Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 6 Ana Konu ★★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.083
Cevap
12
Favori
74.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Giresunlufuk

Bence bu telefona para vermeyin. Bir sonra gelecek olanı bekleyin.

sırf pure android merakımdan bakıyorum Huawei ascend g7 kullanıyorum 1 yıldır son derece memnunum 5.5 inç ekranın büyüklüğü haricinde memnun olmadığım hiç birşeyi yok.siz neden gm 5 e para vermeyin dediniz siz kullandınızmı yorumunuzu merak ettim
  • yasrhere Y kullanıcısına yanıt
    Mesele saf android olması değil. Daha iyi bir SD işlemci ile gelmeliydi GM 6. Değmez bence. Gelecek Android One'ı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz GM 6 ya mı değmez diyorsunuz gm5 mi

• quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Orijinalden alıntı: yasrhere

şuan gm5 world kampanyasıyla 575 liraya alınabiliyor.Acaba alsammı beklesemmi karar veremiyorum bir yandan da aklım asus zenfone max a gidiyor 4100 luk bataryasıyla cezbediyor.Bakalım bir karar vereceğiz

nerede 575 hocam

Ben devamlı GM savunufdum artık bir telefon bu kadar mı sorun yaratır GM5plus d iki üç aylık discoveryde bu şekildeydi fakat onu garantiye yolluyodum iki üç ayda bir geliyodu hemen bu modelin sorunlarını yok görüyorlar

• GM6 için 1999TL ön siparis fiyat duydum.EĞER DOĞRUYSA bunlar kafayı sıyırmış derim.

• kurtay kullanıcısına yanıt
    ön spariş alınmıyor suanda zaten telefonlar bölümüne girdiğinizde telefonda görünmüyor. Firma henüz fiyat belli değil diyor lakin 1000 tl altı olacak gm5 plus 1200 iken o telefonun 2bin olması mantıklı değil tabiki
  • Fiziksel buton varken neden ekrana gömülü sanal tuşlara devam etmişler anlamış değilim.Gm4G ile devam edicem geçmeye değmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MuStafA.A kullanıcısına yanıt
    Ön tarafta yer alan bölüm, parmak izi okuyucu. Fiziksel tuş değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MuStafA.A kullanıcısına yanıt
    parmak izi okuyucusu bahsettiğiniz...
    Saf androidde sabit fiziksel tus olmuyor malesef olursada saf android olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

parmak izi okuyucusu bahsettiğiniz...
    Saf androidde sabit fiziksel tus olmuyor malesef olursada saf android olmuyor

Neden daha önce cevap verilen soruya, tekrar aynı cevap ile cevap veriyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LastFaded kullanıcısına yanıt
    cevap aynı değil
    diğer yandan yazmak için sizden izin almam gerektiğini bilmiyordum kusra bakmayın :)
  • Anladım ancak görüntü olarak bana hoş gelmedi parmak izi okuyucusunu lg modellerindeki gibi arkaya alıp ekran kasa oranı daha iyi olabilirdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kurtay kullanıcısına yanıt
    İmkansız. 1000 TL civarına Snapdragon 617'li 3 GB RAM'li cihaz varken 2000 TL'ye kıçı kırık Mediatek işlemcili cihaz satamazlar.
  • casper satıyorya gm de 1999TL ye satar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lily Evans

İmkansız. 1000 TL civarına Snapdragon 617'li 3 GB RAM'li cihaz varken 2000 TL'ye kıçı kırık Mediatek işlemcili cihaz satamazlar.

1000 tl altı olacağı kesin tahminlerimizi yaptık 800-900 arası diye ama merak ettiğim hangi cihazdan bahsediyorsunuz 617 li 3 gb ramli 1000 tl ye
    GM5Plus sanırım 1000-1200 tl aralığında ve oldukça güzel..
  • bende yazdıktan sonra farkettim onu gm5 plus kastedilmiş.
    GM5 kullanıyorum oldukça memnunum..

GM 6 Plus ı bekliyorum ..
  • gm 6 plus büyük ihtimalle 5.5 inç gelecek buyuk ekran olduğu için zaten telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum.gm6 çıkış tarihi nisanı bulur dedi forumda bazı arkadaslar gm5 alsammı almasammı karar veremedim.internet wassup mail ve clash of clans oynuyorum sadece aşırı yoğun bir kullanımım yok günde 10 kez telefon görüşmesi 1-2 dk lık şarjı 1 günü çıkartırmı acaba
    Selam arkadaşım GM 5 anakonusunda da yazıyorum..Yaklaşık 3 aydır bu telefonu kullanıyorum hiç abartmadan şunu söyleyim alınası bir telefon , donma kasma takılma hiç yaşamadım ekranı çok net ve parlak estetik olarakta güzel özellikle siyahı çok hoş tek elle kullanımı rahat şarzı benim için çok iyi günde 1 saat konuşan 1 saat medya kullanan yaklaşık 1 saat wifide ve bolca fotoğraflarda dolaşan biriyim 4 gün bekleme süresi ve 6 saat 50 dk ekran süresi aldım en yoğun kullanımda 1 günü çok rahat çıkarıyor normal kullanım 2-3 gün..Sadece biraz büyük olsun istiyorum 5 plus ı da bu yüzden seviyorum..649 tl almıştım bu fiyata bu performans makul bence hiç düşünme telefon biraz da kullanım işidir kızımda 4G kullanıyor hiç sorunsuz..
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.