Şimdi Ara

Generals Zero Hour Multiplayer Oynayın (Resimli Anlatım) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
4
Favori
31.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ByGalaxyS3

quote:

Orijinalden alıntı: Geberiyolog

quote:

Orijinalden alıntı: sroad

ARKADAŞLAR TEKRAR SÖYLÜYORUM AĞ TAMAMEN KAPANMIŞTIR YERİNE YENİSİ ŞİMDİLİK AÇILMAYACAKTIR.

Hocam şu an oyunu online oynamanın yolu yok mudur? Ne yaptıysam ettiysem olmadı. Serial is invalid diyor. Hamachi indirip deneyeyim diyecektim ki ağ kapanmış. Ne yapmak gerek? Müsaitseniz Ip'den direk oynayalım

Onu deme sebebi oyunu ilk kurarken serial KEY yazıyon ya o aynı keyi baskası da yazmışsa ondan söylüyor onun için değişik bir serial bulun internetten

internetten bulunan keyler ile online serverlara erişemezsiniz. oyunu satın almanız gerek.

• Vay be.Geriye gittim şimdi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ByGalaxyS3

quote:

Orijinalden alıntı: Geberiyolog

quote:

ARKADAŞLAR TEKRAR SÖYLÜYORUM AĞ TAMAMEN KAPANMIŞTIR YERİNE YENİSİ ŞİMDİLİK AÇILMAYACAKTIR.

Hocam şu an oyunu online oynamanın yolu yok mudur? Ne yaptıysam ettiysem olmadı. Serial is invalid diyor. Hamachi indirip deneyeyim diyecektim ki ağ kapanmış. Ne yapmak gerek? Müsaitseniz Ip'den direk oynayalım

Onu deme sebebi oyunu ilk kurarken serial KEY yazıyon ya o aynı keyi baskası da yazmışsa ondan söylüyor onun için değişik bir serial bulun internetten

internetten bulunan keyler ile online serverlara erişemezsiniz. oyunu satın almanız gerek.

Evet doğru söylüyon bnm dediğim hamachi ile oynamak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByGalaxyS3 -- 13 Haziran 2013; 15:31:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunum orjinal arkadaslar.ne yapmam gerek online oynaya bilmem icin? Yardim edin lutfen.

• İlk konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 27 Mayıs 2018; 3:48:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

yeni ağımız alttaki...herkes katılsın
    ağ: 0hourTR (not: baştaki sıfır)
    şifre: 1234

Dolu ki bu ağ yok mu başka katılabileceğimiz ağ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

yeni ağımız alttaki...herkes katılsın
    ağ: 0hourTR (not: baştaki sıfır)
    şifre: 1234

Dolu ki bu ağ yok mu başka katılabileceğimiz ağ?

Alıntıları Göster
    konunun başındaki ilk mesajı okuyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 25 Aralık 2016; 14:01:13 >
  • Aaaah ah böyle bir bir kere çıktı bir daha çıkmayacak işte
    Generals 2'yi geliştiriyoruz diye çıktılar, Command and Conquer adı altında, 3 seriden de izler taşıyan Free2play bir oyun yapıyoruz diyorlar. Kaç efsaneyi birden katlettiler. Var mı şimdi bunlar gibi seriler? Bunları bırak yakın konuları işleyen bile doğru düzgün yapım yok
    Duygularım depreşti birden konuyu görünce, az da vakit ayırmamıştım Zero Hour'a. Bundan birkaç sene önce Tiberium serisine yaptıklarını hatırladıkça, bir daha Command and Conquer'mış, bunlar adam olmaz diyorum. Zero Hour'daki rahat, özgür oynanışı bir daha göremeyeceğiz heralde

• sefer33 kullanıcısına yanıt
    zerodayız'a noldu yine mi kapandı ? sürekli dolu diyor
  • gameranger yükleyin dünyanın her yerinden binlerce oyuncu var. ve çok fazla oyunu destekliyor. lan game seçeneği olupda desteklemediği oyun yok neredeyse. hamachi devri artık bitti. gamerangerda oyuncu bulma sıkıntınızıda yok.
    http://www.gameranger.com/

• quote:

Orijinalden alıntı: dikiştutmazsabri

gameranger yükleyin dünyanın her yerinden binlerce oyuncu var. ve çok fazla oyunu destekliyor. lan game seçeneği olupda desteklemediği oyun yok neredeyse. hamachi devri artık bitti. gamerangerda oyuncu bulma sıkıntınızıda yok.
    http://www.gameranger.com/
    İlk mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 27 Mayıs 2018; 3:49:08 >
  • Aynen hamachi devri bitti bence de...Önceden fifa oynardım hamachiden gayet de güzel olurdu ama şimdi gameranger var.Cod4 stronghold generals vb hiçbir ağ sorunu ile karşılaşmazsınız herkesi görürsünüz.Herkese göre odada vardır.Cod4 te 30 kişilik server sıkıntı çıkarmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dikiştutmazsabri

Bu mesaj silindi.
    Tüm zero oyuncuları burada,hemen giriş yapın:https://discord.gg/2ybRX6K
    Not: ayrıntılı bilgi konunun başındaki ilk mesajda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 25 Aralık 2016; 14:02:53 >
  • Konu başındaki ilk mesajı okuyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 25 Aralık 2016; 14:03:43 >
  • Tekrar duyuralım arkadaşlar, zerodayız hamachi ağımız yeniden premium olarak açılmıştır...tüm oyuncuları ağımıza bekliyoruz....konunun ilk başındaki mesajda ayrıntılı bilgi mevcuttur....ağımız 7/24 açıktır.

ağ: zerodayız
    şifre: 123

hamachi türkçe indir: TIKLA
  • hayırlı olsun malesef ben bu yıl yoğun olduğumdan ilgilenemeyeceğim

• Değerli arkadaşlar,haftasonu turnuvalarını kaçırmayın...oyunu yükleyin,ağımıza katılın...detaylı bilgi konunun ilk mesajında anlatılıyor.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 25 Aralık 2016; 14:04:09 >
  • agınızı güzelde haberleşme hamaciden olmuyor skyp adresiniz varmı anlık herkesin konusabilcegi bir oda kurmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: revelax

agınızı güzelde haberleşme hamaciden olmuyor skyp adresiniz varmı anlık herkesin konusabilcegi bir oda kurmak lazım

gerek yok skype'ye...hamachiden yazarsın,oyuncuya ulaşırsın.
  • Anılarım depreşti tekrar başlasam mı ne...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.