Şimdi Ara

Genshin İmpact Rehber 🔥🔥 ▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █EV SİSTEMİ NASIL LEVEL ATLANIR video Yüklendi█ ▇ ▆ ▅ ▄ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
8
Favori
22.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OkanDRDYK

Mobil oyun hocam ne bekliyordun ki.

Alıntıları Göster

Oyunu biraz küçümser gibi konusmuşsun. Ben çok az şey beklıyordum çok fazla şey buldum

• quote:

Orijinalden alıntı: OkanDRDYK

Mobil oyun hocam ne bekliyordun ki.

Alıntıları Göster

dostum çok kişi tarafından övülmüş, pc ve mobil arasında fark mı var bilmiyorum ama 11 gb'lık bir oyun için yersiz bir eleştiri değil gibi geliyor bana. ayrıca biraz baktım ve çok kişi tarafından şikayet edilmiş konu hakkında. bu arada autohotkey indirdim bu sayede işimi hallettim gibi, aynı dertten muzdarip olanlar varsa deneyebilir.

• yeni gelen bannerdan qiqi çıktı. venti qiqi ve diluc oldu takım Genshin İmpact Rehber 🔥🔥 ▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █EV SİSTEMİ NASIL LEVEL ATLANIR video Yüklendi█ ▇ ▆ ▅ ▄ 

• OkanDRDYK kullanıcısına yanıt

Qiqin varsa Tavuk budu toplamaya son Genshin İmpact Rehber 🔥🔥 ▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █EV SİSTEMİ NASIL LEVEL ATLANIR video Yüklendi█ ▇ ▆ ▅ ▄ 

• Bugün klee de çıktı. Hiç para yatırmadan Diluc, venti, qiqi ve klee li ekip yaptım ar 32 yim Genshin İmpact Rehber 🔥🔥 ▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █EV SİSTEMİ NASIL LEVEL ATLANIR video Yüklendi█ ▇ ▆ ▅ ▄ 

• Dostlar bir akil verin simdi ben rerol attim 10 lu actim saka gibi ama iki tane venti bir tanede xiangling geldi. Sonra bir daha 10 lu attim qiqi geldi. Sonra bir tane daha attim razor ve amo’s bow geldi. Takimda dps elemani olarak razor kasilirmi. Bir de amos bow venti ye olur mu mantik limi ?
    Genshin İmpact Rehber 🔥🔥 ▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █EV SİSTEMİ NASIL LEVEL ATLANIR video Yüklendi█ ▇ ▆ ▅ ▄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu ventili hesabı oyna.

• Tesekurler. Bilgin varsa bu venti dps olarak kullanilmaz dimi. Olayini cok anlamadim ventinin bukadar istenmesinin sebebi ne ?

• Merhabalar, reroll atma olayı tam olarak nedir? Oyun iniyor, yeni başlayacağım

• Oyuna iyi karakter cikarana kadar yeniden hesap acip bastan 7 levele kadar kasiyiorsun. You tube de turkce video var ben ordan yaptim 40 dakka da oluyor zaten ama artik anlami varmi bilmiyorum oyuna giris odulleri hala veriliyormu bir arastir

• Rerol olayı zorlastı usurname ıle kayıt kaldırıldı. E mail ile alıcaksın ugrasıcaksın bıraz. AYrıca rank 7 de gelen prımogemlerde artık gelmıyor. 2 kat efor demek. Venti istenmesinin sebebi ultisinin güçlü olması elementlerle reaksiyonuda oldukca kolay

• Tesekurler. Peki dps icin razor is yaparmi bende hep support karakter oldu qiqi ve venti gibi birde yukarda yazmistim amos bow ventide is yaparmi

• memetagca M kullanıcısına yanıt

Venti kullanmadım hiç Facebook grubunda kullanan üyeler var onlara sorabılırsın. Butun karakterler geliştirilse hasarları iyi olur. Her karakterın farklı bır ozellıgı var bu senın olusturdugun kombınasyon ve sectiğin itemlere bağlı

• memetagca M kullanıcısına yanıt

Amos Bow Ventide iş yapmaz. Venti main dps bir karakter değil. Stringless veya Favonius gibi element hasarı veya enerji yenilemeli ok lazım Ventiye. Ha main dps kasılır mı, kasılır. Ama Fischl varken Venti okçu main dps kasılacak karakter değil.

Razor, Diluctan sonra, en iyi Greatsword dps oyundaki. Ama Razoru main dps olarak aldığında takıma iki tane ateş elementi karakter koyamayacağın için dps'in genel olarak biraz düşer.

Qiqi razorla çok güzel iş yapıyor bu arada. Buz+Elektrik birleşti mi düşmanın direncini %50 düşüren reaksiyon ortaya çıkıyor. Özellikle iri yaratıklarda çok işe yarıyor.

• Tesekurler hocam sen olayi cozmussun darisi basimiza:) Oyun en yogun oldugum doneme denk geldi cok vakit ayiramiyorum sizin gibi bilen arkdaslarin tecrubeleri cok isime yarayacak :)

• Tesekurler . Sirada diluc cikarma var bakalim oda denk gelirse tadindan yenmez:)

• AR 40 oldum takım öyle garip ki çıldırırsınız.Oyun başında güzel gelince devam etmiştim bir 50 dolarda yatırdım sonra 8k wish biriktirdim biraz önce de açtım.Açmaz olaydım oyunu bıraktırma noktasına getirdi.

Genshin İmpact Rehber 🔥🔥 ▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █EV SİSTEMİ NASIL LEVEL ATLANIR video Yüklendi█ ▇ ▆ ▅ ▄

Barbara ve xiangling tam tamına 11 er kez çıktı şaka filan yapmıyor 11 kez barbara 11 kez xiangling

Şans tamam anlarım da böyle bir oran yok.Hangi bannerı açsam kafama barbara yağıyor.Onu da geçtim 5 star şanslarım ile de skyblade çıkardım evet ondan da 3 tane var.

Oyunun bana şaka yaptığını düşünmeye başladım çünkü gerçek dışı.

• Alkımm kullanıcısına yanıt

Biraz ara verip deneseydın ya 11 er defa aynı karakter gelmıs ben 4 yada 5 te bırakırdım

• Daha ne kadar kötü çıkabilir ki dedim.Birde ayni karakterden talent bitince gelmemesi lazım çok saçma dedim ama yok harbiden geliyor.Bu arada video kaydediyordum adamlara gondericem bakalim ne diyecekler. Son durum olarak buz gibi soğudum güzelim oyundan.

• Hocam bende Qiqi klee mona razor fischle xianling var nasıl takım kurayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.