Şimdi Ara

General mobile GM 9 Pro mu?..... Xiaomi Redmi Note 7 mi?.... Honor 8X mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Oğluma doğum günü hediyesi olarak telefon bakıyorum. Genellikle pubg vb gibi oyunlar oynuyor ve bol bol youtube izliyor , video yüklemeleriyle ilgileniyor telefonu biraz yoracak sanırım yaptıkları , bunlara istinaden aşağıdaki listedeki bu telefonlar arasından hangilerini tercih etmem mantıklı ve uygun olur telefonları kullanan ve telefonlar hakkında iyi bilgiye sahip arkadaşlardan yardımlarını rica ediyorum. Teşekkürler.

(Telefon fiyat aralığım 1200-1700 tl arasıdır)

• Bu fiyat aralığıyla kimse ilgilenmiyor galiba?
  • O fiyata alabileceğin en f/p telefonlardan birisidir GM 9 Pro.Pubg orta ayarlarda oynatabiliyor.Amoled geniş ekranda video izlemek keyif verecektir ve sarjıda uzun gidiyor.Telefondan video yüklemek o kadar işlemciyi yormuyor.Upload hızınıza bağlı.Ben beğeneceğini düşünüyorum.Ama eskidi biraz haberiniz olsun.Gerçi android 10 gelirse yine epey kullanılır.Şuan 1300e daha iyi seçenek yok.Kaldı ki 2000 TL altı amoled ekran çok az var.O da mi a3te fakat full hd değil hd.Kamerasıda yeterli daha ne olsun.Tabi ben yine etkilemiyim çünkü cihazı kullanmıyorum.Konusunda şikayet edenler var.Siz bilirsiniz yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • videoyu da bunla cekecekse isi yas. anakonuyu okuyun. sorunlarini her sayfada birileri tarafindan belirtiliyor. 1 yili askin kullaniyorum. esime m30s aldim. fiyatlari cok yakin degil ama. m20 bu fiyatlara yakin. zamaniniz varsa m21i arastirin.
    pubgde tam sarjla dengeli de 4 saat civari oyun oynanabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haybora kullanıcısına yanıt
    M20 ve M21 , GM9 UN performans olarak altında kalan telefonlar olmuyormu?
  • Teknoloji_x T kullanıcısına yanıt
    m20yi kullanmadım. ancak m21 m30s ile aynı olduğu için;
    m30s pubgde bana daha iyi geldi. imkanınız varsa incelemenizi tavsiye ederim.
  • ben honor 8x kulannıyorum 1 yıldır. kullandığım en sıkıntısız en hızlı android telefon.

oyun oynamıyorum ama bu işlemci ve pilde herhangi bir oyunda sıkıntı yaşatacağını sanmıyorum.

diğer telefonları bilmiyorum kıyaslama yapamayacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.