Şimdi Ara

Genesis Mining - Ömür Boyu Gerçek Coin Mining - Güvenilir Kazanç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, size Genesis Mining firmasını tanıtacak ve tecrübelerimi, ödeme kanıtlarını ekleyeceğim. Yaklaşık 1 yıldır aktif olan ciddi ve resmi bir bulut mining firmasıdır.

Başlıca Özellikleri

+) Diğer rakiplerinden farklı olarak gerçek mining yaparak ürettiğiniz coinleri günlük olarak cüzdanlarınıza göndermektedir.

+) Genesis Mining ciddi ve resmi bir şirkettir. Gerçek kazım yapar ona göre ROI (Amorte) süresi de daha uzundur. 2015 Londra Bitcoin fuarına konuşmacı olarak CEO'ları katılıcaktır. (Bakınız:www.bitcoinexpo2015.com)

+) Başta Bitcoin, Litecoin, Dogecoin olmak üzere bir çok coin türü ile istediğiniz alanda istediğiniz oranda mining yapabiliyorsunuz.

sha256 türünde: Bitcoin, Unobtanium, BitcoinDark, Darkcoin, Litecoin
    Scrypt türünde: Bitcoin, Darkcoin, Feathercoin, Reddcoin, Blackcoin, Litecoin, Dogecoin, Auroracoin, Lottocoin, Megacoin, Novacoin, Potcoin, Viacoin, DNote, Worldcoin,
    X11 türünde mining'de yakında...

+) Sahip olduğunuz işlem gücü nispetinde kazandığınız coin'ler günlük olarak cüzdanınıza otomatik gönderiliyor. Bunun için allcoin.com veya cryptsy.com adreslerinden istediğiniz türde cüzdan oluşturabilirsiniz.

+) Kolaylıkla ve istediğiniz oranda işlem gücü satın alabilir, kazım yapacağınız coin'lere göre işlem gücünüzü kendiniz bölebilirsiniz.

+) Aldığınız hashpower yani işlem güçleri ömür boyu size ait oluyor. İstediğiniz kadar kazım yapabilirsiniz.

+) Kredi kartı, BTC, LTC, DRK ya da DOGE ödeyerek hashpower satın alabiliyorsunuz.

[size=3]Referanslı Kayıt ve İndirim İçin:www.genesis-mining.com/a/30146

İşlem Gücü alabileceğiniz panel: Buradaki imleci hareket ettirerek istediğiniz oranda işlem gücü satın alabiliyorsunuz.

Sha256 türündeki coin'ler için oranlama yapabileceğiniz sayfa:

Scrypt türündeki coin'ler için oranlama yapabileceğiniz sayfa:

Tecrübelerim:
    Deneme amacıyla bir hafta önce burdan sha256 0.1 TH/S'lik bir işlem gücü aldım 71 dolar karşılığında. Şimdiye kadar günlük bazda ödemelerimi alıyorum. Yaklaşık 1,5 dolar değerinde ödeme almış bulunmaktayım.

Daha ciddi yatırımlar ile daha yüksek kazançlar elde edilebilir. Şuan için Scrypt stokları tükendiğinden dolayı Sha256 alınabiliyor. Destek hattından görüştüğümde yakında tekrar Scrypt stoğu açacaklarını ve X11 stoklarını da açacaklarını ifade ettiler. Bu ikisinin daha çok kazançlı olacağını tahmin ediyorum.

Bitcoin'in bu günkü zorluğu ve bu günkü kura göre 1 TH/S ile bir ayda 71 dolar kazanılabilir. (Bakınız)
    Coin'lerin değerine, zorluk seviyesine göre bu kazanç artabilir yada düşebilir.

Diğer Cloud Mining yaptığı iddia edilen ve kullanıcılarına günlük yüksek kazançlar veren firmalarda "ha kapandı ha kapanacak" endişesi ile yaşamaktansa güvenilir ve gerçekten mining yapan bir firma ile çalışmayı tercih ederim.

Halihazırda Cointellect'te de yatırımım var fakat her gün endişeyle yaşamak beni biraz rahatsız etti ve azda olsa sürekli kazandıracak güvenilir bir Cloud Mining firması aradım, sanırım aradığımı da buldum.

İlerde daha fazla işlem gücü alıp tecrübelerimi güncel olarak bu başlık altından size aktaracağım.

Ayrıca coin piyasaları yükseliş ve düşüş yaşayabilen piyasalardır. Her coin yatırımı için yaptığım tavsiyeyi yineliyorum: Lütfen sizi üzmeyecek yatırımlar ile işe girin ve çalıştığınız firmayı iyi tanıyıp işi öğrenin.

Referanslı Kayıt ve İndirim İçin:www.genesis-mining.com/a/30146
    Referansız Kayıt:www.genesis-mining.com

İndirim Kodu
    Şu indirim kodunu kullanarak yapacağınız tüm işlem gücü alımlarında %2,5 indirim kazanırsınız: hqQzr0

Ödeme kanıtları:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El-Cezeri -- 17 Ocak 2015; 15:08:19 >

• Ben bu sitenin halen güvenli olduğunu düşünmüyorum. bence diğer siteler gibi ponzi artık. Ben deneme amaçlı 3 gün önce 1 MH/s aldım ama halen çalışmadı mining yapmıyor. Ve attığım ticketler cevapsız.
  • ahmetcoban01 A kullanıcısına yanıt
    Evet arkadaş sırf referanstan gelir kazanmak için paylaşmış muhtemelen. Bulut madencilik şirketlerine asla güvenilmez.
  • Sitede hala günlük düzenli ve otomatik ödemelerimi alıyorum. Siteyle alakalı bir sorun yaşamadım.

Ancak madencilik genel olarak kârlı değil artık. Zorluk çok arttı ancak değer aynı oradan artmadığı için şuan zor bir dönemeçten geçiyoruz.
    Benden tavsiye isteyen herkese söylediğim gibi şuan için madencilikten uzak durun. Al sat yapın daha kârlı ama madencilik malesef şuan pek bir kârlı değil.

Yarın öbürgün değeri artmaya devam ederse btc'nin o zaman bi anlamı olur madenciliğin.

Selamlar...

Not: bu arada fazla foruma bakamıyorum. Bana sorularınız için skype adresim: abdozkurt
  • ROI çok düştü. Alıp satmak günlük daha karlı. Referans alabilirseniz tabi 1000 kişiden sonra iyi gelirler elde edebilirsiniz. Bu tür sistemler genelde ponzi çıkıp kapanıyor. Genesis güvenli ama dediğim gibi yatırımı çıkarmak teoride olmasa da pratikte imkansız. iyi forumlar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.