Şimdi Ara

General Mobile GM8 GO 'GM'nin Android GO macerası'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm şartları onaylıyorum :)

General Mobile GM8 GO 'GM'nin Android GO macerası'
  • İncelemeyi tamamini izlemeden kapattim bu ne rezilliktir ya. Tamam prototip de kardesim bir cihaz da bu kadar mi kasar insan biraz ciddiye alir isi. Ne olursa olsun para vermeye degmez 1GB ram ile ne olursa olsun deneyimi vasat olacaktir. Hitap ettigi kesim diyorsunuz da artik yasli insanlar bile Facebook, Whatsapp vs kullaniyorlar.

• StoreOID has stopped --->

En iyi telefonuna 5 aydır Oreo veremeyen firmadan bunu düzeltmesini beklemek ise

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empire1530 -- 27 Şubat 2018; 19:26:47 >
  • 1 ramlı telefonu nedıye yaparlar anlamadım

3gb ramlı eskı teller bıle androıd 8 alamıyor 1gb ram de androıd 8

resmen mobıl teknolojısı kazıklama teknolojısıne döndü

• 5 inçten küçük ve nokia 1 in altında rekabetçi bir fiyatla sunsalar iş yapabilirdi. Bu donanıma 5.5 inç ekran boşa masraf. Mercedes motorlu şahine benzemiş. 🏇 ve 🦋

• hitap ettiği kesim kaplumbağalar galiba? şu devirde 1 gb ramli android telefon 250 tl de olsa A-LIN-MAZ
  • Bu telefonu alanın aldıktan sonra yapacağı hareket >>>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 27 Şubat 2018; 22:29:34 >
  • yazık ya bu forum ve editörler sayesinde discovery modeli yaygınlaştı herkes tanıdığınada aldırdı öyle bir yayılıp marka yaptıki sonradan çıkan kronik şarj soketi arızası bile bu büyümeyi engelleyemedi. onu geçtim fabrika hatası olmasına rağmen ücretli değişim yaptılar o da engelleyemedi. onuda geçtim sonraki model snapdragon çıkıcak bekleyin dediler millet kek gibi bekledi mediatek çıktı. tüm bunlara rağmen öyle bir yayıldıki önünü alamadılar yani o derece. ve bu çöp marka satmaya devam ediyor ne kadar kötü bi durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dheskikullanıcı -- 28 Şubat 2018; 0:0:11 >
  • XİAOMİ XİAOMİ XİAOMİ Mİ Mİ Mİ başka birşey demeye gerek yok saygılar...

• Ram 2 gb olsaymış bari...

• Bu telefonu satın alsam ömrü 1 günü geçmez eminim buna. Muhtemelen sinirden duvara çalıp kıracağım bir model, izlerken bile sinirlerimi bozdu. Resmen 2017 S3 mini yapmış adamlar.
    Buna daha bide 1000 lira fiyat çekerler bakın demedi demeyin

• Ederi 300 TL en fazla...

Android Go betasi filan yoktur suclusu da General Mobile TELPA dir baksaniza kendi uygulamasi dandik market uygulamaalri oyunlarina yonlendiren kisayol aplikasyonu bile durduruldu hatasi veriyor ustelik uygulama acilmamis kendi kendine arka planda hata vermis.

General Mobile 5 ve dolayli yollardan General Mobile 4G de Android Oreo guncellemesi alacaktir. Bu cihazlarin fiyatlarindan epey ciddi oranda dusuk olmasi gerekir.

Bu cihaz ile sosyal medya uygulamalari kesinlikle akici olmasi beklenemez .

Bu cihazlar olsa olsa 1 GB RAM li cihazlari nasil optimize ederiz diye cikartilmistir yani eskimis cok eski donanimlari yeni ozel bir yazilim ile parca stoklarini tukettirme hareketidir yoksa elimizdeki 1 GB RAM li cihazlara yillardir niye Android Go ya ucretsiz terfi sunulmuyor diye sorulurdu ... Amac Android Go ekosistemi buyutulmesi degil eskimis donanimlari iteleme tipki Netbook projesinde oldugu gibi gerci orada gelismekte olan ulkelere yardim diye 1 alindiginda 1 adet te Afrika gibi ulkelerdeki fakirlere hediye ediliyor suslemesi ile yillar once baslatilmisti eskimis donanimlari herkese dayatildi simdi ise yok olmak uzere ...

Ayni mantalite Android Go ile karsimiza cikmakta .

Turkiye gibi maliyeti ucuz dahi olsa vargi otv trt eklemeleri ile pek bir espiriis kalmiyor .

Kisacasi Turkiye icin her acidan olu dogmustur ...

• Telefon ayarlar menüsünü açamayacak zannettim bir an

yazık günah 500 lira bile olsa verdiğin paraya yazık ya, işkence çekmek için üste para verdiriyolar.
  • 1Mart Saat 17:00 Twitter etkinliği...
    #kandırıldıkGeneralMobile
    Lütfen herkes katılsın... Sesimizi duyuralım Oreo için şimdide mart sonu diyorlar....

• Yanıbaşımdaki 5 yıllık optimus 4x daha seri çalışıyor

• 1Mart Saat 17:00 Twitter etkinliği...
    #kandırıldıkGeneralMobile

• Mesut bey guncelleme konusunu anlatmadan once keske forumda gm 5plus konusuna goz atsaydnızı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.