Şimdi Ara

C&C Generals Zero Hour - Shockwave Türk Oyuncu Topluluğu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
6.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Efsane strateji oyunu C&C Generals Zero Hour ve ShockWave modunu online olarak oynamak isteyen arkadaşları steam grubumuza bekleriz.

Beni steam' den arkadaş olarak da ekleyebilirsiniz.

Steam grubu:https://steamcommunity.com/groups/USGeneral

Steam profilim:https://steamcommunity.com/id/GeneralGranger

Online için Radmin programını kullanıyoruz:

Ağ adı: generalslegends
    Şifre: generalslegends

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeneralGranger -- 7 Şubat 2023; 15:55:47 >

• siz bunu denedinizmi ne yaptıysam olmadı,oyunun orjinalmi olması gerekiyor gerçi orjinalde vaar originde ikisinide denedim olmadı sitede oynaya gözüküyor ama bitürlü olmadı
  • hayati4343 H kullanıcısına yanıt
    Hocam yükleyin gameranger, daima oyuncular oluyor. Orj veya değil farketmiyor.

Ah şu oyun gibisini bulamadım. Nerde aradıysam hep saçma sapan uzaylı araçları, uçuşan askercikler vs. C&c generals zero hour gördüğüm en gerçekçi ve en mantıklı strateji oyunu. Optimizasyon sorunu olmasa harika olurdu zira isterseniz 4 tane i7 işlemcili pc + 4 gb ekran kartı + 32 gb ram olsun. Oyun gene kasacaktır. Ea gamesin atmış olduğu bir kazıktır. Bari güncelleseydi şu oyunu sorunları giderip kapatsaydı. Kasmaması için küçük harita seçmek +fazla ünite ve birim basmadan rakip generalleri patlatmak lazım. Fazla fantaziye açık bir oyun değil bu da üzüyor. En sevdiğim harita, sonlardaki 8 bölmeli harita. 32 yaşına geldik arkadaşlarla halen oynarız. Farklı şehirlerden de olsak, generals zero hourdayız...çok yaşa game ranger
  • gameranger ı kısaca anlatabilir misiniz? ekşiden biraz okudum ama. mesela oyunun orjinal olmasına gerek var mı
  • Ilk cumlesinde farketmiyor diye yazmis orj olup olmadigini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metallurgy kullanıcısına yanıt
    Senin gözünden kaçmamış çok sağol. ayrıca programm hakkında bilgi istemiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 25 Ocak 2016; 13:32:41 >
  • Hocam şimdi farkettim k.bakmayın bildirim gelmedi bana. Program çok basit arayüzle geliyor. Dilerseniz oyun kurup şifre koyabiliyorsunuz ( dışarıdan kimse gelmesin diye ), dilerseniz oda açıyorsunuz, oyun kurup başkalarının da girmesini bekleyebilkiyorsunuz. Ruslar çok fena adamlar direk dalışa geçiyor, beni alt edemediler çünkü ben savunma ağırlıklı oynuyorum sonra da para biriktiriyorum. En son yüzlerce araçla dalmayı seviytorum ancak bu yabancılar için sıkıcı olduğundan pes ediyorlar. Biz 3 arkadaş oynuyoruz, karşıya 4 hard atıp oyunun zevkine varıyoruz. Bunun dışında call of,battle field gibi birçok oyunu oynayabilirsiniz. Oyun orjinalde olsa sunucular kapalı olduğundan game rangerle oynayabilirsiniz. Crack ya da orj. farketmiyor. Eskiden hamachi ile oynardık ancak çok sorunluydu. Burda odaya gelen arkadaşlar tamamsa, ok basıyorsunuz ve herkesin pc otomatikman lobiye giriyor ve kendiliğinden otomatik kuruluma geçiyor
  • ottoman984 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için,

bir iki güne fiber bağlanacak, sistemde yeterli ama yukarıda çok fazla birimle savaşıldığında takılmalar olduğunu yazmışsınız çok sıkıcı bir hal alıyor mu takılmalar.
  • Malesef can sıkıcı hâl alabiliyor. Mesela rakip generaller tank biriktiriyor habire şişiyor. İlk iş para kaynaklarini kesmek boylelikle araç sayisi azalıyor. Ve bir bug ta uçurumlu haritayi secerseniz olmayan yoldan gelmeye calisiyorlar. Ve tabiki gene sisiyor ve kasiyor. Uzun menzilli araclarla oralari temizlemek oyunu acacaktir. Optimizasyon sorununa çözüm bulamadilar malesef. Arada kasmasina rağmen gene de alternatifini bulamadik.. 10 yildir hastasiyiz bu oyunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman984 -- 25 Ocak 2016; 21:49:28 >
    teşekkür ederim tekrar verdiğiniz bilgiler için
  • Rica ederim hocam, şimdiden iyi oyunlar dilerim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman984

Rica ederim hocam, şimdiden iyi oyunlar dilerim :)

gameranger yükleyin orada millet
    hocam oyuna giriyorum ama oyuna başlamadan önceki onay kutusunu işaretleyemiyorum
  • Direk start demeniz yeterli olacaktır. Kuran kişi başlatacak
    harita seçiminin olduğu, takımların, ülkenin seçildiği kısımda accept kutucuğunu tıklayamıyorum aktif değil gibi
  • Oyunu kim kuruyor ? tek mi oynuyorsun ? gamerangerden mi ?
    gamerangerden giriyorum karşı taraf kuruyor. oyun versiyonu ile ilgili 1.04 patch i kurdum yine olmadı
    versiyonu ile ilgili olabilir
  • Karşı taraf tamamsa, siz start deyince kutucuk kendisi işaretleniyor. İsterseniz şu anda deneyebiliriz bi yarım saat boşum şu an
    siz host olun
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.