Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Generals Başlarken Patlama Oluyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
6.716
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Generals Başlarken Patlama Oluyor.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    111 Mesaj
    Sevilen Oyun ßaşlıyor. ßir iKi Konteyner kuruyorSun Ve GEri Sayım yapıyor ve Hepsi PatLaMaya ßaşlıyor.ßu nedEnlede Oyun oynanamıyor.ßunun Nedeni Ne oLaßiLir YaRdımcı oLaßiLeceK ßiRi VaRMı.Görüşlerinizi ßekliYoRuM.

|
    |
  • Yarbay
    6821 Mesaj
    bir kere benimde başıma gelmişti ama nasıl çözdüğümü unuttum [akum]
    |
    |
  • Binbaşı
    1436 Mesaj
    oyun register kayıtlarından silinince yapıyor bunu yani oyunun kendi klasörünü(program files'daki EA games) başka bir yere kopyaladıysan ve ya format çektiysen yapar bunu. CD key'le ilgili bir sorun bu oyunu baştan tekrar yüklemelisin cd key ini değiştirirsen de olur ama uzun iş
    |
    |
  • Teğmen
    238 Mesaj
    Crack'ı yeniden yüklemeyi dene. Benimde başıma geldi ama öyle oyunu baştan falan yüklememiştim. Ama tam olarak bende unuttum[dntw]
    |
    |
  • Teğmen
    111 Mesaj
    Cd KeYi DeğişiTiRDiğiNde SORun ÇözüLüYorsa SüPer oLuR.AkSi HaLde ßu oYunu Yeniden YüKLeMeM GereKen MaKiNe SaYısı ßeNi ÜRKüTüYor.SaoluN.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    355 Mesaj
    Ya baba bana sor be senin makinede sen veya bir başkası generals oynarken oyundan çıkarken EXIT GAME seçeneğini değil de SURRENDER seçeneğini işaretlemiş sorun bundan kaynaklanıyor. Yapacağın tek şey oyunu sil yeniden yükle Birde bana rakip bulursan çok iyi olacak nette de oynuyorum ama hala rakip yok ilgilenenler bana mail atsın[frndsp]
    |
    |
  • Yarbay
    3265 Mesaj
    CD SIZ OYNATINCA BOYLE OLUYOR
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.