Şimdi Ara

General Mobile GM 6 resmi olarak tanıtıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
7.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelelim asıl yorumumuza GM ayağına sıkmayıda geçmiş level atlamış artık kendi sandalyesini kendi devirecek seviyeye gelmiş

İşlemci ölü ekran ölü üstüne üstlük fiziksel tuş koyup konya ovası gibi kocamannnn boşluk bırakıp mükemmel ele uyan 5 inçlik ekranından çalan günümüz mucizesi sanal tuşta koymuş.

Normalde eleştirmek istemem fiyatı ve segmenti belli cihaz ama bu GM yüzünden saf Android'i iyi bir donanımla kullanamıyoruz. Bunlar Android one'a başladığından beridir Google'un ürettiği Nexus ve Pixel serilerinden de mahrum kaldık. Bu yüzden ateş püskürüyorum ben iyi bir donanıma sahip resmi garantili Google'ın ürettirdiği telefonlardan almak istiyorum ama bu sivri zekalı GM yüzünden mahrum kalıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: PurposeLess sinan

bu işlemcinin snapdragon daki karşılığı nedir?

410 un bir tık üstü sanırım

• bencce general mobıle'ın en iyi telefonu GM 4G idi halen kullanıyorum ve çok menunnum bunun üzerine daha adam akıllı bir telefon çıkarmadı general mobıle...!

• Samsung ana ekran tuşunu bıraktı şimdi ise diğerlerinde bu tuş moda oldu. Bu telefon alt-orta seviye olmuş ve fiyatı 900 TL'den fazla olmamalı.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Saf android olduğu için sanal tuş koymak zorunda zaten bana göre en büyük eksik type-c onun dışında bu telefonun seviyesine göre özellikler iyi asıl telefon GM6+ olacak onu beklemeli
  • Mediatek i sürücüleri güncelleme konusunda zorlar ki.bu durum çok insanın işine yarar umarım.

• 4G veya 5'den tek farkı ilave 1 GB ram ve parmak izi okuyucu. Muhtemelen fiyatı da 899 TL olur. Resmen iş olsun diye yeni model çıkartmışlar.

• http://www.hepsiburada.com/huawei-gt3-huawei-turkiye-garantili-p-HBV000002O1NI

böyle bir canavar varken bu tür kalitesiz ürünlere(gm6 gibi) 700 liralar vermek oldukça mantıksız.biraz araştırma falan yapın aga

giriş üstü piyasayı iyi koklamak lazım.oldukça iyi alternatifler çıkıyor sessiz sedasız.reklamın gazına gelmeyin aga
  • Sanal tuş önceden istemezdim fakat artık alıştım, bir sakıncası yok bence.

Keşke parmak izi okuyucu arka tarafa koyup telefonun boyunu 5 mm daha kısa yapsalardı(xiaomi redmi 3 gibi).Hem cepte taşıması hem de tek elle kullanım daha kolay olurdu.

Kamera özelliklerinde belirtilmediğine göre yine otomatik odaklama yok gördüğüm kadarıyla.
  • İşlemci olmamış , Gerisi fena değil bakalım Gm 6+ nasıl olacak...

• General mobile 4g kullandıktan sonra hayatta para verip alacağım bir telefon olamaz general mobile

• Alınabilirliğini fiyatı belirler bence. Artık akıllı telefonlarda çok alternatif var.
  • gm6+ gelmeden yanına yaklaşmamak lazım diye düşünüyorum. 1200 liraya gm6+ ı adam gibi bir snapdragonla çıkarsınlar o zaman alınır.

Sen ulaşırsın. Ama benim için hiç bir şey ifade etmiyor.

Güç harcar demişsin ya bayıldım o yorumunada.

Telefonda en çok ekran ve işlemci güç harcar. Emin ol cat 4 modemin harcadığı güc bu iki donanımın harcadığı gücden kat ve kat düşüktür.

AC akımla calışan tarla sulamak için kullanılan 100metre derinlikten su çikartan motor gibi bi durum var sanki ortada

Cat 4 modem mesela 30mAh akım çekiyorsa 1 saatte örnek bu . Cat 6 modem ise 20mAh akım çekecektir.

İyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkæn

Alınabilirliğini fiyatı belirler bence. Artık akıllı telefonlarda çok alternatif var.

Bu fiyat aralıklarında GM telefonlarının alternatifi yok. Çünkü hızlı Android Güncellemesi veren marka yok.

• Ne olursa olsun elektronik birseyi tam kapasite kullanınca daha fazla ısınır daha fazla güç harcar.

Herhangibir 80 plus sertifikaya sahip guc kaynağını inceleyin durumu görürsünüz.

• En hizli değil ama sürekli guncel tutan bir marka daha var xiaomi.

• Ben sanal tuş koymasını degil hem sanal hem fiziksel tuşu ön tarafa koymasini eleştiriyorum ayni hatayi vestelde yapmış

Edit vestel z10 ile ilgili video izledim kapasitif ve fiziksel tuşa sahip sd 435 işlemcisi derken GM6’dan daha iyi telefon olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 1 Mart 2017; 2:20:14 >
    tus dediğin parmak izi okuyucumu :)
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Evet orada o tuş var ve o tuş için baya ekran dışında yer ayrılmış madem koymuşlar koymusken yanına da 2 tane kapasitif tuş atsalardida ekrandan calmasaydi sanal tuşlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.