Şimdi Ara

Geostorm (2017) | Gerard Butler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• "Dünyanın iklim kontrol uydularının işlevilerini yerine getirmeleri başarısız olduğunda, dünyayı kocaman bir insan yapımı kasırgadan kurtarmak için bir uydu tasarımcısının uzun zamandır görmediği kardeşi ile beraber çalışması gerekecektir."

Filmin başrolünü Gerard Butler üstlenirken, yönetmen koltuğunda Independence Day ve Stargate gibi bilim kurgu filmlerinin yazarı Dean Devlin yer alıyor. Warner Bros yapımcılığında gerçekleşecek olan projenin vizyon tarihi henüz kesinleşmiş değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 26 Temmuz 2017; 13:25:0 >

• gerard butler ı severim, izlenir gibime geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chequx

gerard butler ı severim, izlenir gibime geliyor

Kesinlikle.En son RocknRolla'da izledim.Şimdide Beyaz Saray Düşüyor'a bi göz atıcam Konuda tam izlenmeliğe benziyor
  • Fragmanda çok kötü efektler 3.sınıf.
  • The Day After Tomorrow bundan kat kat iyi. Efektler cok berbat gozukuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğal felaket filmi ... yirim ben onu

Biraz efekt sorunu var gibi görünse de idare eder en azından. Yeter ki kurgu iyi olsun.
  • 2012 bile bundan daha iyi gözüküyor
  • felaket filmlerini hep sevmişimdir ama arkadaşların dediği gibi, efektler gerçekten basit duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryan Gosling

felaket filmlerini hep sevmişimdir ama arkadaşların dediği gibi, efektler gerçekten basit duruyor.

efektler final editing de düzeltilir.Jurassic World de ilk fragmanlar çıktıgında şok yaşamadıktık sonradan alakası yoktu.Film tanıtımı için acele ediliyorlar ondan böyle oluyor.Efektler basit bile olsa felaket filmi olsun taştan olsun uzun zamandır güzel felaket filmleri gelmiyor.
  • umarım dediğin gibi olur da, 2012 filminden sonra, güzel bir felaket filmi izlemiş oluruz.
  • Bu da über klişe zorlaması çıkacak göreceksiniz.

2012 tahtını koruyumaya devam etsin içim rahat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerard Butler varsa izlenir felaket filmleri de iyi gidiyor,tadınmaz yenmez
  • Gerard arkadaşı ne zaman görsem hangi film hangi sahne olduğu önemli olmaksızın Sparta diye bağıracakmış gibi geliyor bana Yapıştı kaldı benim gözümde o an
  • Vizyon tarihi 20 Ekim 2017 olarak görülüyor başlığı güncelleyelim hocam.
    Bu arada Gerard Butler'ın çerezlik filmlerinden biri daha geliyor gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

Vizyon tarihi 20 Ekim 2017 olarak görülüyor başlığı güncelleyelim hocam.
    Bu arada Gerard Butler'ın çerezlik filmlerinden biri daha geliyor gibi görünüyor.

[simage]
    Geostorm (2017) | Gerard Butler
    [/simage]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Devian

quote:

Orijinalden alıntı: Ryan Gosling

felaket filmlerini hep sevmişimdir ama arkadaşların dediği gibi, efektler gerçekten basit duruyor.

efektler final editing de düzeltilir.Jurassic World de ilk fragmanlar çıktıgında şok yaşamadıktık sonradan alakası yoktu.Film tanıtımı için acele ediliyorlar ondan böyle oluyor.Efektler basit bile olsa felaket filmi olsun taştan olsun uzun zamandır güzel felaket filmleri gelmiyor.

Bence çok yanlış bir pazarlama şekli. Bunu herkes bilemez. Filme gişe yaptıracak kitle fragmana bakıp "Bu nasıl görsel efekt len." diyip bilet almaktan cayabilir. Herkes çok detaylı takip etmiyor. Fragman geç yayınlansın temiz yayınlansın diye düşünüyorum. Bu arada gerçekten de uzun zamandır bir felaket temalı film izlemiyoruz. En son 2015'te San Andreas'ı izlemiştim ama onu da Dwayne Johnson'dan dolayı ciddiye alamadım. The Fate Of The Furious tadında ciddiyetten uzak bir yapım diye aklımda kalmış.

• Güzrl görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tür filmlerin hepsi bana "Yarından Sonra"yı hatırlatıyor.
  • Dodge kullanıcısına yanıt
    Başlıkta zaten 2017 yazıyor hocam.
  • Yönetici arkadaş güncellemiş sağolsun.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.