Şimdi Ara

Genshin İmpact Rehber 🔥🔥 ▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █EV SİSTEMİ NASIL LEVEL ATLANIR video Yüklendi█ ▇ ▆ ▅ ▄ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
8
Favori
22.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu kendi malınız gibi savunmanıza bir türlü anlam veremiyorum. Oyunu yapan firmanın sahibi gelse sizden daha objektif şeyler yazacaktır mutlaka.

Oyun güzel fakat sizin dediğiniz gibi o kadar da güzel değil. Ben kendi tecrübelerime dayanarak oyunun nasıl bir şey olduğunu objektif bir şekilde yazayım ki okuyan birisi oyunun pek te sizin anlattığınız gibi olmadığını anlar. Yazdıklarımın yanlış bilgi olduğunu düşünen varsa (özellikle konu sahibi) "yanlış bilgi veriyorsun" demekle kalmayıp bir zahmet doğrusunu yazsın.

Oyun tamamen para tuzağı. Oyunun başında yağdırdıkları primogemleri bir süre sonra koklatarak veriyorlar. Oynayacağınız karakteri ve silahını wish atarak (wish diyorlar fakat bildiğiniz kumar) kazanıyorsunuz. 1 wish ile 5 star karakter yada silah çıkarma şansınız 100% 0.6, etkinlikler ile 100% 1.5 seviyelerine çıkıyor. 1 adet wish gerçek para ile 2 dolar ediyor (bonusu saymazsak). İstatiksel olarak 1 tane 5 star karakter yada silah çıkarmak 332$ para harcamak gerekiyor. 89 tane wish (aynı wish) atıp avcunuzu yaladıysanız firma burada insafa gelip hayrına size 1 tane 5 star karakter yada silah veriyor. 5 star karakteri çıkardıktan sonra iş bitmiyor. 5 star endgame bir karakter yapmak için hem kendisinden hem de silahından 5 tane çıkarmak gerekiyor. O da istatiksel olarak 332 * 10 = 3320 dolarcık ediyor eğer devamlı aynı karakteri ve silahı düşürecek bir şansınız varsa (oyunda şimdilik 12 civarı 5 star karakter ve silah var). Öyle bir şansınız yoksa endgame karakter yapmak için evi arabayı satmaya hazır olmalısınız.

Evi arabayı satıp endgame 5 star karakter yaptığınızı varsayıyorum. Daha bitmedi. Imba olmak için bunun gibi 3 tane karakter daha gerekiyor. Onu da siz hesaplarsınız artık.

Sonuç olarak o kadar paraya gerek yok diyecek kişiler vardır mutlaka fakat bu oyunda bütün karakterlerim süper olsun derseniz yüzbinlerce doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Para harcamadan 5-6 tane 5 star karakter çıkardım diyenlere aldırış etmeyin. Oyundaki olasılıklar ve fiyatlar ortada. Onlara çıkmış olması size de çıkacağı anlamına gelmez. Ayrıca bir noktadan sonra 5 star karakterlerde yetmiyor bazı şeyleri yapmaya. Bu karakterlerin bütün özelliklerini açıp en ideal artifact setlerini yapmanız gerekiyor.

Eklme: Bu mesajı konu sahibin bana cevap olarak oyunu kendi malı gibi övdüğü bir mesaja cevap olarak yazmıştım fakat sildiği için anlamını biraz yitirmiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaman01 -- 19 Kasım 2020; 17:4:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yaman01

Oyunu kendi malınız gibi savunmanıza bir türlü anlam veremiyorum. Oyunu yapan firmanın sahibi gelse sizden daha objektif şeyler yazacaktır mutlaka.

Oyun güzel fakat sizin dediğiniz gibi o kadar da güzel değil. Ben kendi tecrübelerime dayanarak oyunun nasıl bir şey olduğunu objektif bir şekilde yazayım ki okuyan birisi oyunun pek te sizin anlattığınız gibi olmadığını anlar. Yazdıklarımın yanlış bilgi olduğunu düşünen varsa (özellikle konu sahibi) "yanlış bilgi veriyorsun" demekle kalmayıp bir zahmet doğrusunu yazsın.

Oyun tamamen para tuzağı. Oyunun başında yağdırdıkları primogemleri bir süre sonra koklatarak veriyorlar. Oynayacağınız karakteri ve silahını wish atarak (wish diyorlar fakat bildiğiniz kumar) kazanıyorsunuz. 1 wish ile 5 star karakter yada silah çıkarma şansınız 100% 0.6, etkinlikler ile 100% 1.5 seviyelerine çıkıyor. 1 adet wish gerçek para ile 2 dolar ediyor (bonusu saymazsak). İstatiksel olarak 1 tane 5 star karakter yada silah çıkarmak 332$ para harcamak gerekiyor. 89 tane wish (aynı wish) atıp avcunuzu yaladıysanız firma burada insafa gelip hayrına size 1 tane 5 star karakter yada silah veriyor. 5 star karakteri çıkardıktan sonra iş bitmiyor. 5 star endgame bir karakter yapmak için hem kendisinden hem de silahından 5 tane çıkarmak gerekiyor. O da istatiksel olarak 332 * 10 = 3320 dolarcık ediyor eğer devamlı aynı karakteri ve silahı düşürecek bir şansınız varsa (oyunda şimdilik 12 civarı 5 star karakter ve silah var). Öyle bir şansınız yoksa endgame karakter yapmak için evi arabayı satmaya hazır olmalısınız.

Evi arabayı satıp endgame 5 star karakter yaptığınızı varsayıyorum. Daha bitmedi. Imba olmak için bunun gibi 3 tane karakter daha gerekiyor. Onu da siz hesaplarsınız artık.

Sonuç olarak o kadar paraya gerek yok diyecek kişiler vardır mutlaka fakat bu oyunda bütün karakterlerim süper olsun derseniz yüzbinlerce doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Para harcamadan 5-6 tane 5 star karakter çıkardım diyenlere aldırış etmeyin. Oyundaki olasılıklar ve fiyatlar ortada. Onlara çıkmış olması size de çıkacağı anlamına gelmez. Ayrıca bir noktadan sonra 5 star karakterlerde yetmiyor bazı şeyleri yapmaya. Bu karakterlerin bütün özelliklerini açıp en ideal artifact setlerini yapmanız gerekiyor.

Eklme: Bu mesajı konu sahibin bana cevap olarak oyunu kendi malı gibi övdüğü bir mesaja cevap olarak yazmıştım fakat sildiği için anlamını biraz yitirmiş olabilir.

sizi kırmak istemem ama ben biraz şuanu anladım oyunlarda 50 100 dolar para verip krallar gibi her taraftan övgü alanlar bu oyunda bi dur çekiyor. sizin eleştirdiğiniz sistem oldukça adil. Parayı basan anlıycagın kral gibi gezemıyor. Herkese adil bir oyun. Ayrıca öyle mükemmelliyetçi değilim herşeyi fulleyeyim bütün itemlerim 10 numara 5 yıldız olsun bütün karakterler dibine kadar en güçlüsü olsun. ayrıca verdiğiniz rakamlar biraz Uçuk. paraşüt vardır umarım. Oyunu 2 3 hafta oynayarak öğrenmek biraz zor. Whis atmak bile bilgi istiyor. Daha bismillah oyuna başlar başlamaz ver 100 dolar yetmez ver 50 dolar yetmez tarzı oynarsan. doğaldır yani. Oyunu neden kötülediğini anlayamadım bir türlü.. Genshin impacte umarım güzel vakit geçirmişsinizdir. Tabiki yazdıklarınız değerlendirilmelidir. ama bu yazınızdaki rakamlar uçmuş biraz. İşte sizin söylediklerinizi çürütecek bir whis açılımı. daha kaç tane karakterin aynı anda gelebileceğini bilmiyorsunuz dolar hesaplaması yapıyorsunuz. 2 tane 5 yıldız diluc karakteri çıkan bir hesap. Bundan daha iyileride var emin olabilirsiniz. Yine yanıltıcı bilgiler sunuyorsunuz.

Genshin İmpact Rehber 🔥🔥 ▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █EV SİSTEMİ NASIL LEVEL ATLANIR video Yüklendi█ ▇ ▆ ▅ ▄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3925D0282 -- 19 Kasım 2020; 18:41:3 >

• Konu sahibi arkadaşın para harcamadan çıkardığı 6 tane 5 starı simulasyon ile denedim de 800 küsür dolarcık tutuverdi. 200 dolarını oyunun verdiklerine saysak 600 dolar (4.500 küsür lira) 5 dakika içerisinde uçuverdi. Ayrıca bu simulasyon promosyonlu simulasyon. Normalinden bu kadar çok çıkaramazsınız bu şans ile.

Genshin İmpact Rehber 🔥🔥 ▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █EV SİSTEMİ NASIL LEVEL ATLANIR video Yüklendi█ ▇ ▆ ▅ ▄
  • ben oyunu falan savunmuyorum. ARkadaşlarımdan edindğim bilgiyi paylaştım bak yukarda oku. 5 kuruş para harcamadım 5 tane karakterim var yazmış. Oyun rekabetçi değil birşey değil zevkine oyna geç.

Konuyu daha fazla kirletme bence. blokluyorum

edit: yorumlardan anladığım kadarıyla bu arkadaş biraz bara basıp iyi birşeyler çıkaramamış sinirinide burada çıkarıyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymphetaminê -- 19 Kasım 2020; 17:33:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3925D0282

sizi kırmak istemem ama ben biraz şuanu anladım oyunlarda 50 100 dolar para verip krallar gibi her taraftan övgü alanlar bu oyunda bi dur çekiyor. sizin eleştirdiğiniz sistem oldukça adil. Parayı basan anlıycagın kral gibi gezemıyor. Herkese adil bir oyun. Ayrıca öyle mükemmelliyetçi değilim herşeyi fulleyeyim bütün itemlerim 10 numara 5 yıldız olsun bütün karakterler dibine kadar en güçlüsü olsun. ayrıca verdiğiniz rakamlar biraz Uçuk. paraşüt vardır umarım. Oyunu 2 3 hafta oynayarak öğrenmek biraz zor. Whis atmak bile bilgi istiyor. Daha bismillah oyuna başlar başlamaz ver 100 dolar yetmez ver 50 dolar yetmez tarzı oynarsan. doğaldır yani. Oyunu neden kötülediğini anlayamadım bir türlü.. Genshin impacte umarım güzel vakit geçirmişsinizdir. Tabiki yazdıklarınız değerlendirilmelidir. ama bu yazınızdaki rakamlar uçmuş biraz. İşte sizin söylediklerinizi çürütecek bir whis açılımı. daha kaç tane karakterin aynı anda gelebileceğini bilmiyorsunuz dolar hesaplaması yapıyorsunuz. 2 tane 5 yıldız diluc karakteri çıkan bir hesap. Bundan daha iyileride var emin olabilirsiniz. Yine yanıltıcı bilgiler sunuyorsunuz.

Alıntıları Göster

Olay sizinle yada benimle alakalı değil. Oyunu yapan firma 1 adet wishe 2 dolar fiyat bimiş. Wish ile 5 star karakter yada silah çıkarma olasılığı 100% 0.6 - 1.5 arasında değişiyor. Bu bilgiyi neden inatla görmezden geliyorsunuz? Çok çok şanslı biriyseniz para harcamadan bir kaç güzel karakter yapabilecekken, şansınızın olmadığı durumda binlerce dolar harcamak zorunda kalabiliyor insan.

Oyun size göre iyi ise oynayıp geçin de insanları oynatmak için neden oyunun sadece güzel kısımlarından bahsediyorsunuz? Şansınız varsa bedava alabileceğiniz karakterleri şansınızın olmadığı durumda almak için binlerce dolar harcamak gerekiyor. Oyunun ana teması bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

ben oyunu falan savunmuyorum. ARkadaşlarımdan edindğim bilgiyi paylaştım bak yukarda oku. 5 kuruş para harcamadım 5 tane karakterim var yazmış. Oyun rekabetçi değil birşey değil zevkine oyna geç.

Konuyu daha fazla kirletme bence. blokluyorum

edit: yorumlardan anladığım kadarıyla bu arkadaş biraz bara basıp iyi birşeyler çıkaramamış sinirinide burada çıkarıyor :D

Para bassam neyse zaman harcadım. Baktım bir şey çıkmıyor geldim yazdım buraya. Arkadaş ne dese beğenirsiniz? "Bu oyunda şans faktörü çok çok önemli". Be adam baştan söylesene bunu ne diye "oyun şöyle güzel böyle güzel" diyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaman01

Konu sahibi arkadaşın para harcamadan çıkardığı 6 tane 5 starı simulasyon ile denedim de 800 küsür dolarcık tutuverdi. 200 dolarını oyunun verdiklerine saysak 600 dolar (4.500 küsür lira) 5 dakika içerisinde uçuverdi. Ayrıca bu simulasyon promosyonlu simulasyon. Normalinden bu kadar çok çıkaramazsınız bu şans ile.

=) ha gayret

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3925D0282

=) ha gayret

Alıntıları Göster

İlk mesaja yazdığım olasılık ve fiyatları yazacak kadar duyarlı birisi olduğunuzu düşünmek istiyorum ama cevap olarak oyunu bozulan şımarık insanlar gibi sırıtmanızdan pek ihtimal vermiyorum buna.

• Gacha oyunların hepsi aynı. Genshin bunlardan sadece bir tanesi, özel bir olay yok. Gacha oyun demek legal kumar demek zaten, iradesi güçlü olmayanlar için yani, iradesi olan bir insan hiç para harcamadan da oyunun zevkini çıkarabilir. Genshin'i diğer gacha oyunlardan ayıran tek özellik, oyunun single player olması. Rekabet ortamı yok, herkes kendi keyfince oynayabiliyor ve oyunda kesinlikle paywall bulunmuyor. Spiral Abyss dediğimiz yerde son kat 12 ve o 12.katı hiçbir pull atmadan zor da olsa geçebiliyorsunuz ki zaten amacı zor olması.

Tabii güzel karakterleri olan, para basanlar bunları daha rahat geçiyor ama bu onu ilgilendirir, ben o adamı görmeyecem ki isterse 100bin dolar harcasın beni geren bir durum yok. Üzücü yanı dediğim gibi, promotional karakterleri getiriyorlar insanın canı cekiyor, bir yerden sonra primo kazanması çok zorlaşıyor cünkü haritalar bitiyor vs event, bug fix ve dailylerden kazandığımız var ki öyle çok değil onlarda. Onlara sahip olamadan oynuyoruz ama gachalar böyle yani yapacak bir şey yok. F2P bir oyuncu eğer gacha oynuyorsa planlama yapmalı. Sıradaki karakterleri önceden öğrenebiliyoruz zaten leakler havada uçuşuyor, ona göre primo saklayabilir ve o karakteri elde edebilirsin.

0.6% çok düşük bir şans ve 90 pity gerçekten çok ama yine en azından pity diye sistemleri var. Genelde 70 küsür pull da vuruyorsun 5 yıldıza zaten. Standart Banner çekmeyin, ben o hatayı yaptığım için 1 tane 5 karakterim var, AR 46.5 ve bir ton 60 resin veren fragile var. Yapamadığım bir şey yok oyunda gayet smooth bir şekilde oynuyorum, yayıncı var mesela adam 1 tane bile pull atmadan oynuyor, sadece beleş karakterlerle çok da rahat oynuyor, abyss de 12.kata kadar rahat geliyor.

Dediğim gibi gachalar bir legal kumardır, iradesi zayıf olanlar para yatırıyor, böyle kazanıyorlar zaten. Çin'de sınırlama var mesela, bir gün içinde sınırsız pull atamıyorlar bizim gibi, yasalarla ilgili bir mevzu. Sırf karakter isteyen birisi F2P olarak zevk almaz, ama ben oyunu zevk amaçlı oynayayım diyen birisi gayet eğlenir.

• Genshin İmpact Rehber 🔥🔥 ▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █EV SİSTEMİ NASIL LEVEL ATLANIR video Yüklendi█ ▇ ▆ ▅ ▄

Şans oyunu bu bende sizden görünce içimde ki wish aşkını böyle giderdim.Genshin İmpact Rehber 🔥🔥 ▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █EV SİSTEMİ NASIL LEVEL ATLANIR video Yüklendi█ ▇ ▆ ▅ ▄  Bu arada program çok fazla silah atıyor orjinal oyunda bu kadar düşmez normalde.

• arkadaşlar ar20 oldum görev vs biriken primogemler ile 10 tane wish aldım bu karakter çıktı 5 yıldız olarak adı tartaglia
    nasıldır bu karakter eğer iyi diyorsanız elimde baya bir exp weapon exp filan birikti direkt bu karaktere basacağım çünkü görevler 26 level istiyor zorlanıyorum baya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 20 Kasım 2020; 17:41:51 >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt

3 conslu hali var bende set bonuslarina cok bağlı bir karakter iyi bir set varsa super yoksa ortalama.Ozelljkle rust bow yada 5 star bow lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alkımm kullanıcısına yanıt
    Valla hocam henüz çok ayrıntılı anlamıyorum oyunu

Zaten gittiği yere kadar oynarım free şekilde tıkandığında bırakırım oyunu şuan keyif veriyor oynamak

Elimdeki karakterlerden Noelle Fiscl Tartaglia ve ana karakteri 25 lv yaptım stormterror görevine girmek için bakalım nasıl olacak ilerisi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.