Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 8 [ANA KONU] ★★Sd 435 İşlemci /5.7' - 720p Ekran ★★ (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
968
Cevap
24
Favori
127.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hafta bim e 1100 liraya gelecek almayı öneren var mı? Gm 5 plus kullanıcısıyım batarya berbat bunda nasıl durum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • obegzz O kullanıcısına yanıt
    Gm5 plus kullandıktan sonra bunu alayım mı diye hala soruyormusun :)
  • Belki bu sefer olmuştur diye, ama #generalmobile #pişmanlıktır

kayınpederime aldık gayet memnun aslında.
    çokda sorunu yok gibi.
  • Arkadaşlar ben gm5 plus kullanıyorum fakat telefonu çok kötü bir şekilde düşürdüm dokunmatik ekranın üst kısmı işliyor sadece..

Şimdi aklımda Gm 8 ve Huawei P Smart var Turkcell hattımdan alacağım. Max bütçem 1600 tl 2000 belki çıkabilirim. Görüşleriniz benim için önemli sizce gm 8 almaya değer mi ? Teşekkürler..
    Volkan manavin videoya bakabilirsin 0cihazda bile 4saat max 2 3 aya 2saate iner o

• Arkadaşlar amazonda gm8 32gb 999 tl alınır mı nasıl, memmun musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: akyol16

Arkadaşlar amazonda gm8 32gb 999 tl alınır mı nasıl, memmun musunuz?
    999 tl nerde hocam
  • Gm 8 de de yamulma problemi var haberiniz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oliwertr -- 22 Eylül 2018; 13:2:23 >
  • Gm 8 ve TurkTelekom kullanan arkadaşlar, bu cihaz 3G ~ 900 Mhz bandı kullanamıyormuş. TT kırsalda yoğun olarak 3G~900 kullanıyor. Ciddi bağlantı sorunu yaşıyor musunuz?

• GM8'lere en son 5 Eylül 2018 tarihli 1 GB'lık Android One 8.1 güncellemesi gelmişti birkaç hafta önce kurmuştum, acaba GM8'in başını bu mu yaktı? Şu an bana 5 Eylül güncellemesini gösteriyor ama korktuğumdan durdurdum yüklemiyorum. İşte hiç bir şekilde açılmadı telefon güç düğmesi çalışmaz oldu, en garip olan şu ki şarj'a takınca ekranı da aktifleşmiyordu (pil resmi çıkması lazım ya) kırmızı şarj olma led ışığı bile yanmıyordu belli ki cihaza bağlantı elektirik girişi bile iptal olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 23 Kasım 2018; 11:19:54 >
  • oliwertr O kullanıcısına yanıt
    kocaman telefon yamulmayan telefon varmı
  • Arkadaş GM8 almış. Var mıdır bir öneriniz, "şunu yüklesin, şu ayarı yapsın, şunu yüklemesin" gibi tavsiyeleriniz?
  • Dostlar merhaba bizim akrabamızın gm 8 telefonu var telefon durduk yere on kamera calismamaya başladı. Nette araştırdığım kadarıyla stock rom da yok hicbiryerde. Biryerde var sacma sapan para falan istiyorlar bağış vs diye. Ön kamerayı seçince ekran siyah bekliyor sonra media server died vs bir hata veriyor. Yaşayan birisi varsa yardımcı olursa çok sevinirim

• Merhabalar VoWifi teknolojisini kullanan varmı hangi operatorler neye destek veriyor yazablirmisiniz(VoLTE ve VoWifi desteği)
  • Bu telefonun orijinal kulaklığıni nereden bulabilirim arkadaşlar Dolby olan

• merhaba gm8 teksim kullanıyorum daha once ekim yamasını almama ragmen ekim ota guncellemesini alamıyorum su an bı kaç gun oldu bu sorun. oncesınde custom rom kullanıyodum fastboot ve qfil stock rom kurdum bı kac kez ama sorun cozulmedi. su an eylul yaması var sistemde bu sorunu nasıl asabılırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reloaded2023

merhaba gm8 teksim kullanıyorum daha once ekim yamasını almama ragmen ekim ota guncellemesini alamıyorum su an bı kaç gun oldu bu sorun. oncesınde custom rom kullanıyodum fastboot ve qfil stock rom kurdum bı kac kez ama sorun cozulmedi. su an eylul yaması var sistemde bu sorunu nasıl asabılırım.
    GM üzerinden Android 8.1 güncellemesi kaynaklı GM8 kullanıcılarına iletilmeyen bir sorun var sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 25 Aralık 2018; 10:22:3 >
  • Vay arkadaş burası gm8 kullanıcıları hariç gm düşmanları ile dolmuş. Çoğunlukta gm5 plus mağduları, bu kadar yere vurmanın bir anlamı yok ki zaten kullanmadığın bile cihazı. Valla ben gm4ten beri gm5 plus ve gm8 aldım ve kullanıyorum, hiç bir sorun da yaşamadım. Tamam bir sürü çin alternatifleri var ve onları kullanıyorsanız burada bu markayı bu kadar yere vurmanın da bir mantığı yok gibi.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.