Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 8 [ANA KONU] ★★Sd 435 İşlemci /5.7' - 720p Ekran ★★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
968
Cevap
24
Favori
127.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayırlı olsun
  • Teşekkürler Birde gm5 plus bayağı yardımcı olmuştunuz GPS şebeke yüzünden satmıştım ama gm6 bir sıkıntı yok bana daha iyi geldi gerçi artık GPS işim kalmadı ama bu cihazda bunlara rastlamadım kamera dediğim gibi bir tık aşağıda oyunlarda ısınma mevcut güncellemeyle düzelir birde 5 inç cihaz arıyordum cepte taşıma sıkıntı oluyor olmuş general mobile sana da teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • General mobile gm6 full ekran koruyucu varmı

• Bu röpörtajdan sonra GM6 plustan çok bi beklentim kalmadı. 2018 Mobil dünya kongresinde 2 model tanıtacaklarını belitriyor ve iddalı konusuyor dolayısıyla aralıkta yine Klon bir cihaz görmemiz muhtemel..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 22 Ekim 2017; 2:35:24 >
  • Arkadaşlar %90 ihtimalle yeni seriye geçiliyor gm6 plus gelmeyebilir.

• gelsin artık istediğim özellikler ile gelirse iphone'den geçiş yaparım.
  • baralıkta bi telefon cıkacak ama dediğim gibi çok bişey beklememek lazım
  • Oreo yalan oldu 🤗

• quote:

Orijinalden alıntı: Kumkapınisanca

Oreo yalan oldu 🤗

+1 ilk güncellemede tökezlediler birde ilk alacak cihazlar içinde diye atıp tutuyorlar

• YAlan kere yalan Android one gm4 g ile tarihe karısmıstır

General mobile güncelleme konusunda sınıfta kalmıştır. Gerçek olan şu ki tek gerçek Android one telefon 4g dir. Tüm betalara katılmış tüm güncellemeleri zamanında ve eksizsiz almıştır.

ONun haricinde cıkan tüm modellere güncelleme sürekli geç geliyor ona alıştık zaten de yarım yamalak gelenimi ararsın hiç gelmeyeni mi ararsın... Sözde android one... BU büyük bir yalan arkadaşlar buna inanarak telefonu almayın saf android cihazlar çok ufak uyumluluk sorunlarını gidererek güncelleme veriyorlar sonra diyorlarki android one ama Malesef bu kocaman bir yalan...

Gm5 2 ayda bir güncelleme alırsa iyidir. Android 8 zaten gelmeyecek nasıl android one sa ...
    Gm5 plus... Sözde Amiral gemisi. Tüm güncellemeleri geç aldı. 7.1.1 sadece isim olarak geldi kullanıcının gözünü boyamak adına gelmesi gereken özellikler gelmedi. 7.1.2 zaten verilmedi. Hiç bir Betaya katılmadı. Şuanda android 7.1.2 yada android 8 almış cihazlar varken yerinde sayan bir amiral gemisi... Android one mış YALAN....

Gm6 Adnroid 7.1.1 i yalandan bile olsa almadı 7.1.2 den bahsetmeye gerek yok... Android 8 mi :) Çıkmaz ayın son çarşambasında...

Android one telefon sadece gm4 4g modeli idi. Diğerleri android one falan değil 4g nin arkasından diğer verdiği modellerle ismi kullanmaya çalıştı lakin bu konuda sınıfta kaldı.

Gm yönetim kurulu başkanı Sebahattin Yaman Bey diyorya " ilk önce müşterilerin güvenini kazanacağız" Şunu söyleyeyim ki yaptıklarınızla bırakın güven kazanmayı size güveni olan insanların bile güvenlerini, yıktınız...

YALAN söylüyorsan bir işte o işin doğru bir iş oldugunu kimse bana anlatamaz. Diğer markalar güncelleme ataklarıyla bu konudada öne geçtiler. Siz gidin KATAR a DUBA iye ordada kalın bence artık

• Böyle sıkıntıya gerek yok gm almayın bence daha mantıklı olur

• Android one yok en güncel telefon yok en önce güncelleme bu olay artık kalmadıgına göre GM nin yappması gereken fazla özellik düşük ücret yoksa kimse gidip Gm falan almaz
  • olmamalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

YAlan kere yalan Android one gm4 g ile tarihe karısmıstır

General mobile güncelleme konusunda sınıfta kalmıştır. Gerçek olan şu ki tek gerçek Android one telefon 4g dir. Tüm betalara katılmış tüm güncellemeleri zamanında ve eksizsiz almıştır.

ONun haricinde cıkan tüm modellere güncelleme sürekli geç geliyor ona alıştık zaten de yarım yamalak gelenimi ararsın hiç gelmeyeni mi ararsın... Sözde android one... BU büyük bir yalan arkadaşlar buna inanarak telefonu almayın saf android cihazlar çok ufak uyumluluk sorunlarını gidererek güncelleme veriyorlar sonra diyorlarki android one ama Malesef bu kocaman bir yalan...

Gm5 2 ayda bir güncelleme alırsa iyidir. Android 8 zaten gelmeyecek nasıl android one sa ...
    Gm5 plus... Sözde Amiral gemisi. Tüm güncellemeleri geç aldı. 7.1.1 sadece isim olarak geldi kullanıcının gözünü boyamak adına gelmesi gereken özellikler gelmedi. 7.1.2 zaten verilmedi. Hiç bir Betaya katılmadı. Şuanda android 7.1.2 yada android 8 almış cihazlar varken yerinde sayan bir amiral gemisi... Android one mış YALAN....

Gm6 Adnroid 7.1.1 i yalandan bile olsa almadı 7.1.2 den bahsetmeye gerek yok... Android 8 mi :) Çıkmaz ayın son çarşambasında...

Android one telefon sadece gm4 4g modeli idi. Diğerleri android one falan değil 4g nin arkasından diğer verdiği modellerle ismi kullanmaya çalıştı lakin bu konuda sınıfta kaldı.

Gm yönetim kurulu başkanı Sebahattin Yaman Bey diyorya " ilk önce müşterilerin güvenini kazanacağız" Şunu söyleyeyim ki yaptıklarınızla bırakın güven kazanmayı size güveni olan insanların bile güvenlerini, yıktınız...

YALAN söylüyorsan bir işte o işin doğru bir iş oldugunu kimse bana anlatamaz. Diğer markalar güncelleme ataklarıyla bu konudada öne geçtiler. Siz gidin KATAR a DUBA iye ordada kalın bence artık

GM 4G' Andriod One Gerisi Heyecan...

3 yıl olacak durmak yok devam 4G'den sonra GM telefonu alan yaya kalır.

• Bu ay cıkması beklenen telefon bakalım hangi isim ve özelliklerle cıkacak...

Her ne olursa olsun bu güncelleme politikası ve sorunu telefonları nedeniyle talep görmesi zor görünüyor
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Tr garantili olarak Huawei , ithalatci garantili olarak xiaomi ki simdi nubia da geldi, isi iyice zorlasti.

Zamaninda google ile olan isbirligi cercevesinde daha akilli hamleler yapsaydi, su an cok farkli olurdu. Guncelleme diye verdi gazi berdi gazi, sonucta hava gazi oldu cikti...

• Valla yalan söyleyerek cihaz sattılar. Bundan sonra nekadar daha satarlar bilinmez... KUllananların çok azı memnun kaldıgı için muhtemelen gm4g yada 5plus daki gibi durumlar olmayacaktır. Asıl modellerini Şubatta fuar zamanı cıkartacaklar. Bu aralar GM5 in yada 5plus ın kasası değişmiş saçma sapan bi modelini cıkarta bilirler maksat yeşillik olsun
  • YEni çıkacak cihazın Sd 425 işlemcili çift kameralı 3gb ram 32 gb hafıza 1200 tl civarı oldugu duyumları var bakalım
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Eğer bu teknik özellikler ve fiyatla çıkarsa hiç satamaz aynı GM 6 da olduğu gibi.

• işlemci banada düşük geldi, 425 yerine bi 625 beklerdim... YAni işlemci yerine kameraya odaklanılmış bir cihaz gele bilir
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.