Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 8 [ANA KONU] ★★Sd 435 İşlemci /5.7' - 720p Ekran ★★ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
968
Cevap
24
Favori
127.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.hepsiburada.com/general-mobile-gm8-32-gb-general-mobile-garantili-p-HBV00000A8P6E?magaza=Be%C5%9Fken%20Elektronik

hbde satışta..

Ama buna bu fiyatı verinceye kadar huawei p9 lite 2017, nokia 6 gibi modellere bakmanızı tavsiye ederim.
  • Bekleyin büyük firmalarda satımaya başlamdan millet alıp olumlu yorumlarını görmeden maceraya girneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abim için bakıyorum 37 yaşında telefonu iş gereği navigasyon için kullanıyor genelde facebook safari vs. Başka bişey yok yani 5.7 inç 1000₺ iyi şuan birde android en son sürümlerini alacak olması yüzünden gm8 i düşünüyorum tek sıkıntı şarjı bir günü çıkarır mı çok yoğun olarak kullanmıcak tabi navigasyon kullanacağı için ne kadar hızlı gider emin olamıyorum xiaomi resmi note 4 te olabilir belki

• iphoneseci İ kullanıcısına yanıt
    Epey.comda ozelliklere baktigimda pusulanin var oldugunu ama gps altyapisi olarak asisted gpsin destekledigini gordum. Glonass yok mesela gm 5 plus bile glonass destekliyor.

Kapasite gunumuzde 32gb olmali, bu fiyata 32lik cihaz almanizi salik veririrm. Buyuk ekranli olarak alcatelin bu fiyat barekinde cihazi vardi diye hatirliyorum. Eger 0.2” sizin icin sorun degilse nokia 6ya mutlaka bakin. İslemci dusuk ama sizin oyunla isiniz olmadigi icin sorun yok.

1.000 lira seviyesinde adam akilli bir secenek yok maalesef. İyi bir sey alayim diyorsaniz en az 1500 tlyi gozden cikarmaniz gerek.

• Şu anda samsung grand neo kullanıyor :)). Gm8 gps için söylediğiniz şeyi tam anlayamadım navigasyon sorun çıkarır mı dediğim gibi sadece navigasyon safari whatsapp youtube vs . 1000₺ den fazla vermek istemiyor o yüzden xiaomi note 4 için nediyorsun o da fena değil 1100₺ Gm i düşünmemin nedeni android one ile en son güncellemeleri alıyor olması ve ucuz oluşu tabi. Kendi için alsam kesinlikle bulaşmam. Ayrıca hep iphone kullandığım için apple tr garantili. Bu ithalatçı garantisi olayı ne oluyor android telefonlarda

A gps baz istasyonlarının destegi ile calisir, uydular ile direk baglantisi olmaz diye biliyorum. glonass destegi ise, uydularla ( sanirim rus tabanli) direk iletisime gecebilen bir sistem.

Elbette navigasyon kullanilir ama sizin kullandiginiz iphoneda, gos sinyali 1 snde bulunurken, gm de bu sure cok daha fazla olacaktir.

İthalatci garantili demek aslinda garantisiz demektir. Bir sorun oldugunda karsinizda adam gibi bir firma bulamazsiniz, bulsaniz bile elinde yedek parca olmayabilir, cok beklersiniz. O yuzden mumkun mertebe Tr garantili cihaz satin almalısınız.

• Teşekkürler bilgi için

• Bu model için
    700 800 TL yi geçirtmeyin arkadaşlar...

A1 1100 e alınır
    Surum gekecek diye almayın hocam 5plus kullaniyoruz 6aydir gunelleme veremediler kanmayin bu firmaya

5plus da gps sorunluydu halledemediler haberiniz olsun

• büyük ekranlı anne telefonu arıyorum arkadaşlar. p9 lite 2017 ve bunun arasında kaldım şu an. xiaomi'yi garanti olayı yüzünden eledim malesef. yardımcı olursanız sevinirim :(
  • Daha şimdiden 50 lira düşmüş fiyatı bir kaç ay sonra 800 e inerse fiyat performans olur.
  • Selamlar arkadaşlar. Ben bu cihazı aldım, iki gündür kullanıyorum. iPhone X'm vardı. Bir nedenden dolayı sattım. İdareten bunu aldım. Ama uzun süre kullanabilirim galiba.

Nova Launcher Prime ile bambaşka bir telefon oldu.

Sizlere bir sorum olacak. Bu konuda herhangi bir bilgi bulamadım. Bu cihaz otg destekliyor mu. 5-10 tlye hdmı dönüştürücüler var. Alsam GM 8'imi smart olmayan tepevizyonuma bağlayabilir miyim acaba.

Bir de ekran görüntüsü atayım.

• osman sifil O kullanıcısına yanıt
    dostum ekran kalitesi nasıl pikseller sayılıyor mu gözü yoruyor mu?
    otg destegi var cihazin
  • haldir54 H kullanıcısına yanıt
    iPhone X'den ister istemez ekran bulanık hissi yaratıyor. Ama kesinlikle kötü değil. Otg desteği varmış öğrendim.

Navigasyon tuşları çok yer kaplıyor sadece. Şimdilik tek rahatsız eden nokta bu. Bazı uygulamalarda otomatik gizleniyor.

Ekran çok iyi değil ama piksel piksel de görünmüyor.

Şu anda tek sıkıntı rehberde. Wats up sim Gmail kim varsa gösteriyor rehber. Kimi isimler 3_4 defa çıkıyor ve silinmiyor.

Eskiden sadece şunu göster diye bir ayar olurdu o yok telefonda.

Şarj süresi nasıl hocam ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman sifil

iPhone X'den ister istemez ekran bulanık hissi yaratıyor. Ama kesinlikle kötü değil. Otg desteği varmış öğrendim.

Navigasyon tuşları çok yer kaplıyor sadece. Şimdilik tek rahatsız eden nokta bu. Bazı uygulamalarda otomatik gizleniyor.

Ekran çok iyi değil ama piksel piksel de görünmüyor.

Şu anda tek sıkıntı rehberde. Wats up sim Gmail kim varsa gösteriyor rehber. Kimi isimler 3_4 defa çıkıyor ve silinmiyor.

Eskiden sadece şunu göster diye bir ayar olurdu o yok telefonda.

Hayırlı olsun hpcam citf tıklama ile ejran uyandırma var mı caaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • byaahmet kullanıcısına yanıt
    Var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • byaahmet kullanıcısına yanıt
    Var hocam ama çok hızlı çalıştığını söylemem. Keza parmak okuyucu da aynı.
  • Gayet güzel telefon aslında aşırı paralar vermeye gerek yok bence

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.