Şimdi Ara

General Mobile GM 9 Pro için Android Q Beta dağıtılmaya başlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçtiğimiz hafta General Mobile’ın GM 9 Pro ve GM 8 modelleri için Android Q Beta güncellemesi müjdesini sizlere aktarmıştık. An itibariyle beta süreci için kaydolan kullanıcılara güncelleme dağıtılmaya başlandı. Mail adreslerinizi kontrol ederek Android Q Beta’sını indirebilirsiniz.

Hatalarla karşılaşmanız mümkün

Gönderilen mail içerisinde Android Q Beta için indirme bağlantısına ek olarak geri bildirim ve bilinen hatalar gibi bağlantılar da bulunuyor. Tahmin edebileceğiniz gibi Beta sürümü olması sebebiyle birçok hata ile karşılaşmanız mümkün. Örneğin gönderilen mail içerisinde yer alan bilinen hatalar dosyasında, Google Chrome tarayıcısında oturum açılamadığından bahsediliyor. Buna benzer birçok hatanın çözümünü verilen bağlantılardan inceleyebilirsiniz.

Kısacası yeni sürümü ilk deneyenlerden biri olmak istiyorsanız bu tarz hatalarla karşılaşacağınızı bilmeniz oldukça önemli. Ayrıca telefonunuz içerisindeki tüm veriler silineceğinden, yedek almayı unutmamalısınız.

Ayrıca Bkz.Plants vs. Zombies 3 resmen duyuruldu

Android One programına dahil olan GM 9 Pro, Android Pie işletim sistemi için de benzeri bir beta programına dahil edilmişti. Ancak hatırlarsanız Android Pie’ın final sürümü oldukça gecikti. Android Q’da durumun nasıl olacağını hep birlikte göreceğiz. Her ne olursa olsun Android Q çalışmalarının çoğu üreticiden erken başlaması sevindirici.

• Edit: Haberi hatalı okumuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaylandIZMIR -- 19 Temmuz 2019; 14:15:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BETA dan cikip Final surumune kadar Ocak ayini bulur :) .. Google Agustos ta Final surumunu yayinlayacak ta ...

• WaylandIZMIR kullanıcısına yanıt
    Yalnız bu Android 10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen öyleymiş. Sorry hatalı okumuşum düzelteyim mesajımı

• Kendi cihazıma kurulumu tamamladım arkadaşlar. Birazdan ekran görüntüleri ve ilk izlenimlerimle ilgili yeni bir haber hazırlayacağım.

• Bekliyoruz.

• Bana gelmedi 1 hafta önce kayıt formunu doldurmuştum telefonum gm9 pro

• Bununla ilgili bir video olsa daha iyi olabilirdi donanımhaber

• Kefelon kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Tarafına gelen maili bana da gönderebilir misin gmtelpa@gmail.com

Teşekkürler.

• arkadaşlar elinde GM 9 pro için Q beta güncelleme paketi olan benimle paylaşabilir mi

• Merhaba,

Tarafına gelen maili benimle paylaşabilirmisin.
  • Benim email e bakabilir misiniz

• q surumü lutfen

• Bize yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 seneden beri güncelleme gelmiyor benim telefonum a bı bakabilir misiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.