Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1943. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19411942194319441945
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bssdtmz

Sattim kurtuldum

Hocam merhaba, kaç paraya ve nasıl sattınız acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Booker DeWitt -- 29 Ekim 2017; 12:8:2 >
  • merhaba arkadaşlar,telefonumu şarj soketi arızası sebebi ile teknik servise verdim. bana verilen kağıtta garanti dahil yazmasına rağmen 320 lira masraf çıkartmışlar. nedir bu olay? vermek zorunda mıyım bunu? var mı böyle bir olay yaşayan?
  • Arkadaşlar bu Yedeklemeyi nasıl açarız, yada servise vermeden önce nasıl bi yedekleme önerisinde bulunursunuz?
    ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akadirarik -- 29 Ekim 2017; 13:5:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil detaylı pil grafikleri ve ekran sürenizi paylaşuırmısınız bi bakalım
  • etkinus kullanıcısına yanıt
    O yüzdelerin toplamı hiç bir zaman %100 etmez.
    En azından bu sistem için böyle.
    Ayrıca ordaki yazılanlara çok ta güvenmeyin açıkcası neyin ne kadar kullanıldıgı hakkında çok net bilgi vermiyor.

1 oyun cıyorsunuz 45 dakika oynuyorsunuz pil kullanımının büyük kısmını ekrana yazıyor çok az bir kısmını oyuna yazıyor ve süreyide net veriyor atıyorum 45 dakika oyunda 30 dakika verebiliyor oyun kısmını.

bunun acıklamaları gecsen sene bolca yapıldı tekrar tekrar aynı şeyleri söylemek tartışmak zor geliyor acıkcası :)

Bir diğer konu pilin dandikliğinden cok sistemsen bir sıkıntı oldugu kesin. Şöyleki full parlaklıga aldınız cihazı foto cekmeye başladınız 10 dakika içinde %60 şarjdan %5 e düşebiliyor sonra o %5 ile 7-8 saat idare edebiliyor gibi bir saçmalık var cihazda...
  • Olivier17 kullanıcısına yanıt
    Servis takibine girin netten bakın orda cihazı neden garanti dışı oldugu yazılıdır cihazın resminide koymuslardır.
    ÜCrete gelince ödemek zorunda değilsiniz tamir ettirmek istemiyorum deyip geri alabilirisiniz
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Toplamları%100 etmez ama %50 de etmez, etmemeli :) sizin ekran süresi sanırım 5 saat civarıydı, Sizde %90ı buluyordur %lerin toplamı. Pilin ömrü bittikçe toplamlar da %100 den uzaklaşıyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

Servis takibine girin netten bakın orda cihazı neden garanti dışı oldugu yazılıdır cihazın resminide koymuslardır.
    ÜCrete gelince ödemek zorunda değilsiniz tamir ettirmek istemiyorum deyip geri alabilirisiniz

arkadaşım,şaka mı yapıyorsun? garanti dahil diyorum sana neye 320 lira masraf çıkarmış olabilirler? telpa'nın sitesinden baktım ekran yedek parçası 320 lira. ekranında hiçbirşey yoktu telefonun. böyle iş mi olur yahu?
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam yarın ki kullanimimi atayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

quote:

arkadaşım,şaka mı yapıyorsun? garanti dahil diyorum sana neye 320 lira masraf çıkarmış olabilirler? telpa'nın sitesinden baktım ekran yedek parçası 320 lira. ekranında hiçbirşey yoktu telefonun. böyle iş mi olur yahu?

Böyle iş mi olur yahu ? Ara sorsana o zaman delikanlı ? Niye burada atar gider yapıyorsunuz ? Telefonun hangi arızası var niçin 320 lira istiyorlar hepsi yazıyor olmalı. Yazmıyorsa da ara sor biz nereden bilelim ? Telefonun garantisi varsa garanti dahil yazar. Garanti dahil yazıyor diye de ücret çıkmayacak diye bir kural yok. Kullanıcı sebepli sorunlarda ücret size çıkar. Yazılım, teknik aksam vb sorunlarında garantiniz devam eder. Fark gayet açık.

Öyle şey olur. Soru sormuşsun cevap alıyorsun...

Cİhazda kullanıcı hatası oalrak kabul edilen darbe ezik vuruk kırık sıvı teması yada yamulma gibi sorunlar var ise ücret cıkartılır. Ekran dışdaki metal çerçevelerle birlikte bütün olarak değişir ve fiyatı 320 tl dir...
    Orda bilgiler kısmında sıkıntılı olan kısmın resmi olur ve sebebide yazar. ha doğrudur yanlıştır onu servisle konusmanız gerekiyor. Burdaki insanlar sadece size yardımcı olmaya çalışan sizin gibi kullanıcılar
  • Bu şarkıyı Oreo'ya armağan ediyorum...

https://youtu.be/jzGSM2_W8D8

• quote:

Öyle şey olur. Soru sormuşsun cevap alıyorsun...

Cİhazda kullanıcı hatası oalrak kabul edilen darbe ezik vuruk kırık sıvı teması yada yamulma gibi sorunlar var ise ücret cıkartılır. Ekran dışdaki metal çerçevelerle birlikte bütün olarak değişir ve fiyatı 320 tl dir...
    Orda bilgiler kısmında sıkıntılı olan kısmın resmi olur ve sebebide yazar. ha doğrudur yanlıştır onu servisle konusmanız gerekiyor. Burdaki insanlar sadece size yardımcı olmaya çalışan sizin gibi kullanıcılar

ben sadece şarj soketinin yapılmasını istedim. anlaşıldı son kez gm markası kullanıyorum. bir de teknik serviste çalışanlarla tartışan adamlara kızmıştım,gm teknik servisi iyidir diye saf gibi.

• Anil.K kullanıcısına yanıt
    hahahha doğruu
    Dostum telefonunun herhangi bir yerinde bir kullanıcı hatası varsa önce onu yapmadan diğer arızaları yapmıyorlar. Bu diğer servislerde de böyle
  • Bir marka kendi kendini ancak böyle rezil eder... En güncel telefon dimi :)
    ★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 30 Ekim 2017; 15:56:32 >

• Arkadaşlar benim telefona crome'dan devamlı virüs gelmeye başladı. sizlerde de oluyor mu?
  • 1 saat 40 dakika ekran süresine normal dediler

Bu markaya ve telefona bulaşmayın.

• empire1530 E kullanıcısına yanıt
    Bana da öyle dendi, uygulamaları kullanmamdan felan dediler ama yemedim ve değiştirttim. Şu an sadece 4.5G kullanım ile 4.30-5 saat ekran süresi alıyorum ortalama. Tüm günü çıkartıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • empire1530 E kullanıcısına yanıt
    Kim dedi onu ?
  • 
Sayfa: önceki 19411942194319441945
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.