Şimdi Ara

Geostorm (2017) | Gerard Butler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Türkçe çevirisi:

Uzaydan Gelen Fırtına

Böyle saçma bir isim ancak günümüz türkiyesinde uydurulabilirdi zaten

PES : X

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012'den sonra izlemeye değer felaket filmine denk gelmemiştim. Bakalım nasıl olacak.

• Soundtrack bestecilerinden biri Pınar Toprakmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efektler falan iyi, güzel ama filmin tamamı fragmanda. Herkes tepki gösterdiği halde hala bütün her şeyi fragmanda göstermeye devam ediyorlar.

• Güzel film ama imax ile izlenir ise güzel bence, yoksa ev de de izlenebilir.

10/6.5

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmi izledim 3D lik bir şey yok 2D Imax olsa daha iyi olurdu ve filme notum 7/10 kendini izletiyor.
  • 2012 yarından sonra gibi beklentiniz varsa hayal kırıklığı yaşarsınız..

• imax olmasa çok kendine çekmez sanırım. ayrıca 3d lik hiçbirşeyi yoktu 2d olsa en azından daha aydınlık izlerdik filmi. birde bikaç mantık hatası vardı ama genel olarak aksiyonu ve kurguyu beğendim.

en sonunda protokole bilgi verilirken gemide sadece 1 kişi kaldı demişlerdi fakat sonra bakıyoruz ki kumandanda oradaymış. fransız mürettabatı gereksiz germişler sırf ters köşe yaptık demek için. aynı zamanda sarışın ajanıda gereksiz gizemli yapmışlar ilk başta çok belliydi ters köşe yapmak istedikleri.
  • kalitesiz 1 yapim, izlemeyin. bosa gitti imax parasi
  • Güzel filmdi bence. Tam bi görsel şölen. Felaket sahnelerini de film boyu görmek iyiydi yoksa sıkıcı ilerlerdi.
  • Güzel film. 7.2 lik.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Güzel film. 7.2 lik.

Oha bu puan fazla değil mi sence ?

2012 filmin IMDB puanı 5.8/10

• Sevdiğim türde bir film olduğu için. 2012 ye de 8-7 arası bir arası yazmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Sevdiğim türde bir film olduğu için. 2012 ye de 8-7 arası bir arası yazmıştım.

Geostorm (2017) | Gerard Butler

+ 1 😶

• Filmi dün izledik. Zaten senaryosu için izlediğim bir yapım değildi ama açıkçası senaryo genel anlamda basit, ayrıntılara girmeye çalışınca zorlama bir karmaşıklığa sahip gibiydi. Tabi karnaşık demiyorum her şey anlaşılıyor. Sadece "üstünde uğraşılmış bir senaryo" algısı oluşturulmaya çalışılmış ama olaylar hep başka yapımlardan alıntı olduğu için olacakları ufak tefek karavanalarla tahmin edebiliyorsunuz. Ama en başında da dediğim gibi filmi senaryosu için değil doğal afet teması için izliyoruz.

Görsel efektleri iyi olsa da ben daha fazla "doğal afet" sahnesi beklerdim. Şahsen beni kesmedi. Görsellerinden dolayı yapımın hakkını verebilmek için 1080p izlemek şart gibi. O yüzden düzgün bir sürüm düşünce tekrardan izlemeyi düşünüyorum.

Özetle idare eder bir yapım.

• Aslında klasik bilim kurgu ama çok zevkli bir filmdi.İzlerken hiç sıkılmadım ve görsel efektleri harikaydı.10 üzerinden 8 veririm ben bu filme.

• 1080p, 720p WEB-DL sürümleri düşmüş.

• Görsel efekt var mıydı? vardı. Filmi film yapan şey bu değil ama. Kötü bir filmdi.
  • Bazı mantık hataları içerse de , çok kötü bir yapım sayılmaz bence. Çerezlik bir film olmuş ama türün meraklısı olarak izlemesi keyif verdi bana. 6-6.5/10 civarı bir puan verebilirim .
  • Görsel efektleri bol olan filmlere bayılıyorum ve konuya pek takılmam.

AMA kardeşim bir filmde görüp görebileceğiniz tüm amerikan film klişeleri bu filmde toplanmış. Bu konuda rekor kırmış.

Saçma sapan klişe diyaloglar ve klişe sahneler. Açıkçası bir kaç felaket filminin çok kötü bir kopyası olmuş.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.