Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Geometrim 0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
1
Favori
239
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    317 Mesaj
    Arkadaşlar geometrim sıfır dahada geç kalmadan geometriyi bitirmem lazım Aralıkta üçgenleri - ocakta noktanın ve doğrunun analitik incelemesi ve dörtgenleri bitirmeyi planlıyorum ama geometri temelimde 0 bilgimde 0 dershanede de öğrenemedim (gerçi anlatmadı da diyebilirim siz zaten biliyonuz diye yaprak testleri verdi geçti üçgenleri) matematik-fizik-kimya-biyolojim tam sayılır ama geometrim yok ne önerirsiniz hangi kitap - hangi videoları izleyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-Large -- 10 Aralık 2013; 22:05:17 >

|
    |
  • Konulara youtube'den çalıştım hangi kaynak hatırlamıyorum son haftada son 10 yılın çıkmış denemelerini çözdüm lysde 30 da 25 yaptım o zamanlar. Çıkmış soruları mutlaka anlayarak çözün matematikte öyle 10 net arttırdı çıkmış soruları çözmem. 45 net yaptım 50 soruda. Ygs geometrisi aşırı kolaydı o zamanlar şimdi nasıl bilmiyorum ama bol bol soru çözün en önemlisi çıkmış sorular anlayarak çözün çözemediğinizi mutlaka anlayın nasıl çözüldüğünü hep benzerini soruyorlar zaten. Ben öyle hallettim. Vay bee 5 sene olmuş nerdeyse Şuan Ankara Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum 4. sınıf oldum. :)

• Yüzbaşı
    305 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: x-Large

Arkadaşlar geometrim sıfır dahada geç kalmadan geometriyi bitirmem lazım Aralıkta üçgenleri - ocakta noktanın ve doğrunun analitik incelemesi ve dörtgenleri bitirmeyi planlıyorum ama geometri temelimde 0 bilgimde 0 dershanede de öğrenemedim (gerçi anlatmadı da diyebilirim siz zaten biliyonuz diye yaprak testleri verdi geçti üçgenleri) matematik-fizik-kimya-biyolojim tam sayılır ama geometrim yok ne önerirsiniz hangi kitap - hangi videoları izleyim

Benimde sıfır sıradışı analiz kitabı aldım bakalım çalışacağım ondan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    317 Mesaj
    Uppp...
    |
    |
    |
    |
    464 Mesaj

Boş boş tavsiye aramayın hocam benim yaptığım en büyük hatam oydu.Yaklaşık 2 haftadır ceyhun yavuz+kenan kara konu anlatım+karekök lys(yeni başladım) çok güzel bir şekilde ilerliyor.Ve 0 dan iyi bir yerlere geldiğimi düşünüyorum.Karekök lys yide gereğinden fazla zor diyenlere aldırış etmeyin.Sorularda bir şey yakaladın mı devamı geliyor.Elimde birey b gelişimde var ama onu ileriki zamanda tekrar için kullanacağım.
    |
    |
    MarginalEngineer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Konulara youtube'den çalıştım hangi kaynak hatırlamıyorum son haftada son 10 yılın çıkmış denemelerini çözdüm lysde 30 da 25 yaptım o zamanlar. Çıkmış soruları mutlaka anlayarak çözün matematikte öyle 10 net arttırdı çıkmış soruları çözmem. 45 net yaptım 50 soruda. Ygs geometrisi aşırı kolaydı o zamanlar şimdi nasıl bilmiyorum ama bol bol soru çözün en önemlisi çıkmış sorular anlayarak çözün çözemediğinizi mutlaka anlayın nasıl çözüldüğünü hep benzerini soruyorlar zaten. Ben öyle hallettim. Vay bee 5 sene olmuş nerdeyse Şuan Ankara Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği okuyorum 4. sınıf oldum. :)
    |
    |
    MarginalEngineer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.