Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1819. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18171818181918201821
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar teknolojide biraz şans işi ben discovery 1 2.5 sene kullandım hiç bir sorun çıkarmadı sonra babama GM 5 plus aldık 8 ay oldu bi sorun çıkmadı ben GM 5 plus aldım 5 ay oldu bi sorun çıkmadı yani anlayacağınız biraz da şans işi bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaLdeRoNTR

Üstat zararı olur bence neden dersen ben çok az bi siyah çıta kırık diye servise görürdüm ekran da çize çize harita gibi olmuştu adamlar komple yan çerçeve tuşlar ekran yani kasayı garanti dahilinde değişti eğer zararı olmasa incecik çıta yüzünden komple kasa değişmezdi diye düşünüyorum

Hocam servise vereyim, ücretsiz yapılsın da ben o çıtanın kopan parçasına baktım, çok hassas. Eğer malzeme düzenlemesi yapılmamışsa yeniden kırılır.

Bi'de öğrendiğim kadarıyla onunla birlikte ekran falan da değişiyormuş. Bir çıta yaptıracağım diye sorunsuz ekran ve dokunmatikten olmak istemiyorum.
  • bir süredir şöyle bir durum yaşıyorum; telefon görüşmesi sırasında telefonu kulağımdan çekip ekranı görmek istediğimde ekran açılmıyor. yani sanki yakınlık sensörü hala telefona yakınmışım gibi algılayıp ekranı açmıyormuş gibi oluyor. bunu yaşayan var mı? ekranda jelatin vs yok.
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    haklısın hocam şu bi ara ekran değişip dokunmatik sıkıntısı yaşayanları düşününce insan tereddüt ediyor artık o konuda yazan çizen olmuyor acaba paneli yinemi değiştirdiler
  • etkinus kullanıcısına yanıt
    mert güncellemesini yaptınızmı ? bu sorun güncellemeden öncesinden olup hala devam mı ediyor ?_
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Evet hocam mart güncellemesi yüklü. Şubat güncellemesimden sonra oldu, ama yazılımla alakalı mı bilemedim.

• dedec46 D kullanıcısına yanıt
    Cvp için teşekkür ederim..
  • etkinus kullanıcısına yanıt
    bi formatlayıp şansını dene istersen
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Diğer telefonlara göre biraz yüksek sanırım hocam sırf bu yuzden farklı bır modele yonelebılırım aklımdakı dıger telefon zenfone 2 32 gb (Bir bucuk yıl önce G3 le zenfone 2 arasında kalıp G3 almıstım) ama herkes hiç düşünme gm5 plus al gec dıyor bakalım ne yapacam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

haklısın hocam şu bi ara ekran değişip dokunmatik sıkıntısı yaşayanları düşününce insan tereddüt ediyor artık o konuda yazan çizen olmuyor acaba paneli yinemi değiştirdiler

Aynen hocam.

Bir de en azından kırılan çıtayı kılıfla kapatabiliyorsun, çözümü var. Bizim hasır kılıflar 10 numara 5 yıldız bu konuda...

Ancak sorunlu ekran ve dokunmatiğin servisten başka çaresi yok. O da çözüm olur mu belli değil.
  • tepetör T kullanıcısına yanıt
    4 gb ramli 32 gb hafızalı 3000 mah pilli intel işlemcili cihazdan mı bahesdiyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedec46

Senin yere göğe sığdıramadığın GM o özellikte de ne oldu? Gördüm ki özellik yeterli değil!! Geç oldu biraz ama iyi bi tecrübe oldu? Benim gibi ayda yılda az argo konuşan birini küfürbaz ettiği yeter bana!!! Allah cezasını versin inşallah bunların...

Arkadaş GM5 Plus tavsiye etmemiş ki...

Hangi telefonu alırsanız alın en az 32 GB dahili depolama ve 3 GB Ram olsun demiş.

Doğrusu ben de tavsiye isteyenlere bu kriterlere dikkat ederek tavsiyede bulunuyorum.

Bu GM5 Plus olabilir, Lenovo P2 olabilir, Samsung Galaxy C5 veya C7 olabilir.

Bunlar benim son zamanlardaki favori telefonlarım.

Bütçeye bakar... 1.000 TL civarı bütçesi olana GM5 Plus... 1.500 TL civarına da diğerleri.
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Telefondan menunum diye bazıları her yazdıgıma olumsuz cevap verme gereği hissediyor herhalde :) Boş konusmaya gelince laf çok bi soru sordum kayboldu gitti
  • strat41 S kullanıcısına yanıt
    Vodafone da aktif
  • Fanatik uygulamasını yukeleyebilen varmı ve arama ekranı değişen varmı

• dün gece saat 2 gibi yüzde 60 civarında sarjım vardı sabah uyandıgımda telefonu kapalu buldum ben mi yanlıs gördüm sarjım nasıl bitti bu kadar cabuk gece telefon kullanılmadı
  • Arkadaşlar aldığım telefon imei atılmış ve farklı bir rom lu çıktı. Bunu orjinal stok roma dönüştürme şansımız var mı. Lütfen yardım edin.
  • Hykr0 kullanıcısına yanıt
    Turkdevs.com a girin GM 5 plus stock rom var oradaki talimatları uygulayın, yapamazsınız videolu anlatımda var saten.

• telefon uykuya geçmemiştir pil ve detaylı pil grafiğinizi bi paylaşın bakalım @canalanplt

servisten sogulattınızmı belki anakart değişmiştir. @Hykr0
  • strat41 S kullanıcısına yanıt
    Turkcell kaldırmadı. 7.1.1'den dolayı Google tüm cihazlara desteği çekmiş. Pixel cihazlarda da durum aynı. Turkcell bu durum çözümlenmesi için teknik ekibin çalıştığını belirtti.
  • 
Sayfa: önceki 18171818181918201821
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.