Şimdi Ara

Gerçek GPS-telefon? en uygun fiyatlı? hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni bir telefon alacağım.
    Aradığım en önemli özellik büyük ekranda GERÇEK GPS.
    Gerçek GPS derken kastettiğim google maps den veri falan indirmeden, aynen bir araba gps cihazı nasıl çalışıyorsa o şekilde çalışan bir GPS desteği istiyorum.

GPS programı ve haritası olarak da sıkıntı yaratmasın istiyorum... İstediğim yada en azından bir kaç tane bilinen düzgün programı ve haritayı yükleyebileceğim bir alet arıyorum... Açıkçası araştırdım ama %100 bu dediklerime uyan bir cihaz göremedim.

Var mıdır bildiğiniz?

Not: Çok fazla bir bütçem yok, bu nedenle bu özellikleri destekleyen en ucuz cihazı arıyorum ama mecbur kalırsam da pahalı modeller için zorlayacağım.

Önerileriniz için teşekkürler.

• İstediğin bir telefona iGO8 yükleyerek kullanabilirsin.

Tabi telefonun GPS i olacak. Telefon olarak pek bir bilgim yok
  •  Gerçek GPS-telefon? en uygun fiyatlı? hangisi?

6710 Navigation modası biraz geçmiş olmasına rağmen şık bir telefon
  • Nokia 5230 ücretsiz navigasyon desteğine sahip GPS'li en ucuz telefon. Isterseniz bir inceleyin.
  • Önerileriniz için teşekkür ederim. Ancak:

iGO8, GPS alıcılı her telefona yüklenebiliyor mu? Ben yüklenemiyor diye biliyorum... Yanlış mıyım? Mesela altta arkadaşın önerdiği 5230 a yüklenemiyor heralde?

quote:

Orijinalden alıntı: india_ipekyolu

İstediğin bir telefona iGO8 yükleyerek kullanabilirsin.

Tabi telefonun GPS i olacak. Telefon olarak pek bir bilgim yok

açıkçası bunu incelemedim. bir bakayım...

quote:

Orijinalden alıntı: mofaka

6710 Navigation modası biraz geçmiş olmasına rağmen şık bir telefon

Bu telefondaki ücretsiz GPS desteği Ovi maps ile sınırlı diye biliyorum. YAnlış mıyım? İGO8 ve harita yükleme özelliği bildiğim kadarıyla yok...

quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Nokia 5230 ücretsiz navigasyon desteğine sahip GPS'li en ucuz telefon. Isterseniz bir inceleyin.

• Motorola Milestone Agps var 15 gün sonra Türkiye'de (Teknosa) her konuda çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bytepire

Bu telefondaki ücretsiz GPS desteği Ovi maps ile sınırlı diye biliyorum. YAnlış mıyım? İGO8 ve harita yükleme özelliği bildiğim kadarıyla yok...

quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Nokia 5230 ücretsiz navigasyon desteğine sahip GPS'li en ucuz telefon. Isterseniz bir inceleyin.

Evet Ovi Maps direkt olarak ücretsiz olarak veriliyor. Diğer GPS programlarını da ücreti ödenmek şartıyla ya da cihazı hackleyerek(ücret ödemeden) kullanabilirsiniz. Garmin, NDrive, Route66 vs.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.