Şimdi Ara

General Mobile gm5plus ön kamera

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben yaklaşık 1 hafta önce General Mobile gm5plus aldım ve kırılmaz cam takıtırdım ön kamerayı açıyorum kendimi ön kamera flaş açık şekilde çekiyorum fotoğrafta flaşın görüntüsü çıkıyor beyaz acaba sorun telefonda mı yoksa kırılmaz cam flaşın oldugu yeri mi kapatmıştır ?

• kırılmaz cam ın flashı kapatıp kapatmadıgını göremiyormusun
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Hocam kapatmıyor görebiliyorum fakat söyledigim gibi işte ön kamerayı flashlı olarak kullanırsam flash ekranda çıkıyor ve kötü bir sonuç pismanım aldıgım yardım edebilecek varsa memnun olurum.
  • Mons35 kullanıcısına yanıt
    sordugun sorunun cevabına 21 gün sonrabakıp yorum yazdıgın için tebrik ediyorum buna da haziranda cevap yazarsın sanırım...

Şİmdi tam kapatması gerekmez ucu gelir kenarı gelir yakındır yansır vs vs vs ... yapacagın şey basit ekran koruyucuyu cıkartacaksın deneyeceksin aynı ise servise vereceksin serviste zaten ekran koruyucu cıkartılıyor
    Haziran ayından merhaba hocam...

Bu durum sadece bende mi var yani niye bu kadar saçma birşey benim başıma geldi ve hala ön kameranin flashı fotoğralara yansıyor kırılmaz camın hiç biryeri ön kamerayı kapatmıyor servise göndersem ücret vs alıyorlar mı ve sorun düzeliyor mu ?
  • Bir takım önemli işlerim vardı bilgisyarımdan uzak durdum
  • Mons35 kullanıcısına yanıt
    soru sorup cevabına 1 ay sonra bakıyorsa diyecek bir şey yok pcden uzak durdun elinde telefon var... senin işin bura ile değil servise ver nasıl olsa orda koruyucuyu sökecekler
    Bu forumu günü gününe takip etmek zorundamıyım ki siz bana başka yollar öneriyorsunuz,cevap için teşekkür ederim sıkıntı kalmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.