Şimdi Ara

General Mobile'ın Android Oreo 8.0 güncelleme tarihi açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • General Mobile'ın Android Oreo 8.0 güncelleme tarihi açıklandı
    General Mobile, Android One telefonları için Android 8.0 Oreo güncellemesinin ne zaman geleceğini açıkladı. Firma, sosyal medya hesaplarından Android Oreo güncelleme takvimini yayınladı.

General Mobile Android One 8.0 Güncellemesi Ne zaman?

Güncellemeler periyodik olarak üç ayrı zamanda yayınlanacak. İlk olarak GM 6 ve GM 6 d için Aralık ayında Android 8.0 güncellemesi yayınlanacak. Ardından Şubat ayında GM 5 Plus ve GM 5 Plus d modellerine Android 8.0 güncellemesi gelecek. Daha sonra Nisan ayında da GM 5 ve GM 5 d için Android Oreo güncellemesi yayınlanmış olacak.

General Mobile'dan paylaşılan bilgide Nisan ayından sonraki güncelleme planları paylaşılmadı. Nisan ayından itibaren Android 8.1 için çalışmalar yapılabilir.

General Mobile GM 4G'ye Android Oreo 8.0 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

General Mobile'ın güncelleme takvimine baktığımızda öncelikli planları arasında GM 4G'nin yer almadığını görüyoruz. GM 4G'nin teknik özellikleri GM 5 ile hemen hemen aynı. GM 5 için Android Oreo güncellemesinin yayınlanıp GM 4G için yayınlanmaması uygun olmaz. Ancak GM 4G çıkalı 2 sene oldu ve telefon için verilen 2 yıllık güncelleme vaadi doldu. General Mobile'ın GM 4G modeli için nasıl bir duruş sergileyeceği merak konusu.

• General Mobile de tek gerçek Android One telefon GM4g modeli idi sonrakilerin güncellemesini GM veriyordu. Beceremediklerinde de topu google a atıyorlardı...

Burlarda GM yi bir çok konuda savundum lakin şunu söylemeliyim....

YALAN ile doğru bir iş yapılmaz... Sen YALAN ile satıyorsan cihazlarını Müşterilerini kandırıyorsan Altından telefon yapsan bi b.k a yaramaz

Bundan sonra Gm alırmıyım tabiki hayır... İnsanları SALAK yerine koyan gözünün içine baka baka yalan söyleyen bir firmadan 1 tane çöp almam çok net...
    Alırken sana bir şey vaad edildiyse onun yerine getirilmesini beklersin gözünün içine baka baka yalan söyleyip seni salak yerine koymaya calısırlarsa cıldırırsın...

Diğer yandan google ın direk güncelleme verdiği tek telefon gm4g idi... tabi biz bunu diğerlerini alınca öğrendik. google ın bir alakası yok gm 4g den sonra General mobile ismi ve performansı kullanarak insanları aldattı. Bu güncellemeleride kendisi verecek kim bilir nasıl verecek hatta belkide veremeyecek...

bu saçmalıklar üzerine çıldırmamak eldemi...

pil konusuna gelince ben büyük bir sıkıntı yaşamadım pil konusunda diğer yandan ne oldugunu bilerek aldım bilmediğim şey güncelleme kısmıydı
  • Hani en yeni android sürümü ilk önce android one cihazlara geliyordu? Ne özelliği kaldı gm telefonlarının?

• Görende özel ara yüz kullanıyor zanneder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah sizi alsın. Başka diyecek söz yok!

• Kaç yıl oldu o kadar satışa ve rağbete rağmen bir türlü kurumsallaşamıyorlar valla helal olsun adamlara büyük başarı. Android One'mış. YERSEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut.. -- 1 Kasım 2017; 17:55:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vankomisin

Hani en yeni android sürümü ilk önce android one cihazlara geliyordu? Ne özelliği kaldı gm telefonlarının?

İlk önce geliyor'dan hiç yoktan iyidir'e döndü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sürün güncellemesi alan cihazlar olucaklardı .? Merak ettiğim bu kadar geçikmesinin sebebi GM yoksa Google'dan mı kaynaklı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gm 5 plus'da android 7 kırpılmış gibiydi, umarım 8.0'de aynısı olmaz...takilma,isinma da cabasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 1 Kasım 2017; 21:46:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • General Mobile de tek gerçek Android One telefon GM4g modeli idi sonrakilerin güncellemesini GM veriyordu. Beceremediklerinde de topu google a atıyorlardı...

Burlarda GM yi bir çok konuda savundum lakin şunu söylemeliyim....

YALAN ile doğru bir iş yapılmaz... Sen YALAN ile satıyorsan cihazlarını Müşterilerini kandırıyorsan Altından telefon yapsan bi b.k a yaramaz

Bundan sonra Gm alırmıyım tabiki hayır... İnsanları SALAK yerine koyan gözünün içine baka baka yalan söyleyen bir firmadan 1 tane çöp almam çok net...
  • Nisan?

• Geçmiş olsun GM. Kendini bitirdin.

• İlk defa general mobile'a güvenmeye başlamıştım ki, tebrikler gözümde bitirdiniz kendinizi.

• Android One'nin hiçbir anlamı kalmamış o zaman.
    Nokia telefonlar daha önce Oreo'ya geçecek gibi görünüyor.

• Miui li bir şey alın Android'i unutun ya. 1 aydır kullanıyorum efsane. Adamlar Android'i adam etmiş

• İki kere ailemden birilerine GM aldırma hatasına düştüm. İlki GM Discovery'di sorunlarını nasıl bir telefon olduğunu bilen bilir.İkincisi babama GM 5 Plus aldırdım telefonu bozulduğundan dolayı. Güncelleme onun için çok önemli değil fakat yinede Android One diye tanıtılan telefon, Andorid One olmayan telefonlardan sonra güncelleme alacak neredeyse. Hatta bildiğim kadarıyla Sony dağıtmaya başlamıştı. Neyse bunuda geçtim bataryasıda beş para etmez bir telefon. 3000 mah batarya full hd ekran fazla güç harcamayan bir işlemci vs günü rahat çıkarır diye aldım babama ama nerde. Ha bide şarj sorunu var ki evlere şenlik. İlk çıkardığı telefondan bile hala şarj soketi bozulan mı dersin şarj aleti bozulan mı dersin. Bizde de şarj aleti bozuldu hemde maksimum 3 aylık telefonun. Bundan sonra GM almak mı ? Asla. Şuan S835 li 2k ekran 4000 mah bataryalı telefon çıkartıp 1000 lira desinler dönüp bakmam.
  • Ben bu telefonu (GM5 Plus) Android One önceliklerinden yararlanabilmek için almıştım. Ama gördüğüm kadarıyla güncel kalma gibi bir avantajı yokmuş. Bundan sonra GM marka telefon alacağımı sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 2 Kasım 2017; 1:1:3 >
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum size haklısınız,4g modelinde verip diğerlerinde saçmaladılar resmen.

• Güncelleme delisi olanlara ben deli oluyorum. Oskkur bile çıldırmış. İnanılmaz vahim bir durum değil. Pil durumu daha önemli bence.

Fakat bir sorun var. Teması aynı olan telefonlar var. Aralık-şubat-nisan ?? Sorun GM mi Google mi açıklanmalı.
  • Bence o tarihlerde geç hepsini bir arada vermeleri gerek

• _OlguN_ kullanıcısına yanıt
    Alırken sana bir şey vaad edildiyse onun yerine getirilmesini beklersin gözünün içine baka baka yalan söyleyip seni salak yerine koymaya calısırlarsa cıldırırsın...

Diğer yandan google ın direk güncelleme verdiği tek telefon gm4g idi... tabi biz bunu diğerlerini alınca öğrendik. google ın bir alakası yok gm 4g den sonra General mobile ismi ve performansı kullanarak insanları aldattı. Bu güncellemeleride kendisi verecek kim bilir nasıl verecek hatta belkide veremeyecek...

bu saçmalıklar üzerine çıldırmamak eldemi...

pil konusuna gelince ben büyük bir sıkıntı yaşamadım pil konusunda diğer yandan ne oldugunu bilerek aldım bilmediğim şey güncelleme kısmıydı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.