Şimdi Ara

Geometri nasıl çalışılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar soru açık ve net kitaptan mi çalışılır yoksa youtubedan vs. mi kenan karadan dinledim biraz ama hiç beğenmedim ne yapmalıyım sizce

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• hiç bilmiyorsan önce youtube'dan dinle. kenan kara iyidir aslında ama bazen katıp karıştırabiliyor :) başka hoca bilmiyorum. eğer temelin varsa fasiküllerden de çalışabilirsin. zaten bilmen gereken tek şey üçgenin iç açıları toplamının 180° olduğu

• Konu videosunu izle ve konu anlatimli ya da formullerin yazılı olduğu bir kitap( ya da defter ) bulunsun elinde . Sonra kendine her gün test limiti koy ne kadar yapabiliyorsun bence önce 2-3 testle basla günlük ve boş soru kalmayana kadar uğraş. Ben bu şekilde her gün çöze çöze hallettim. Mesela o gun dikdörtgen calistin kitapta 6 test var o gün 3 test yarin 3 test çöz

• Hocam matematik temelim iyi genelde 30 soruda 20 25 yapıyorum ama geometride kuralları bilmeme rağmen soruları yapamıyorum aslında bakarsan seviyemi de bilmiyorum tyt de hiç net çıkaramazken ayt de 7 8 trane yaptım geometride

• Kenan Komutan'dan dinleyip soru çözeceksin. Ayrıca geometri için yetenek falan gerekmiyor yaygın kanının aksine, çok soru gören kişi daha kısa sürede görebiliyor. Zekayla falan alakası yok.

• darthkafir D kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler günlük çözeceğim artık orta seviye bi başlangıç kitabı önerebilir misin

• MuhtarTebogo kullanıcısına yanıt
    Hocam kenan karadan anlamıyorum ya belki bende sorun olabilir başka önerebileceğin biri var mi bi de orta seviye bi kaynak önerebilir misin

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7DAD9E86A

Hocam kenan karadan anlamıyorum ya belki bende sorun olabilir başka önerebileceğin biri var mi bi de orta seviye bi kaynak önerebilir misin

Metin Hocam var ama hiç dinlemedim.

• metin hoca geometri çok iyi bence bak üzerine de birey b geometri çöz süper olur

• MuhtarTebogo kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkürler bakayım bi ona

• whocanibenow kullanıcısına yanıt
    Birey B çok duydum onu alacağım sanırım bi de metin hocam mi iyi yoksa eyüp b mi geometri için

• Konu ve formüllerin elinde bulunması için eğitim vadisi tyt geo seti var fasikul fasikul hem soru hem konu var içinde ve sorulari da gayet güzel beyaz kapaklı. Soru bankasi olarak ben metin i cozuyordum ama kırmızı testleri cok zordu

• nasıl çalışırsan çalış kendine inan o valizler dolacak  

• hocam bence eyüp hoca biraz daha temeli olan kişilere hitap ediyor. metin hoca daha genele hitap ediyor ve temelden alıyor ne olursa olsun. çoğu formülü hatta her şeyi ispatlarıyla gösterdiği için akılda kalıcı oluyor. bence temeli olmayan birisi metin hoca dinlemeli

• Mavi kapaklı 2019 ve oncesi birey b + çözümleri üstüne tanımam HATIR hocama selam olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Temelim var hocam 0 değilim normal denemelerde 5 6 tane yapıyorum sınavda kötü denk geldi

• darthkafir D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bakayım ona da

• Mertovski53 M kullanıcısına yanıt
    Yeni basım daha iyi olmaz mi ki

• eyüp b o zaman hocam yanına birey b alın çok iyi olur

Tamamdır çok teşekkürler öyle yapacağım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.