Şimdi Ara

GENERAL MOBİLE GM 5 PLUS - FULL KUTU+FATURA - 15 GÜNLÜK - 675 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar, güzel alış-verişler dilerim.

Fatura tarihi 21.02.2018 zamanına ait "Hepsiburada" alışveriş sitesinden Yurtiçi kayıtlı, General Mobile Garantili, cihaz satın aldım. Kullanalı şuan itibarı ile hemen hemen 12. gününü almıştır. Telefon ile ilgili, cihaz ile ilgili hiçbir eksiği yoktur. ve sorunu da yoktur. Telefonu satma sebebim ise bu telefonu almakta maddi olarak acele etmem ve aileden birisinin de (GM 5 Plus'tan) daha iyi bir telefonu bana vermesinden dolayı satıyorum. Referanslarım ortadadır telefon ile ilgili toz dahi yoktur. Zararına olacak ama ihtiyacım olmadığı için satılıktır. Full Kutu aparatları ve Faturası, Garanti Belgeleri ile birlikte kontrol edilip İstanbul içi teslim alınabilir. Cihazın içerisinde 16 GB Kingston Hafıza kartı takılı. Hafıza Kartını da alan kişiye içinde takılı bir şekilde hediye edeceğim.

Alıcısına hayırlı olsun. İletişim için PM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WOADISH -- 2 Mart 2018; 23:36:35 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pm attım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vassel -- 5 Mart 2018; 14:52:51 >
  • pm cevaplandı :)

• ürün tarafımdan alınmıştır. satıcı arkadaşa nezaketi ve yardımseverliği için teşekkür ederim.
  • Ürün satılmıştır. Her iki taraf içinde hayırlı olsun :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• sa hb dan aldın gm5 plus 2.serimyidi HB dan mı yoksa tedasrekciden mi adlın kutuda kapadokya varmıydı birde kutu ön tarafında büyük harflerle 4,5g yazıyormuydu

hocam bende alcam da HB dan 2.seri istiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.