Şimdi Ara

★ General Mobile GM 9 Pro ★ ANA KONU ★ Android Q Beta Kayıtları başladı! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.818
Cevap
89
Favori
320.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Başka kulaklık denesene hem anten görevi görüyor ona bak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recepali55

Nedir bu güncelleme sevdası.

Telefon uçacak mı?

Başka birşeye mi dönüşecek?

Her güncelleme bazı sıkıntıları da beraberinde getirir.

S9 pluslar pie ile anı şarj kayıpları yaşıyorlar.

Acele ile verilen her güncelleme başa bela.

Şimdi sorunlu bir güncelleme verseler vay efendim hatalı da şöyle de böylede.

Telefonun keyfini çıkarın.

Güncellemeleri de olumlu dönüş olmadan yüklemeyin.

8 ile yapamadığınız 9 ile yaptıpınız ne var.

Ufak tefek şeyler belki.
    sonuna kadar hak veriyorum bu yazıya. buglu rom vereceklerine beklesinler iyice oturtsunlar öyle versinler güncellemeyi. sonra herkes nasıl downgrade ederim diye aramaya başlıyor.
    bu arada cihazın kernel ve device tree kodlarını bulan varsa pm sallasın 2-3 rom yapalım şu cihaza lineage ile devam edelim :D

• Güncellemeyle neler değişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pega.sus kullanıcısına yanıt
    Denedim kulaklıkla ilgisi yok daha önce LG g4 Sony xa1 plus ve Kaan n2 o sekilde bir sorun yaşamadım radyoda ya uygulama iyi değil yada radyo cipi iyi değil

• Arkadaslar ağır çekim video çekmeyi deneyip de memnun kalan varmı zira ben hiç memnun kalmadım hiç koymasalarmis daha iyiymiş o özelliği inşallah pie guncellemesinde düzelir yada pie ile birlikte farklı kamera uygulamalar ile çözülebir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawash35 -- 5 Ocak 2019; 18:21:50 >
  • arkadaşlar merhaba; benim rehberle ilgili bi sorunum var şöyleki, telefon uygulamasındaki rehberde kişilerde, bir kişiden 2-3 tane hatta 4 tane oluyor, ne denediysem çözemedim kafayı yicem noolur bi yardım edin...
  • ssefer88 kullanıcısına yanıt
    Benimde öyleydi kişiler uygulaması guncellendi sanrm duzeldi

• sawash35 kullanıcısına yanıt
    Aynen bende baktm hic var yada yok belirsiz :)

• ssefer88 kullanıcısına yanıt
    Malasef Google kişiler uygulaması sıkıntılı playstorede benzeri şikayetler mevcut yorumlarda. Farklı rehber uygulamalarını deneyin

• bu telefon alınmaz be :S
  • Iphone 6 ilk çıktığında 2,800,- tl verip kızıma ıphone alırken, kendim için paraya kıyamayıp 700,- tlye GM 4G almıştım. Kızımın telefonunu 2 ay önce değiştirmek zorunda kalmama rağmen benim emektar 4g 3 yıla yakındır sorunsuz çalışıyor. Kendime aldığım tarihten 4-5 ay sonra ablamada 4G altırdım, o da hala sorunsuz çalışıyor. Bizim hanıma samsung dayandıramadığım için "bari ucuz olsun deyip
    GM5 PLUS almıştım herhalde iki yıl olmuştur o da sorunsuz çalışıyor. Bu GM karşıtlığını anlamıyorum birtürlü 10 numara telefon bence. Benim telefon bozulsa da gm 9 pro alsam sıkıldım artık diyorum , bozulmuyor :( ..... :D :D :D
  • huseyinturkdogn H kullanıcısına yanıt
    Öncelikle böyle bir inceleme yaptığınız için teşekkür ederim. Telefonu eşime almayı düşünüyorum, kendisi için kamerasının iyi olması, ve telefonun seri olması çok önemli. Özellikle videonuzdaki gece veya düşük ışık fotoğraf çekim kalitesi beni baya hayal kırıklığna uğrattı. Kamerası çok övülen dxomark da bile 90 puan almış bir kameranın nasıl olurda böyle gece çekimi olabilir hayret

• aykutk A kullanıcısına yanıt
    Telefonun kamerası oldukça güzel yazılımı pek iyi değil f1.8 diyafram açıklığı var mükemmel bokeh efektli foto çekiyor ışık çok önemli tabi. Ayrıca karanlık yada gölgede kalmış bir objeyi cekeceksiniz hdr açık olmalı.Kamerasini iPhone 8plus ile karşılaştırip aynı bulanlar var.Telefon stok android olması snapdragon 660 işlemcisi ve yeni nesil ramleri ile çok akıcı bir telefon. Şimdi sen kalkıp 5000 liralık amiral gemileri ile kiyaslarsan mantıklı olmaz.Bu fiyata bu özellikler başka telefonda yok.İthalatci garantili hariç. 200 veya 300 fazla veririm dersen honor play al derim Örnek olarak yağmurlu kapalı havada ışıklar kapalı salonun içinde düşük ışıkta çektiğim bokeh efektli foto ekliyorum bence gayet başarılı kamerası .
    ★ General Mobile GM 9 Pro ★  ANA KONU ★ Android Q Beta Kayıtları başladı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawash35 -- 10 Ocak 2019; 13:2:57 >

• sawash35 kullanıcısına yanıt
    xiomi mi 8 ile kullanıyorum fiyatı 3000 tl civarı gece çekimlerinin onun kadar iyi olmasını beklemiyordum tabi ama 2, 3 yıl öncenin telefonlarının düşük ışık video çekimleri gibi youtub da video çekimleri var. Eşime gm9 pro, almama ramak kalmıştı. Youtube da xiomi mi a2 , gm9pro karşılaştırması izledim bir kaçtane, gece çekimleri aynı fiyat aralığında gm9 prodan çok daha iyi geldi bana, gündüz çekim kalitesi tam tersi tabiki. Cep telefonunun kamerasının iyi olması, bana göre, düşük ışıkta belli oluyor, amiral gemiside, orta segment de iyi ışıkta artık oldukça tatminkar çekiyor zaten. Donanımın iyi olmasının yazılımla desteklenmedikten sonra hiç bir artısı olmuyor, elinin altında ferrari var ama yakıt alacak paranız yoksa gezemiyosun gibi abest oluyor malesef. Bu bağlamda fiyatları 2500 tl ve daha iniyorken pocofone f1 düşünmek daha mantıklı gelmeye başladı. Şu videonunhttps://youtu.be/39LC1rbJ3Qc düşük ışık çekimlerini özellikle ön kamerada takılmayı ve sokak lambalarının ışıklarındaki patlamayı izlerseniz ne demek istediğimi daha iyi anlaşılır.

• aykutk A kullanıcısına yanıt
    2500 e çıkıyorsanız biraz daha çıkın LG v30 plus alın

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.