Şimdi Ara

Generic Host Process For Win32 Service Sorun Cozuldu! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
72.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynı sorun bendede vardı hata raporunu göndermesi 10 dk yı bulmuyordu bazı arkadaşların dediği gibi güvenlik duvarını açtım şu an 25 dk oldu sorun kalmadı gibi görünüyor ama ileride ne olur bilmiyorum !!!!
    yapacağım ilk şey en kısa zamanda etjhernet modem almak hepinize thank
  • Güvenlik Duvarını açmak en etkili ve zararsız çözüm! Ne diye service pack 2 yi kaldıracağız ki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: may_bailey

Güvenlik Duvarını açmak en etkili ve zararsız çözüm! Ne diye service pack 2 yi kaldıracağız ki?

Bende de sorunu çözdü.. Tüm updateler işe yaramayınca bunu denedim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: may_bailey

Güvenlik Duvarını açmak en etkili ve zararsız çözüm! Ne diye service pack 2 yi kaldıracağız ki?

+1 güvenlik duvarını açtım ve hiçbir sorun kalmadı... başka hiçbir şey yapmaya gerek yok...
  • güvenlik duvarı bendede çözüm oldu son 5gündür bunla uğraşıyodum
  • ben de güvenlik duvarını açtım ve şu an sorun yok gibi görünüyor
    yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum...
  • Sorun
    İnternetten zırt pırt anlamsız kopmalar

Nerelerde oluyor

1. Bu sorun Zoom marka Adsl modemlerde görülür. (büyük oranda
    2. Bu sorun sp2 yüklü bilgisayarlarda görülür

Çözüm
    1-http://www.microsoft.com/downloads/thankyou.aspx?familyId=a87b44b9-7a6a-49b6-bd89-afad4e049c48&displayLang=tr&oRef=http%3a%2f%2fwww.windocs.org%2fmodules.php%3fname%3dNews%26file%3darticle%26sid%3d1812&Hash=SDCRPBD
    2-Windows güvenlik duvarınız açık olmalı
    3-Güncellemelr açık olmalı

Boşuna denemeyin İşe Yaramaz
    1-Format
    2-Zoom modem driver güncellemesi
    3-Deep freeze

Dip Not: Yukarıdaki link sayesinde kopya windowslarda update yapabilirsiniz. Yeni birşeyler öğrenirsem eklerim. Meraklısına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoca -- 5 Eylül 2006; 22:53:17 >
  • arkadaslar sp2 yi kaldırmanıza bence gerek yok firewall kapamayın + bir firewall programı daha kurun sorun ortadan kalkıyoo allah yardımcımz olsun...
  • arkadaslar bu problem orjınal olmayan surumlerde once meydana gelıyor sebebi xp nın 445 nolu portu yanı guvenlık acıgıdır. Biliyorsunuz microsoft her yazılımına 1 ajan yerlestırdı ve takıp edılıyoruz.Acıkları kapatsak dahi iletişime geçince yıne sorun meydana cıkıyor bunu gıdermek ıcın sadece yapmanız gereken

Başlat --> Çalıştır --> komut satırına regedit yazalım. Açılan Kayıt defteri düzenleyicisi menüsünden sırasıyla HKEY_LOCAL_MACHINE --> SYSTEM --> CurrentControlSet --> Services --> NetBT --> Parameters yi tıklayalım yan taraftaki listeden TransportBindName seçeneğini açarak \Device\ verisini silelim sorun cözülcek eminolun
  • güncellemelerin tam olduğunu da kontrol edin.tam olarak 61 güncelleme görünmekte(60 da olabilir)
  • Paylaşımlar için çok saolun.Bende de aynı sorun vardı zone alarm yükledim çözüldü galiba güncelleştirmeleride yapıyorum bide benm güvenlki duvarı açılmıor
  • hoca'nın dediğini yaptım ve sorun çözüldü
    bende bu hata,bilgisayarı açtıktan bi kaç dakika sonra çıkıyodu.burayı okuyunca güvenlik duvarını açmayı dendim,ama bu hata güvenlik duvarına erişimi kapatmış
    pc'yi yeniden başlattım ve hata raporu çıkmadan güvenlik duvarını açtım
    sonra da windows sitesindeki yamayı yükledim.şu an bi kaç saat oldu nazar değmesin hata mata yok,inşallah böyle devam eder

güvenlik duvarını açmak istemeyenler için yöntemi diğer başlıkta serji açıklamış
  • millet ben hata verdiğinde interneti tekrar bağlamayı biliyorum vede hata vermeden önce diyelim media player açıksa yine çalar müzik bunların hiçbiri işe yaramıyosa masi_oka_130@hotmail.com adresini ekleyin en azından internet koptuğunda bağlamayı öğretim
  • Güvenlik Duvarını Açtım 2 Gün Sonra Aynı Hatayı Verdi Bilgisayarın Zamanını 2006 ya Aldım Hiç Bir Sorun Kalmadı!!!
  • Arkadaslar ben bu sorunla daha yeni karsilastim ama hemen bir cozum buldum isterseniz deneyin SP2 kullaniyorsaniz sayet firewall ınızı açın (Güvenlik duvarı) valla 10 dk içinde hatayı alıyordum ama şuan 1 saati aşkın bir süre geçti hata gelmedi
    iyi günler ve esenlikler dilerim
  • cözdüm ga
    liba
  • ewet arkadasim hallederiz yani arkadaslar halen bi sonuca varamayan var mi benim dedigim islemi yaptiktan sonra
  • arkadaşlar bu sorun benim başıma dün geldi. yazılarınızı okudum. uyguladım ama olmadı. sp2 nin sorun yarattığı doğru. ben dün yüklemiştim sp2 yi. bu hata çıktı sürekli. bende şimdi geri sildim. sorun gitti. şimdi sp2 yok bende. sorunda yok
  • bna yardm edin!!! 1 haftadr bu sorunla ugrasıyorm formda yazdıgınz herseyi uygulam ama sadece bilgisayarımın kapanmasını engelleyebildm ama simdi internete baglanamıyorm arasıra kopma degil tamamen kesildi suan baska bi pcden girdm nete lütfen yardm nasıl kurtulabilirim 3 kere format attm ynede bisi deişmedi telekomdakilerde sorn bilgisayardan kaynaklanıo diolar lütfen yardm!!!
  • Slm
    Bilgisayarımda o kadar çok hata veriyor ki,hangi birini yazayım şaşıdım.
    Açar açmaz msvcp90.dll diye bir dosya bulunamadı diyo
    generic host process for win32 services hatası veriyor
    hiçbişey yükleyemiyorum.
    İşyerinde bilgisayar olduğu için format atmam imkansız
    bu durumu nasıl düzeltebilirim ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.