Şimdi Ara

Geometri, Olmuyor :[

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
2.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aylardır çabalıyorum, bugün açtım her zaman olduğu gibi sb den üçgen benzerlik,çember falan çözeyim dedim. Bir soru bile yapamadım,hep çözümlere baktım. Sınav anında o stresle hiç yapamayacak gibi hissediyorum. Gerçek o zaten,ygs de açı sorusuna 5 dk uğraştım yapamadım mesela.
    Full yapanlara imreniyorum,nasıl yapıyorlar ? Düzenli çalışmaksa onu da yapıyorum. Hayvan gibi çalışmaksa onu da yapıyorum.

• Takipteyim, potansiyeli olan bir geometri planına ihtiyacım var yoksa sonumuz kötü..
  • Geometri yetenek işi herkes yapamaz
  • Matla geoyu birlestirip benim gibi geometri yapamayan Mf3 hedeflileri yaktilar zaten.

Rez alalim bari belki biri yardimci olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr Hekim M kullanıcısına yanıt
    Ben mf-4 üm birde.
    Sizin durum iyice saçmalık,doktor olmak için geometriyi çok iyi yapmak gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Hekim

Matla geoyu birlestirip benim gibi geometri yapamayan Mf3 hedeflileri yaktilar zaten.

Rez alalim bari belki biri yardimci olur

Hocam merhaba çözmediyseniz birey b çözün ve önerim 10dk da olsa 15dkda olsa kalem oynatabiliyorsanız uğraşın o soruya hemen bu ne kesin yine ilginç bir şeyi vardır diyip geçmeyin veya direk çözümüne bakmayın.Ben ygsye 1.5 ay kala başladım birey b ye ygs kısmını 1 ayda bitirdim o yüzden çok verimli olmadı ama yine de çok uğraştım zaman ayırdım gerçi yine 7 tane yapabildim ama aralıkta geometri bilgim 0 dı o yüzden gayet mutluyum normal olarak.Tabi bundan önce hocalara geldik izlemiştim pdflerini çıktı alarak.Direk oturup soru bankasına başlamadım.

Bir de ben soru sorayım hocam mat-geo birleşti şimdi tam olarak ne değişti?50 mat 30 geo gelmeyecek mi yine katsayılar eşitlendi diyorlar yani 50mat=30 geo gibi mi oldu.Saçmalıyorum şu an muhtemelen ama açıklarsa biri sevinirim Mf-4 için bir şey farketmiyorsa kafamı yormucam zaten

• 150netyapiyorumcokmukotu 1 kullanıcısına yanıt
    Mf-4 için sanırım mat-geo %33 oldu.Bunu %13 ile fizik takip ediyor.
  • cakiyyyy C kullanıcısına yanıt
    Mf3 ü biliyor musun acaba ben bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günde 1 geo denenmesi

eksik olan komulardan

fasikül bitir bi de

12-13ün altında yapman çok mümkün değil

20 den sonrası herkes için mümkün olmayabilir çünkü farklı yetenekleri ölçüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cakiyyyy

Mf-4 için sanırım mat-geo %33 oldu.Bunu %13 ile fizik takip ediyor.

Hocam zaten 22 ye 11 değilmiydi yine aynı şeye gelmiş olmuyor mu.Ben mi kafayı yedim ders çalışmaktan
  • Geometri, Olmuyor :[

lys katsayıları

• Sadece kendinize güvenin yapamıyorum derseniz yapamazsınız çok küçük görünsede inanılmaz büyük bir şey bu düşünce yapısı

• Hocam iş incelikle sevmek ile başlıyor yetenek miş şuymuş hikaye çalışarak herşey halledilebilir benim fizik yapabildigimi dusunurusek söylenecek söz yok soru ezberleme 1.kural bunu çoğu kişi yapar patlar mantığını kavramaya çalış birde mezuna kalacsksan geometri 0 dan başla sonra idris yılmaz adlı bir hoca var bağımsız bir yayın geo x geometri setleri var kolaydan zora gidiyor onları coz 4 fasikül halinde fasikül tanesi 5 tl idi 1.fasikulu onları al sonra başla birey b istersen testi yapama hepsini canını sıkma çözümlerine bak mantığını kavramaya çalış sonra birey C derken bir bakmışsın prosun

• quote:

Orijinalden alıntı: Wubba Lubba Dub Dub

Geometri, Olmuyor :[

lys katsayıları

Hoaydaaa biyoloji o kadar düşükmüydü mf4 için :( Biyo çalışasım kalmadı şimdi
  • Geometriyi çok seviyorum. Kültürün denemesinde en son 17 tane işaretlemiştim doğru sanırım hepsi belki bir iki yanlış çıkabilir.Ama körfezin sb sinde zorlanınca moralim bozuldu. Zor bir kitap mı acaba ?
  • Wubba Lubba Dub Dub kullanıcısına yanıt
    Mat-geo yapsak tamam o zaman.
  • quote:

Geometriyi çok seviyorum. Kültürün denemesinde en son 17 tane işaretlemiştim doğru sanırım hepsi belki bir iki yanlış çıkabilir.Ama körfezin sb sinde zorlanınca moralim bozuldu. Zor bir kitap mı acaba ?

Ya dediğim gibi moralini bozma yapamadigin testin tamamı bile olsa sor

• quote:

Ben mf-4 üm birde.
    Sizin durum iyice saçmalık,doktor olmak için geometriyi çok iyi yapmak gerekiyor

sözde doktor muhahahahahaha

• Analitik ve üçgen sadece bunları bile çalışsanız 70 gün en az 10 net yapılır şahsen bana yeter ama işi garantiye alıp dörtgen çember daire bitirmekte fayda var

• Hocam konuların çoğunu bitirdim 4-5 ayda. Çok soru çözdüm,ama körfez sb zor mu bilmiyorum hiç yapamıyorum. Birey b deneyeceğim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.