Şimdi Ara

General Mobile GM 6 resmi olarak tanıtıldı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
7.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilir_kisi_M -- 1 Mart 2017; 21:4:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Anladım üstad, teşekkür ederim, yeterince detaylı olmuş :)
  • kalitesiz ürünlerin aracılarana para veriyorsunuz aga.üzerine marka basıp yüksek kar nasıl sağlanır bunu yapıyorlar.

onunçün aracısız kendi ürettiği cihazları ülkeye getriren markalardan almak daha mantıklı.

700 -1200 lira bandında oldukça iyi alternatifler var.
  • Siz beni ikna edemezsiniz ben de sizi ama herkes istediği forumda fikrini, bildiğini, tecrübesini aktarabilir. Alan alır almayan almaz mesele bu değil. Ben edindiğim tecrübeyi aktarıyorum. İnternette de aynı koşulda farklı kategori destekli telefonların hız testlerini bulabileceğiniz videolar var. Durum böyle olmasa dünyanın yüzde sekseninde yüksek kategori LTE destekli telefonların kullanılması mantıksız olurdu. Ya da Türkiye'de zaten 100 mbleri anca bulduğumuz ortamlarda yüksek kategori LTE destekli telefonların defalarca yapılan test sonuçlarının ortalamasını aldığımızda ve bu değerleri daha düşük kategorideki telefonlarla kıyasladığımızda aradaki farkların duruma göre 2-3 kat olması mümkün olmayacaktı ama durum böyle değil. Siz bildiğinizi okuyun ben gördüğümü söylemeye devam ediyim. İyi forumlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parmak izi okuyucu furyası nedir anlamadım gitti. Ekran 720p ama parmak izini okuyor. Keşke o parmak izi okuyucu yerine 1080p olsaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Night_Blade

Parmak izi okuyucu furyası nedir anlamadım gitti. Ekran 720p ama parmak izini okuyor. Keşke o parmak izi okuyucu yerine 1080p olsaydı.

parmak izine sadece tek işlevli düşünerek bakmamak gerek. ekranı uyandırmak için de kullanılabiliyor. güç tuşuna basmak yerine parmak izine herhangi bir parmağını sür ekran uyanıyor bazı telefonlarda. daha başka işlevler de kazandırılabilir.
    gayet kullanışlı bence. artık yapılması gereken bu parmak izi sensörünü nasıl daha estetik konumlandırabilirler. bunu düşünmeleri gerekir. Samsung S8'de arkaya koymuş mesela ki hiç aklıma gelmezdi Samsung'un böyle yapacağı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosica -- 2 Mart 2017; 10:54:58 >
  • Mi 5 teki 1.8 sd 820 koy al sana 5 yıllık telefon

• 6737t nin karşılığı snapdragon kaç

• Bu benzetmeyi hiçbir marka için kullanmamaya özen gösteririm ama GM bu telefon ile zorla söyletiyor bana; ÇÖP... Segmentine göre tek artısı parmak izi okuyucu ve radyo olmuş. Kaderini fiyatı belirleyecektir.

• Tam bir hayal kırıklığı.
    senin geçen sene tanıttığın telefon ile bunun farkı olması gerekirken İşlemcisini değiştirmiş üstelik hala 3 GB RAM
    zaten çin den gelen parçaları birleştirip ürettik diyoruz bari 6 GB RAM 128 GB Hafıza koy 1000 TL değil 2000 TL iste.
    Olmamış.
    Vestel daha büyük bir atılım yapmış şu an.
  • ÇÖP!!!! Bunu gönül rahatlığı ile belirtmek isterim tabi bu tabir biraz ağır gibi ama bence değil, Gm discovery modeli 3 ay içerisinde şarj soketi bozuldu telpa inanmadı kullanıcı hatası dedi zaman gecti kronik olduğunu kabul ettiler, sonra gm5 plus aldım dedimki bunun kasası çooook ama çok adii! kendi kendine yamuldu inanmadılar hatta bu forumdaki ana konusunda da cihaza tapanlar inanmadı şu an cevremde 10 tane gm 5 plus var abartısız 9 u yamuk!! kalan birininde ekrancercevesinin kenar plastiği kendi kendine döküldü Sakın ama sakın almayın aldırmayın telpa cihazı cebimde yamulttuğumu söyledi doğru ama neden hiç bir telefon yamulmadı da bu? kaliteden şaşmayın paranızı çöp e atmayın casper vestel buna 100 basar...
  • Kimdir bu General Mobile?

General Motors gibi bi şey mi bu da?

• O nasıl bir çerçeve ??? pimapen gibi. Çöp ulan bi snap 820 koyamadiniz.

• Bu yandan yeniş manyak cihaza 2000 tl verecek keriz varsa önden buyursun.

2000 tl gibi bir fiyattan satmayı düşünüyorlarmış mış mış mşıta mışşşşşşşşşşş
  • gm5 plus 1200 tl iken daha düşük özellikte bir cihazın 2000 tl olabileceğine gerçekten inanan varmı acaba ...
    Yine başlamış komik komik yorumlar :)
    Telefon kendi kendine yamuldu diyen bile var :) Kendi kendine bir cisim nasıl yamulur hey Allahım...
  • beklediğim telefonlardan biri bu diğeri nokia modelleri. ama hiç biri piyasada yok hala. ne zaman gelir belli de değil. keşke satışa girmeyecek telefonun tanıtımını da yapmasalar.
  • Merak ediyorum bu telefonda FM Radyo ve Siyah Renk Model Seçeneği olacak mı?
  • facebook sayfasında son 3 gün demişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatanbilgisayarda fiyatı 1099 tl
    http://www.vatanbilgisayar.com/general-mobile-gm6-akilli-telefon.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.