Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 6 Ana Konu ★★ (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.083
Cevap
12
Favori
74.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu çöpü alıp kullanan var mı

Android One 4G deyim GM5 e 8.0 gelsinde onuda atalım ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün telefona sd kart takıp dahili bellek yaptım tel hafızası 40 gb oldu.programları taşıdım müziklerimi attım tüm işlemleri bitirdim kapattım takrar açtım bir dahada açılmadı. açılış logosunda takılı kaldı çıldırdım resmen. sd kart sim kart ne varsa çıkarttım bataryayı sök tak yine açılış logosunda takıldı. sitesinde bile stock rom yok. en son ses+güç düğmesi ile sıfırladım açıldı işin yoksa baştan kur. neden böyle yaptı bilmiyorum ama dün akşam illallah ettirdi.

sahi bu cihazın romu nerde? yükleme programı felan yokmu.
  • Arkadaşlar gm6 son sürüm kaç aldığımda temmuz yaması vardı 2 güncelleme yaptım şuan 5 eylül yaması var android sürümü 7.0 sistem güncel diyor 7.1.1 almadı mı epey.com'da yükseltilebilir versiyon 7.1.1 yazıyordu 8.0 ne zaman gelir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meculadam M kullanıcısına yanıt
    GM 6 direk 8.0 alacak 7.1.1 gelmeyecek. 8.0 ise bu ay yayınlanacak.

• 2 major güncelleme alması lazım seneye android 9'da verirler mi acaba?

• meculadam M kullanıcısına yanıt
    2 değil 1 google ın acıklamasında 1 der... ve 9 u alacagını açıkcası hiç sanmıyorum 8.1 alırsa öpün başınıza koyun...

8 Bu ay gelecek ama tarihler değişebilir ibaresini de unutmayın
  • Gm4g modeli 5.1.1 ile çıkış yapmış 6.0.1 almış 7.0 almış 7.1.1 almış ozaman gm6'nın 9.1.1 bile alması gerekmiyor mu?

• arkadaşlar bu telefonu yaklaşık 900 tl'ye anneme aldım yarın gelecek. 1100 tl'ye p9 lite 2017 vardı hata mı yaptım yoksa. 200 tl fark var arada. p9 lite 2017 32 gb olsaydı onu alacaktım.
  • arkadaşlar telefonu aldım. yüzde 31 şarj vardı. telefonu ve bir kaç uygulama kurdum denedim. yüzde 1'e düştü. özellikle yüzde 15 şarj kaldıktan sonra gözle görülür bir şekilde azaldı pil. telefonda bir problem mi var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

arkadaşlar telefonu aldım. yüzde 31 şarj vardı. telefonu ve bir kaç uygulama kurdum denedim. yüzde 1'e düştü. özellikle yüzde 15 şarj kaldıktan sonra gözle görülür bir şekilde azaldı pil. telefonda bir problem mi var acaba?

Merhaba kardeş bende de aynı sıkıntı vardı 3 defa garantiye yolladım 2 defa ekran değiştiler eni 1 defa batarya değiştiler sorun ortadan kalktı şuan şarjım 1 günü geçiyor 1,5 güne yakın gidiyor. Muhtamellen senin de batarya arızalıdır.
  • Serdar021 kullanıcısına yanıt
    sağol hocam cevabınız için. kutudan çıkan şarj ile kullandığımda ne oluyor dedim. biraz korktum. sonra eve yollayıp pili %100 şarj edince normale döndü. şimdilik bir sıkıntı yok. telefon biraz yavaş olsa da beğendim.
  • arkadaşlar general mobile whatsapp destek hattına gm 6 oreo güncellemesi aralık ayı içinde gelecekti ne oldu dedim. gelen cevapta aralık ayı içerisinde planlanıyor, henüz tamamlanmadı dedi.
  • Gardaş gelecek güncelleme de bişeye benzese bari. Doğru dürüst yenilik bile yok. Birde millette beklenti oluşturuyolar aklınca. Kurumsallık hala yok ne yazıkki

• .

(
    )

• Bugün yayınlanacak güncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NemesiS_81 -- 15 Aralık 2017; 17:5:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerem_Cipa

Bugün yayınlanacak güncelleme

Kaynak ?

• Güncelleme dağıtımına bu akşam başlanıyor, kaynak gm whatsapp hattı
  • Umarım tercih ettiğime pişman olmam. 9 sürümü gelmesin stabil olsun yeter bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ehheheh

Güncelleme dağıtımına bu akşam başlanıyor, kaynak gm whatsapp hattı

Zahmet edip 5plus aralık yaması da gelecek mi acaba

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.