Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1895. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18931894189518961897
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fatura götürmem gerekiyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

batarya grafigini at da bakalim şarja takmissiniz ara ara bence zor bu

Evet aklıma sarj grafiğini almak gelmedi saten telefon bidaha 10 saati görmedi 😁

• cem650 kullanıcısına yanıt
    Götürün ne olur ne olmaz

• Ekran sararmasını nasıl serviste yaptırabilirim etrafında bir kaç küçük eziklik var diye ekranı garanti kapsamına almıyorlar ekran çıtasıda kendiliğinden çıktı ve sol taraf çıtasız şuan.

Hakem heyetine gidersem ne yapmalıyım bir de ben telefonu türk Telekom dan faturaya ek aldım ve şuan 10. Aydayım aslında telefonu iade edebilirsem çok iyi olur hiç memnun değilim çünkü özellikle bataryasından ve kamerasından o kadar geç çekiyor ki kamera insan fotoğraf çekmekten soğuyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.bu arada bataryası bir ay önce değişti ama son bir haftadır şarjı çok az gidiyor.

• cem650 kullanıcısına yanıt
    gncsrc35 kullanıcısına yanıt
    hayır gerek yok Imei adresinden hallediliyor @cem650

Ezikler ve darbeler den dolayı garanti dışı bıraktılarsa normal diyeceğim prosedür bu şekilde thh ile görüşün yapıalbilecek birşey varsa onlar zaten size bilgi verir. Ha yoksa da ekran metal çerçeve ile birlikte komple değişiyor zaten. ekranı ücretli değiştirdiğinizde cıta, sararma kenarlardaki ezikler hepsinden birden kurtulur yeniden garanti dahilinde olur cihaz.

KAmera konusuna gelince ayarlar- uygulamalar- kamera- depolama- önbellek ve verileri sıfırlayın o yavaşlık gider ... @gncsrc35
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Hocam ezik dedikleri kamera ile çekilse gözükmeyecek küçük iki nokta cizikte iki tane kalem ucu gibi yer telefonun yere düşmüşlüğü yok sadece ilk aldığımda halıya düştü

Cihazı avedan aldığım için benim muhatabın kim Avea mı general mobile mı dilekçeye hangisini yaziyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gncsrc35 -- 8 Temmuz 2017; 15:47:46 >
  • gncsrc35 kullanıcısına yanıt
    Siz servise nereye verdiniz telefonu ?
    Thh de söylerler ama aldıgınız yer oluyor bildiğim kadarıyla.
  • Android O ne zaman dagitilmaya baslanilcak ? Eylülde gelir mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut.. -- 8 Temmuz 2017; 17:1:21 >
  • Son zamanlarda inanılmaz bir şarj problemim vardı. Geceden sabaha %40 gibi. Telefon uyanık kalmamış veya bir uygulama da şarj götürmemiş. Kullanımlar topladığımda %34 etmesine rağmen Giden şarj toplamda %90dı. Temmuz güncellemesini yükleyip wipe data cahce yaptım bakalım ne olacak. Bayadır şarj konusunda çok sıkıntılıyım. İlk aldığımda 1,5 gün 6 saatlerş görürken şimdi 1 gün 3 saat bile göremez oldum neredeyse.
  • Temmuz güncellenmesini zamanında aldık en azından. GM 5'de hala ses seda yok.

• Bir aralar orijinal kulaklıktan başka mikrofonlu kulaklıklar telefonla uyumlu değil deniyordu. Sorun hala var mı? Bir tane kulaklık almayı düşünüyorum ondan soruyorum.
  • aykut.. kullanıcısına yanıt
    eylül veya ekim gibi gelir en kötü yıl sonuna kadar gelir ama sanmıyorum o kadar uzun bekleriz ederiz
  • arkadaşlar gm5 plus ve moto g4 arasında kaldım ama gm 5 plus ta şarj soket sorunu ve batarya sorunu var sizce elimdeki kapalı kutu g4 ü gm5 plusa tercih etmelimiyim
  • aykut.. kullanıcısına yanıt
    BreaktheCode kullanıcısına yanıt
    DarkUser81 D kullanıcısına yanıt
    cıktıktan sonra üzerine 1,5 - 2 ay koy ozaman gelir. @aykut..

1. sayafadakileri uygulayın @BreaktheCode

o zaten 2 ayda bir güncelleme alıyor. Sıkıntı güvenlik güncelleştirmelerinde değil ara güncelleştirmeleri 7.1.1 - 7.1.2 vermeyişlerinde @DarkUser81

• Güncellemeden sonra uyanik kalma sorunu basladi tekrar, 2-3 guncellemeden sonra resetle wipe data yap hakikaten surekli surekli, caydim.

Biliyorum hocam ama yapıcak birşey yok.Umarım 8.0'ı adam akıllı verirler de bi rahatlarız artık.

Teşekkürler. Aklımda başka bir tane vardı da buna da bakayım bir. Almak istediğim bu:
    http://s.aliexpress.com/VjYju22u

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapsLockTR -- 8 Temmuz 2017; 22:6:40 >
    Hocam bugün gidemedim yarın gitsem açık olurmu sizce yoksa pazartesi gideceğim

• yapmaya gerek yok 1. sayafda yazılanları uygulamanız yeterli @erdemguler

Onun daha cok bas agırlık lı oldugu ve sesi bogdugu söyleniyor ama eğer bası ağır bassın diyorsan oda alına bilir ben gönderdiğimde baslar yeterli tizleri örtmüyor ama senin gönderdiğinin basları daha fazla @CapsLockTR

hangisine gideceğine bağlı
    Linkten bakın calısma saatlerine ona göre gidin
    http://www.telpa.com.tr/Servis/ @cem650
  • 
Sayfa: önceki 18931894189518961897
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.