Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 6 Ana Konu ★★ (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.083
Cevap
12
Favori
74.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Allah aşkına yeter gerçekten ... Sen kendi hayal gücündeki gerçekliklerle yaşa ve kendi kendini tatmin et. Senin gerçeklerinle bizim dünyamızın gerçekleri farklı. Sana Ütopyalarında mutluluklar. Komik gerçekten ...
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    YEmin eidyorum kafan güzel yada marsta yaşıyorsun... Burası türkiye güzel kardeşimö biz çinde İngilterede vs yaşamıyoruz. Dünyanın teknolojik gerçeklikleri ile Türkiye nin teknolojik gerçeklikleri farklı....

Saçma sapan örnekler vermeyi bırak artık.... HAyır birşey söyledi bir soru sordum 1 hafta düşünüp bbula bula bukadar saçmalayabiliyorsan bir doktora görün derim... 15 gün sonrada 64 bit konusuna cevap verirsin...

Hey Allahım ya...
  • Bu 6 modeliyle GM bence gerçek yüzünü ortaya çıkardı. 4g ve 5+ güzel f/p ürünleriydi. Fakat 6 ile rakam oyunu yaparak milleti düdükleme yolunu seçtiler. Ben 6+ modelinin de 615 işlemciyle geleceğini ve sadece parmak izi sensörü ekleneceğini düşünüyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haggard1963 kullanıcısına yanıt
    sd gelirse dua etmek lazım :)
    625 altında fiyatı 1200 civarı yaparsa zenfone 3 ve p2 gibi cihazların altında ezilir.
    zaten güncelleme durumu fiyaskoya dönüştü. arasürümler yalan oldu gm5 ve gm6 satışı şuanki durumda 4g ve gm5 plus ın yanından bile geçmez...

Gm nin herzamanki hali.... discovery 1 cıkardı rekorlar kırdı arada cıkardıkları fiyasko. Gm4 g ve 5plus ta yine kastı kavurdu diğerleri fiyasko.... kendini tekrarlayan durumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

sd gelirse dua etmek lazım :)
    625 altında fiyatı 1200 civarı yaparsa zenfone 3 ve p2 gibi cihazların altında ezilir.
    zaten güncelleme durumu fiyaskoya dönüştü. arasürümler yalan oldu gm5 ve gm6 satışı şuanki durumda 4g ve gm5 plus ın yanından bile geçmez...

Gm nin herzamanki hali.... discovery 1 cıkardı rekorlar kırdı arada cıkardıkları fiyasko. Gm4 g ve 5plus ta yine kastı kavurdu diğerleri fiyasko.... kendini tekrarlayan durumlar

6+ Mediatek ile çıkarsa GM kendi ayağına sıkar. Tekno marketlerde prim sistemiyle anlamayan insanlara kakalarlar ancak.

Senin dediğin dediğin gibi sanırım 6+ modeli daha yüksek fiyatla gelecek. 4 ve 5 modelleri iyi sattı ki aynı telefonu parmak izi ilavesiyle (hatta işlemcide malzemeden çalarak) üçüncü defa hem de ederinin 300-350 TL kadar üzerinde fiyatla satışa sundular.

Bence en büyük kabahat piyasayı bu gibi firmalara kaptıran Vestel'de...

• O değilde 660 sağlam olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://youtu.be/BHqMQyzda-8 Buyrun ben ekran goruntusu alamamistim ama volkan manav pil testi linki yolladim telefonun oglende pili bitti

• nighthunter9 N kullanıcısına yanıt
    Dostum zaten pil grafiği yollayan arkadaşın grafiğine bakarak biz bunu söylemiştik pili iyi gitmiyor diye. Kullanıcı lardan pil grafiği istiyoruz sadece durum bu elimizde daha fazla veri olsun diye yok sa bunu ispat etmek zorunda değilsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: eofdred

quote:

Orijinalden alıntı: nighthunter9

Arkadaslar uzak durun ciddi söylüyorum 3 gündür cihazi kullaniyorum en buyuk sorun ekran parlaklik sensoru telefon cebinizde ve caliyor cikardiniz acik havadasiniz cevap veremiyorsunuz cunku ekran parlaklığı 4 saniye sonra yukseliyor ve telefon calarken 4 saniye bekliyoruz cevap vermek icin ekran gozuksun diye kapali alanda sorun yok zaten ekrani goruyorsunuz diger bir sorun pil cihaz 5 inc hd ekran 3000 mah en az 8 saat ve uzeri ekran suresi almaniz gerekirken siz en dusuk parlaklikta wireless e bagli guc tasarruf moduyla oyun oynamadan sabah 9 dan aksam 11 e 5saat ekran suresini zor aliyor yada alamıyorsunuz kesinlikle adami sinir eder bu iki sorun sakin bulasmayin bende en kisa surede bunun icabina bakicam bidahada onunden gecmem ha bu arada kameralarin gece cekimi berbat

720p ekran 3000mah pil ile 8 saat ekran süresi alınan telefon hangisi?

ben 500 liralik tp-link c5 ile 8 saati geçtim, 720p ekran ve "2200mah pil" var cihazda, gm yetkililerine duyrulur :))

volkan manav'ın videosunu bende izledim eğer durum gerçekten öyleyse batarya performansi facia :/

★★ General Mobile GM 6 Ana Konu ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 14 Haziran 2017; 2:36:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

Araştırırsanız bulabilirisniz. LAkin 5" 720p ekranlı ve sd 410 ayarındaki bir işlemci ile benim 5,5" 1080p ekranlı sd 417 işlemcili telefonumla aynı ekran süresini vermesi eleştiri konusu... telefonu gm 4g ile kıyasladıgınızda pil performansı düşük geliyor...

LG g5 se bu telefonun neye göre alternatifi onu anlamadım...

TElefona yapılan eleştiri tamamen FP kıyasıdır. KUllanılan donanım + muadili veya önceki versiyonlar + fiyat ...

VR ye bu kadar düşkün iken bu işlemci + ekran çözünürlüğü ile VR den ne bekliyorsunuz acaba...

Bu telefonu almak için bir kullanıcı profili çizmişssiniz sanırım bu profile göre bu cihaz üretildiyse o kafayı ben ayakta alkışlıyorum:) Görüldüğü üzere cihaz cıktığı günden beri YOK satıyor :)

Telefonun çok satması önemli değil siz zaten telefonla ne yapıyorsunuz ki?

Gm6 dan ve beklentim var demedim çamur at izi kalsın kafasındasın. 500tl daha koyacak olursam o zaman ve beklentim olur.

Ben diyorum ki sensor eksiği olmayan yazılımı eski olamayan ve bir süre de çok eski kalmayacak pili değişebilen bir telefon var mı diyorum gm6 nin fiyat seviyesinde.

Yok

Mecbur daha pahalı telefonlara bakacaksınız lg g5 se ye çıkacaksınız. Varsa arada başka bir telefon hodri meydan. Telefonunda yaptığı en komplike şey video izlemek olan biri jiroskopa para yatırmaz zaten o yüzden sizin gm6 alıp telefonu yok sattirmanizi beklemiyorum. Bu telefonu alan şöyle enayidir böyle salaktir diye atıp tutuyor herkes ancak görünen o ki burada kimsenin teknoloji okuryazarlığı yok. Aynı fiyata Galaxy C5 alın madem sonra bir​ photosphere çekmeye çalış bak ne oluyor. Mi5 alın sonra fotoğraf makinenizin micro SD kartini takmaya çalışın ama bir dk mı ro SD kart girişi yok. Specsheet mühendisinden başka nesiniz? İstediğiniz kadar araştırın bu fiyata bu özellikleri sunan başka bir telefon yok.

• eofdred E kullanıcısına yanıt
    Siz bu özellikleri bir araya getirerek bunu sağlamaya çalışmışssınız bende bunu diyorum...
    olmazsa olmazlarınız bunlarsa buyrun paranızda bu kadarsa gm6 sizi bekliyordur...

BU fiyat bu işlemci için fazla diyor herkes buda gayet normal.

Siz kendinizi diğer insanlardan daha üst düzeyde ve yukarda görüyorsanız bu konuda ve özellikle bu cihaz için enteresan tercihleri bir araya getirmişsseniz buyrun alın efendim sizi tutan yok tabiki :)

Bu arada bu cihazda bariz bir pil problemi olduguda net şekilde görülüyor.
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Değişen pil demek %0 dan %100 e 2 dakikada ulaşmak demek.

Dediğim özellikler sıradışı özellikler değil

Ben ilk kez bu yıl gordum orta seviye telefon yapıp gyroscop eklememelerini. Eskiden orta seviyeler böyle olmazdı. Parmak izi gelmeden önceki telefonların hepsinin sensorleri tam olur çoğunun degisebilir pili SD kart girişi olurdu.

Kriterlere uyan bir telefon buldum yalnız. İthalatçı garantisi olan lg stylus 2+ lerin 32gblik bir modelinde parmak izi okuyucu varmış SD kart girişi de var sensörler de tam görünüyor pil değişebilir üstelik fiyat daha ucuz ekran daha iyi Android n güncellemesi de almış görünüyor. Düzgün bir satıcı denk gelirse o daha avantajlı oldu şimdi. Gerçi her yer başka bir şey yazmış telefonu almadan belli olmayacak o yüzden tam da olmadı gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eofdred -- 15 Haziran 2017; 1:43:55 >
  • evet carrefour gm6 ile ayni fiyata SD430 işlemcili daha iyi donanima sahip LG satiyor, resimdeki fiyattan daha ucuzada bulunabilir netten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 15 Haziran 2017; 3:9:44 >
  • Oy vermeyi düşünmüyorum. kullanıcısına yanıt
    fabrika bitti bile :)
  • Bu cihaz için 1100tl aşırı uçuk...ben 1100tl ye hepsiburda'dan xiaomi mı5 prime aldım yarın elimde olur..

5.1inç 1080p ekran..
    2.1ghz qualcoom 820 işlemci..
    64gb rom 3gb ram (ddr4)..
    16mp ois destekli kamera..
    4k video kayıt..
    4 ultra piksel ön kamera..
    3000 mah batarya ......vs....vs

Demem odurki paranızı sokağa atmayın gençler...
  • suatcagdas S kullanıcısına yanıt
    Parmak izi okuyucu olup olmadığı ile ilgili hiç bilgi yok bazılarında var bazılarında yokmuş bu k535 numaralilarda bile. Ama varsa bu her açıdan güzel bir alternatif sadece yazılım güncellemesi eksik kalacak bir tane eksik te o kadar artiya değer. Ah bu de dogrulayabilsek su cihazın ozelliklerini. Hepsiburada da satıyor bunu ama açıklama da var yazıyor özellik listesinde yok yaziyor

gsmarena sitesi farklı bölgelerde satılan sadece 3 versiyon için parmakizi okuma yok demiş, tr de satılan versiyon K535TR diye geçiyor ama emin değilim varmi yokmu alacaginiz yere sormaniz lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 16 Haziran 2017; 1:38:35 >
    suatcagdas S kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar isterseniz cihaza yeni bir konu acıp orda görüşlerinizi paylaşın :) @eofdred

@suatcagdas
  • Bana haziran güncellemesi daha yeni geldi.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.