Şimdi Ara

general mobile usb baglanti sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • general mobile USB baglantisini bilgisayara bagladigimda telefon şarj oluyor ama veri gonderemiyorum acaba nazil duzeltebilirim yardimci olabilecek varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kuxrey44

general mobile USB baglantisini bilgisayara bagladigimda telefon şarj oluyor ama veri gonderemiyorum acaba nazil duzeltebilirim yardimci olabilecek varmi

Başka usb kabloyla dene gene hata verirse garantiye yolla yada airdroid diye ücretsiz uygulama var onla telefondan pcye pcden telefona wifiden dosya aktarabilirsin kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: ikizlerclub

quote:

general mobile USB baglantisini bilgisayara bagladigimda telefon şarj oluyor ama veri gonderemiyorum acaba nazil duzeltebilirim yardimci olabilecek varmi

Başka usb kabloyla dene gene hata verirse garantiye yolla yada airdroid diye ücretsiz uygulama var onla telefondan pcye pcden telefona wifiden dosya aktarabilirsin kardeş

Hocam eskiden USB kablosunu bagladigimda ekrana bi görüntü cikardi depolama amaçli kullanmak için o cikmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçenlerde ayarlarla oynadim ama neyi yaptigimi bilmiyorum

• quote:

Geçenlerde ayarlarla oynadim ama neyi yaptigimi bilmiyorum

Kabloyu takınca üst menüyü aşağı indir oradan usb bağlantısına tıkla usb data modunu aç sadece o zaman düzelirse düzelir yoksa garantiye yollaman gerekir

• quote:

quote:

Kabloyu takınca üst menüyü aşağı indir oradan usb bağlantısına tıkla usb data modunu aç sadece o zaman düzelirse düzelir yoksa garantiye yollaman gerekir

Deneyeyim inş olur

• quote:

quote:

quote:

Deneyeyim inş olur

Ust menüyü indirdik USB bulamadim nerde nazil veya sekli nasil

• Ok gibi duruyor normalde indirince çıkar eğer çıkmıyorsa kabloda yada yuvada sıkıntı vardır önce olmazsa fabrika ayarlarına sıfırlayıp dene gene olmazsa dediğim gibi kablo yada yuvada sıkıntı vardır

• quote:

Ok gibi duruyor normalde indirince çıkar eğer çıkmıyorsa kabloda yada yuvada sıkıntı vardır önce olmazsa fabrika ayarlarına sıfırlayıp dene gene olmazsa dediğim gibi kablo yada yuvada sıkıntı vardır

Fabrika ayarlarına doneyim yarin o zaman inş olur :(

• quote:

quote:

Ok gibi duruyor normalde indirince çıkar eğer çıkmıyorsa kabloda yada yuvada sıkıntı vardır önce olmazsa fabrika ayarlarına sıfırlayıp dene gene olmazsa dediğim gibi kablo yada yuvada sıkıntı vardır

Fabrika ayarlarına doneyim yarin o zaman inş olur :(

İnşallah olurda sorunun kısa sürede çözülür

• bendede ayni sorun oldu. samsung kablosuyla oluyodu kendi kablosuyla olmuyodu. aradan 1 hafta gecti samsung kablosunu kaybettim. kendi kablosu calismaya basladi kendi kablosunu sonuna kadar takma tam bi ayari var hafif cikik olursa usb moduna geciyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanyuce

bendede ayni sorun oldu. samsung kablosuyla oluyodu kendi kablosuyla olmuyodu. aradan 1 hafta gecti samsung kablosunu kaybettim. kendi kablosu calismaya basladi kendi kablosunu sonuna kadar takma tam bi ayari var hafif cikik olursa usb moduna geciyor.

Sağol hocam bide öyle deneyeyim :)

• Dostum ayarlarla onla bunla alakalı değil cihaz kendi kablosu ile usb depolama aygıtı olarak baglanmiyor daha önce bağlanıyordu ne olduysa...Yeni bir kablo al bence Samsung yada Nokia nın bizimkilerden çok daha kalın kabloları var ben Nokia kablosuyla kullanıyorum. Bir de fabrika ayarlarına almadıysan sakın alma ben çok kez denedim olmadı...

• quote:

Orijinalden alıntı: BYRM81

Dostum ayarlarla onla bunla alakalı değil cihaz kendi kablosu ile usb depolama aygıtı olarak baglanmiyor daha önce bağlanıyordu ne olduysa...Yeni bir kablo al bence Samsung yada Nokia nın bizimkilerden çok daha kalın kabloları var ben Nokia kablosuyla kullanıyorum. Bir de fabrika ayarlarına almadıysan sakın alma ben çok kez denedim olmadı...

Yok hocam fabrika ayarlarina almadim daha arkadaştan alip kullanayim o zaman olursa kablo almak şart o zaman :(

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BYRM81

Dostum ayarlarla onla bunla alakalı değil cihaz kendi kablosu ile usb depolama aygıtı olarak baglanmiyor daha önce bağlanıyordu ne olduysa...Yeni bir kablo al bence Samsung yada Nokia nın bizimkilerden çok daha kalın kabloları var ben Nokia kablosuyla kullanıyorum. Bir de fabrika ayarlarına almadıysan sakın alma ben çok kez denedim olmadı...

Yok hocam fabrika ayarlarina almadim daha arkadaştan alip kullanayim o zaman olursa kablo almak şart o zaman :(

Hocam USB kablom şarj etmemeye başladı sorun galiba USB kabloda tavsiye edeceğiniz link varmi kablo icin

• quote:

quote:

Kabloda galiba sorun dun itibariyle şarj etmemeye de basladi

• samsung kablosu kullanmayı dene .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loser.

samsung kablosu kullanmayı dene .

Sağol hocam

• Merhaba,

Bu sabah itibariyle bende şöyle bir sorunla karşılaştım bir kaç sarj aletinden denedim şarj almadı, samsung usb şarjından denedim yine şarj almadı. Nokia nın kısa usb kablosundan denedim şarj oluyor ancak pc ye bağlanmıyor önerisi olana var mı? Daha önce 50 tl ödeyerek soketi değiştirmiştim yine şarj soketi ile ilgili bir sorun olabilir mi ya da son güncellemeden kaynaklı mı, sevise göndermek istemiyorum çok geç geliyor.
  • Sorun USB telefon girisindeymis :( Samsung şarj kablosu aldim ve bugün yaptirdim çok asinmis telefon :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.