Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 8 [ANA KONU] ★★Sd 435 İşlemci /5.7' - 720p Ekran ★★ (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
968
Cevap
24
Favori
127.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihazı annem kullanıyor o yüzden bilgim Yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Cihazı annem kullanıyor o yüzden bilgim Yok
    tm hocam saolun
  • limit001 kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok. Parasına göre güzel cihaz.. YENİ güncelleme ile, telefon bambaşka oldu..
    Hatta biraz çıkabilirsen GM9 pro Al.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Sıkıntı yok. Parasına göre güzel cihaz.. YENİ güncelleme ile, telefon bambaşka oldu..
    Hatta biraz çıkabilirsen GM9 pro Al.
    hocam boşta pil tuketımı nasıl sadece iletişim için kullanınca pil kaç gün dayanır
    Sıkıntı yok. Rahat ol.. Al kullan. Parasına göre iyi cihaz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=137838315

Arkadaşlar bir göz atar mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: BoltAction

Alt bardan yine kurtaramadım pir güncellemesiyle.
    MERHABA ARKADASLAR KULLANANLAR MEMUNUN MU
    KRONİK SORUNLARI VARMI PİL PERFORMANSI NASIL,SES SORUNU VAR DİYORLAR KONUŞURKEN CIZIRTI VS..
    ŞARJI ALO DEMEKLE ARADA WP,İNS GİRMEKLE KAÇ GÜN DAYANIR BOSTA PİL TUKETIMI NASIL

ÖNERİRMİSİNİZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limit001 -- 9 Nisan 2019; 13:45:25 >
  • Arkadaşlar güncelleme ile çoklu ekran kayboldu ayarı falan mı var bulamadım yardımcı olur musunuz.

• telefona kulaklıkyada bluetoot taktığım oto cevaplama yok büyük eksiklik. bildiğiniz yardımcı program varmı arkadaşlar?
  • Merhaba arkadaşlar.
    Gm8 telefonumu çok memnun bir şekilde kullanırken. Bir anda android 9. güncellemesi geldi ve telefondan soğudum.
    1- ekran ışığı %50 açıkken bile dışarıda güneşte mükemmeldi. Güncelleme sonrası @@%100 bile yetersiz kaldı.
    2- önceki android 8.1 e göre telefonun sesi kısıldı ses performansı yerlerde.
    3- uygulamalar verimsizleşti PDF wiever PDF dosyalarını görmüyor.
    4-menuden bir andan uygulamalar kayboluyor reset atmak zorunda kalıyorum.
    5- gm8 i almama sebep Dolby digital audio özelliği android 9 güncellemesi sonrası tamamen kayboldu sadece simge var aktif olmuyor ve gelişmiş ses özellikleri vardı o menülerde kaldırılmış.
    Umarım doğru yere yazmışımdır. Aksi halde affola.
    Acaba benim yaşadıklarımı yaşayan varmı. Bir güncelleştirme ile telefon mahvolur mu.?

Kullanıyorum ve oldukça memunum. Şarj, kamera ve hız olarak tam benim için ideal. iPhone 5S telefonundan geçtim GM8 e

• quote:

Orijinalden alıntı: Aikido_oreo

Kullanıyorum ve oldukça memunum. Şarj, kamera ve hız olarak tam benim için ideal. iPhone 5S telefonundan geçtim GM8 e
    şarzı bosta nasıl çok mu tutketiyor telefonun malzemesi dayanıklı mı hiç düşürdünz mü
  • quote:

Orijinalden alıntı: limit001

şarzı bosta nasıl çok mu tutketiyor telefonun malzemesi dayanıklı mı hiç düşürdünz mü

Alıntıları Göster
    hocam ben tek şarjla 2 gün rahat kullanıyorum. ofiste çok elime almıyorum. gün içerisinde de totalde 1 saat telefon görüşmesi yaparım. malzemesi çok dayanıklı değil gibime geliyor ancak emin değilim. düşürmedim hiç ama hafif olduğundan çok hasar alacağını sanmıyorum telefonun. daha önce ki telefonumu 4,5 - 5 sene kullandım sadece 2 kere halıya düşürmüştüm. temiz kullanıyorum genelde

• quote:

Orijinalden alıntı: Aikido_oreo

hocam ben tek şarjla 2 gün rahat kullanıyorum. ofiste çok elime almıyorum. gün içerisinde de totalde 1 saat telefon görüşmesi yaparım. malzemesi çok dayanıklı değil gibime geliyor ancak emin değilim. düşürmedim hiç ama hafif olduğundan çok hasar alacağını sanmıyorum telefonun. daha önce ki telefonumu 4,5 - 5 sene kullandım sadece 2 kere halıya düşürmüştüm. temiz kullanıyorum genelde

Alıntıları Göster
    hocam cihazı guncellediniz mi (pie ye) şarz performansı dusuyor diyorlar dogru mu

aksine daha iyi oldu bence

• merhaba arkadaşlar ben gm 8 i android 9 a yükseltmek istiyorum şu anlık telefondaki gördüğüm eksiklikler
    pilin hızlı tükenmesi
    kameranın kötü fotograf video kalite sunması

su an güncel android sürümün yukleyen arkadaşlar memnunlar mı telefondan ?
  • muratti53 M kullanıcısına yanıt
    hocam sıkıntılar hala devam ediyor mu
  • Aikido_oreo kullanıcısına yanıt
    hocam şarj oreodayken de budenli iyi gidiyormudu ?
    oreodayım ve berbat bi pil kullanım grafiği var telefonun, kamera sında bi gelişme gözlemlediniz mi ? ya da tam tersi bi durum .
  • blue_city44 kullanıcısına yanıt
    oreo varken çok uzun kullanamadım. aldığımdan bir kaç gün sonra pie geldi. kamera ile ilgili bir gelişme gözlemedim ama pie ile. kamerasından çok hoşlanmıyorum telefonun. çoğu zaman 5s in kamerasını aradım

• Bende GM8 almayı düşünüyorum ama formda kullanıcı arkadaşların karşılaştıkları sorunlar beni tedirgin ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.