve de o metal kokusu hoş olmuyor artık. Birtane de hario mini mill alayım diyorum. Mini mill ve v60 ikisi 150tl civarına geliyor Amazondan bu şekilde ikili olarak sipariş vereceğim gibi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

quote:

Aynen hocam olan oldu artık Hocam plastik düşünmüyorum ya teşekkür ederim yine de. Şuan birde değirmen de alacağım bizim eski sözen artık can sıkıyor homojen öğütmüyor ve de o metal kokusu hoş olmuyor artık. Birtane de hario mini mill alayım diyorum. Mini mill ve v60 ikisi 150tl civarına geliyor Amazondan bu şekilde ikili olarak sipariş vereceğim gibi.

Seramikse fiyat çok uygun gözüküyor linkini paylaşabilirseniz almak isteyenler için faydalı olabilir.
    Çek/kupon vs. yoksa tabii.
    kettle a bakma şansımız var mıdır hocam ben alabilirim anlaşırsak hario nun kettle ı mıdır?
  • quote:

kettle a bakma şansımız var mıdır hocam ben alabilirim anlaşırsak hario nun kettle ı mıdır?

Canlı bakmayı kastediyorsanız o biraz zor olabilir ama bence gerek yok yukarıda sizin mesajınıza
    alıntı yapmıştım orada bir videolu inceleme de var.
    pardon hocam karıştırdım iyice konuşmuştuk sizinle haklısınız banggood daki demlik şimdi hatırladım hocam ben kayserideyim demliği almayı isterim hediye geldi demişsiniz zaten hiç kullanmamışsınız.
    demliği alayım hocam sizden ne kadara vereceksiniz? size de uygun ise
    jeton yeni düştü hocam kusura bakmayın
  • 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.