Şimdi Ara

Generals ZH Takılma Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
9.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu takılma sorununa çözüm bulan var mı? Ya bu oyunu bir türlü çıktığından beri takılmadan dolayı doya doya oynayamadım. Bir ara bu işe iyice kafayı taktım ama çözüm bulamadım. Dediklerine göre oyunun doğrudan kendisiyle ilgili bir sorunmuş. EA çözemiyormuşşş. Eğer varsa çözümü bilen veya takılmadan oynayan Allah aşkına bir yol söylesin.

• "Command & Conquer Generals Zero Hour 1.04 Patch" yüklemediyseniz yükleyin.ama bu oyunun fizik motoru sorunlu.bende çok oynadım bu oyunu ve çok sorunlu bir oyun olduğunu söyleyeyim.
  • Maalesef çözümü yok isterse 6990 ekran kartı i7 işlemci 8gb ram olsun yinede takılır bende çok aradım ama çözümü yok , bulamadım yanlız şöyle bi durum var eğer ek harita felan indirirsen daha az takılıyo ben twiligt indirdim birazda değiştirdim haritayı takılma bi nebze olsun düzeldi.
  • özellikle 8 kişilik büyük haritalarda oyun hata vermeye başlıyor bir süre sonra.ama dediğim gibi 1.04 patch kurdum biraz düzeldi gibi.ama hala hatalı.
  • Yamayı ben de kurdum ama değişen bişey yok. Bu twilight'ın elle yapılmış takılmayan versiyonu yok mu acaba? Biraz aradım bulamadım.
  • oyunu 8 kişilik büyük haritalarda oynamayın...büyük harita kasma yapar....

oyunu diğer oyuncularla oynamak istiyorsan büyük hamachi ağımıza katıl...hergün 50 online oyuncu mevcut

ağ: zerodayız
    şifre: 123

ayrıntılı bilgi burada:
    http://forum.donanimhaber.com/m_47887427/tm.htm

zerodayız foto

Generals ZH Takılma Sorunu

• Galiba sorunu buldum generals hiç kasmıyordu oyunda 12 buton vardı zero hour da 14 buton var oda kasmaya başladı zero hourun contra yamasında da 18 buton var ve hayvan gibi kasıyor bu buton sayısını düşürmek gerekebilir nasıl buton sayısını düşürebiliriz yardımcı olabilir misiniz ? oyunun yapımcılarına nasıl bildirebiliriz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.