Şimdi Ara

★ General Mobile GM 9 Pro ★ ANA KONU ★ Android Q Beta Kayıtları başladı! (374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.818
Cevap
89
Favori
320.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesinlikle almayın.Ses problemi yüzünden servise vermiştim.Çözülmedi sorun.Neyse böyle kullanayım dedim.Parmak izi okuyucu bozuldu.Onu yaptırdım garantiden bluetooth bozulmuş.Uğraşılmaz bu telefonla.Zaten güncelleme hak getire...
  • quote:

Orijinalden alıntı: arfbrk

Kesinlikle almayın.Ses problemi yüzünden servise vermiştim.Çözülmedi sorun.Neyse böyle kullanayım dedim.Parmak izi okuyucu bozuldu.Onu yaptırdım garantiden bluetooth bozulmuş.Uğraşılmaz bu telefonla.Zaten güncelleme hak getire...
    Anladım hocam. Çok teşekkür ederim. Sizin cihazınızdaki sorunlar da umarım çözülür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle tavsiye etmiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_Peynir

Kesinlikle tavsiye etmiyoruz
    Bu kadar mı sorunlu hocam cihaz?
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    5 para etmez! Bu telefonu biz babama aldık, o kullanıyor. İlk Android telefonu olduğu için fazlasıyla işini görüyor. Babama, fazla bile diyebiliriz. Telefon olması dışında sadece Whatsapp ve kamerasını kullanıyor.
    Biz bile bazen sesin gelmiyor babaaaaa diye bağırıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_Peynir

5 para etmez! Bu telefonu biz babama aldık, o kullanıyor. İlk Android telefonu olduğu için fazlasıyla işini görüyor. Babama, fazla bile diyebiliriz. Telefon olması dışında sadece Whatsapp ve kamerasını kullanıyor.
    Biz bile bazen sesin gelmiyor babaaaaa diye bağırıyoruz
    Anladım hocam çok net yorumlar aldım. Teşekkür ederim. Kaçarak uzaklaşıyorum konudan. :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun süredir kullanıyoruz, sanırım 2 yılı geçti, hiçbir sorun yaşamadık
  • Arkadaş bari kaynak kodunu versinler biz yapalım. Bu nedir zaten bu saatten sonra buna bir şey yapılmaz. Donanımı da güçlü aslında keşke güncelleme de yapılsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    Donanımdan yana sorun yok zaten. Donanım devri kapandı artık. Bu yıl çıkan telefon 10 yıl sonraki yazılımı bile tokatlar, optimizasyonu yapıldığı sürece. Dikkat etmedikleri için millete yeni telefon aldırmak için uğraşıyorlar. Yoksa donanım devri kapanalı, çok oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pasa86

Garanti onarımi ile ifla olmuyor cihaz bu tarz sorun ile karşılaşanlarin hepi thh ile değişim talep ettiler.
    para iadesi alan oldu mu hocam?

• haybora kullanıcısına yanıt
    Evet var.

• Bu telefon ne kadar eleştirilse de bazı konularda hastalık gibi vazgeçilemiyor. Ekran kalitesi, film dizi izlerken ses kalitesi ve fotoğraf kalitesi. Bugün bu pahalılıkta stereo hoparlörlü başka telefon arasan dünyanın parası. Oysa arkadaş ne büyük rahatlık, film izlerken ses avizeden de geldiği için karşıdan kolay duyorsun. Artı kulaklık olmadan kalabalıkta bişey mi dinleyeceksin, normal telefonla konuşur gibi telefonu tut dinle. Telefonu acayip biçimde tutup alt hoparlorünü kulağına götürmene gerek yok. Bir de unutmuşum ses problemi olmasa video kayıt stabilitesi ve kulaklık çıkışı da çok iyi. Ya birader bu kadar güzel telefon yapıyorsun, güncellemeyle düzeltsene sorunları.

• Pardon yanlışlıkla avize yazmışım ahize olacaktı özür😂

• ★ General Mobile GM 9 Pro ★  ANA KONU ★ Android Q Beta Kayıtları başladı!
    bi bunumuz eksikti.
  • Sen de bilader kılıfla kullansana. Telefonun dizaynı güzel, kılıf kitap gibi oturuyor zaten. Kendi kılıfından ziyade piyasada bulunan tuşları da kapatan kılıflar çok güzel

• kardesim fotoğraftan onu nasil cikardin anlamadim ama. kilifsiz kullanmiyorum. anlayamadiysan ekran ust sag koseden ayrilmaya basladi.

• Tüketici haklarına sikayet edip telefonu iade eden varmı nerdeyse 7 ay oldu başvuru yaptığım hala bir mesaj bile atmadılar 2 ay önce aradım başvurum ne oldu diye pandemiyi bahane ettiler bunlarda çok ağır artık hiçbirsey düzgün yürümüyor. Telefon tam bi ızdırap konuşurken seste kesilme karşı tarafa ses gitmemesi wifi den bazı sitelere gitmeme birde üstüne bir güvenlik güncellemesi bile vermediler. Telefonu iade etsen bile bide yeni telefonlara yapılan okkalı zamalarda cabası ama yinede inşallah şu sonuclanırda bu nalet telefondan kurtulurum sunu anladımki az fazla verecen isini sağlama baglayacan yerli milli dedik milli olduk.

• Bu gm 9 muadili xiaomi telefonlarına da android 10 gelmiyor ben baktım hep. Bu aslında androidin dandikliğinden. Bize apple a gerçekten rakip olabilecek, gerçek bir OS lazım aslında. Adamlar pahalı olabilir ama çok sağlam OS yazıyorlar.

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    GM 9 Pro muadili tüm Xiaomi cihazlara Android 10 geleli aylar oldu siz hangi cihazlara bakıyorsunuz? Üstelik güvenlik yamaları da alıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NemesiS_81 kullanıcısına yanıt
    Xiaomi note 8 vb birkaç model. Fiyat olarak aynı olan birkaç model vardı onlara bakmıştım ben aldığımda 1200 tl ydi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.