Şimdi Ara

General Mobile ve Vestel’e ‘Android European Hero’ Ödülü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • General Mobile ve Vestel’e ‘Android European Hero’ Ödülü

Android platformunu başarılı bir şekilde kullanarak üretim süreçlerine entegre eden markaların ödüllendirildiği ‘Android European Hero’, MWC 2017 fuarı bünyesinde gerçekleştirildi. Etkinlikte ülkemizden de iki marka yer aldı.

Android platformu, cihaz üreticilerine sunduğu açık ekosistemi ile yenilik konusunda cesaretlendirerek, kendilerine özgü model ve çözümler geliştirmelerine olanak tanıyor. Dünyanın 175 ülkesinde, 1300’den fazla markaya ait, 24 binin üstünde farklı türde cihaz Android platformu üzerinde çalışıyor.

Ayrıca Bkz.Lenovo’dan uygun fiyata melez Windows 10 tablet

‘Android European Hero’ etkinliğinde Avrupa kıtasından toplam 9 marka seçildi.  Bu markalar arasında yer alan General Mobile ve Vestel; yaratıcılıkları, yüksek kaliteye odaklılıkları ve Android’in yeteneklerini en iyi şekilde kullanarak rekabetçi bir pazarda ayrışma konusundaki kararlılıkları ile ödül almaya hak kazandılar.

• Umarım ödülleri çinli veya hintli abilere gönderirler. Eritip kullanırlardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu general mobile telif sorunu yaşamıyor mu ya koskoca general motor :D ismini almış, hem niye general diyor ki genel desin :D

• General Mobile ve Vestel; yaratıcılıkları, yüksek kaliteye odaklılıkları ve Android’in yeteneklerini en iyi şekilde kullanarak ------ 404

• ödüle bak çay demle
  • Hadi General Mobile neyse de Vestel den hiç ummazdım.

• Gm başarısıyla , vestelde azmiyle aldı sanırım.Ama vestel htc gibi zarar etmiyor en azından

• Vestel yaratıcı montaj dalında almış olmasın o ödülü

• quote:

Orijinalden alıntı: Exfat

Umarım ödülleri çinli veya hintli abilere gönderirler. Eritip kullanırlardı

General Mobile ve Vestel’e ‘Android European Hero’ Ödülü
  • ERIKCI kullanıcısına yanıt
    Montaj fabrikasi zaten ufacik bir fabrika ...
  • Fenerbahçe kırmak üzereyken çıkan rekorlar gibi olmuş.
  • Vestel'e ve General Mobile'a sallayanlar olmuş, unutmayınız beyler bayanlar, Çin kopyalaya kopyalaya öğrendi telefon üretmesini. Bunu herkes biliyor değil mi?

Birçok şey ilk etapta kopyalayarak olur. Halihazırda üretilmiş olanı inceleyerek olur. Onu yapmayı başardıktan sonra geliştirme süreçleri başlar. Üstüne ne koyabilirim diye bakarsınız.

Teknolojinin hemen hemen her alanında ilk etapta doğada var olanları kopyalayarak gelişti ve gelişmeye devam ediyor. Tıpkı yarasaların, karıncaların vs daha bir çok canlının işleyişini kopyalayıp, ardından geliştirerek bir şeyler başarmaya çalışanlar gibi. Lütfen kendinizi yermekten az vazgeçin. Tebrik etme erdemine ulaşın artık.

GM ve Vestelden beklentileri olanlar mı verdi bu ödülleri? MWC dediğiniz kongrede devler var farkında mısınız? Dünyanın gözü orda. Sizin göremediğiniz şeyleri görmüş demekki adamlar ödül bile vermişler. Az itibar edin firmalarımıza. Montaj yapsalar dahi, ülkeye katma değeri çokça var bu işin. Türkiye den 2 firma diye haberlerde geçse o bile yeter ki daha fazlası var.

Az insaf edin!
    Saygılarımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exfat

Umarım ödülleri çinli veya hintli abilere gönderirler. Eritip kullanırlardı

ne istiyorsunuz bu yerli firmalardan kardeşim. sizin kafanızla bu ülke gelişmeyi bırak gıdım ilerleyemez.
    sanki iphone yi tamamen apple üretiyor. veya bir çok marka bu şekilde zaten.
    ama iş yerli firmaya gelince düşman kesiliyorsunuz. gerçekten bu psikolojinizin nedenini çok merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirirdem

Hadi General Mobile neyse de Vestel den hiç ummazdım.

vestelin fabrikalarını görseydin bu düşüncen değişebilirdi.

adam vesteli pasajın altındaki ufak montaj atölyesi zannediyor halen.:))
  • Bu tarz bi ödülü almak için ya tek aday bu iki firma olmalı yada ödül tırt

• quote:

Orijinalden alıntı: bortecin09

Vestel'e ve General Mobile'a sallayanlar olmuş, unutmayınız beyler bayanlar, Çin kopyalaya kopyalaya öğrendi telefon üretmesini. Bunu herkes biliyor değil mi?

Birçok şey ilk etapta kopyalayarak olur. Halihazırda üretilmiş olanı inceleyerek olur. Onu yapmayı başardıktan sonra geliştirme süreçleri başlar. Üstüne ne koyabilirim diye bakarsınız.

Teknolojinin hemen hemen her alanında ilk etapta doğada var olanları kopyalayarak gelişti ve gelişmeye devam ediyor. Tıpkı yarasaların, karıncaların vs daha bir çok canlının işleyişini kopyalayıp, ardından geliştirerek bir şeyler başarmaya çalışanlar gibi. Lütfen kendinizi yermekten az vazgeçin. Tebrik etme erdemine ulaşın artık.

GM ve Vestelden beklentileri olanlar mı verdi bu ödülleri? MWC dediğiniz kongrede devler var farkında mısınız? Dünyanın gözü orda. Sizin göremediğiniz şeyleri görmüş demekki adamlar ödül bile vermişler. Az itibar edin firmalarımıza. Montaj yapsalar dahi, ülkeye katma değeri çokça var bu işin. Türkiye den 2 firma diye haberlerde geçse o bile yeter ki daha fazlası var.

Az insaf edin!
    Saygılarımla.

Allah aşkına hocam ne masal anlatıyorsun millete ya, daha önce de yazdım telefon alırken babama gittim GM5 Plus aldım ve çok memnun ve dedimki eğer kamera da ois ve parmak izi okuyucu olsaydı kendime bile alırdım, senin dediğin o kopyalama yılları bitti geçti şimdi teknoloji zirvede, rekabet edemeyeceğin markalar belli zaten Samsung ve Apple ama geri kalanı ile bizim yerli markalar rekabet edebilir de böyle abuk subuk cihazlar çıkararak edemez,

Biz eleştiriyoruzki adam olsunlar diye yaptıkları kötü şeylere iyi demek asıl hainlik olur, adam gibi telefon teknoloji üretsinler buradaki birçok insan arkasında durur ve alır ama öyle duygusal sosyal mesaj yazmakla olmuyor desteklemek hocam bırakın bu işleri..

• bir zamanlar telefonumu kimse almıyor diye devlete ağlayıp 2 kere ek vergi gelmesine sebep olan vestelemi ödül vermişler.dünyanın çivisi çıkmış

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

bir zamanlar telefonumu kimse almıyor diye devlete ağlayıp 2 kere ek vergi gelmesine sebep olan vestelemi ödül vermişler.dünyanın çivisi çıkmış

ne ek vergisiymiş bu. vergi geldi de vestel bu ek vergiden muaf mı oldu. bir zamanlar vestel vergisi diye böyle haberler çıktı ama o vergi gelmedi. sallama yorumlar sıktı artık
  • Helal olsun. bu ödül yüzünden üzülenlerin olması beni çok üzdü

• Vestel politikalarını ve ürünlerini 90 lı yıllardan beri çok iyi tanıyan ve fikirlerimi daha önce bu sitede detaylı bir şekilde yazmış biri olarak söylüyorum, ürünler fiyatlarına göre kalitesiz, servis olayı tamamen göstermelik ve aldatmacadır. 90 lı yıllarda çıkardıkları bilgisayarlardan, uydu alıcılarından milletin çektiklerini sadece ilgilenenler bilir. Venüs adı altında çıkardıkları telefonlar şu andaki fiyatının yarı fiyatına satılmaları gerekir. Ayrıca sırf Vestel ve casper için yurt dışından gelen telefonlara ek vergi gelmiştir. (gelmedi diyen arkadaş iyice araştırsın) Kızımın Venüs telefonu garanti süresi içerisinde bozulmuş tam 4 defa servise gitmiş, her defasında başka bir arıza ile geri dönmüştür. Ensonunda garantide olduğu halde tüketici mahkemesine başvurdum ve kazandım. Bunu tebliğ etmeme rağmen bir sonuç alamadım. Hiç Vestelin Türkiye de sattığı ile Avrupa ya sattığı televizyonlarını inceleyeniniz varmı. Takip edenler yerli denilen ürünlerin ne kadarının yerli olduğunu bilir. Yerli firmalar ve ürünleri kesinlikle desteklenmelidir. Ancak firmalarda ürünlerinin arkasında durmalı, dürüst olmalı ve kaliteli serviz sunmalıdır.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.