Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1818. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18161817181818191820
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı durum fotoğraf makinesinin hafıza kartında başıma gelmişti. Mac üzerinde bulduğum bir uygulama ile silinen resimleri kurtardım, sonuç beni hayretler içinde bıraktı.

Her seferinde resimleri bilgisayara aktardıktan sonra kartı siliyordum, yani kart belki yüz defadan fazla silinmiştir. En son çektiğim resimler ile birlikte bana yıllar önce çektiğim resimler dahil bütün resimleri bulup getirdi uygulama, gerçekten çok şaşırdım. Yalnız dediğim gibi Macintosh (iMac) için yazılmış bir uygulamaydı şimdi ismini hatırlayamadım malesef. Eminim Windows için benzer uygulamalar fazlasıyla vardır.
  • Aktepe kullanıcısına yanıt
    keşke bulabilsem ya :( işime yarar bulamadım malesef 6 yıllık fotolar var ama son 1 yılı bulsam yeterdi :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Alıyorum çizgi çıkmıyo meaela forumdonanım üst sarı alt sanal tuş sarı çizgi var

• tinkerbell01 kullanıcısına yanıt
    İleride benim gibi küfürbaz olmayï göze alıyorsan al...

• dedec46 D kullanıcısına yanıt
    :D yok yok gözden çıkardım gm yi, lenovo moto g4 ya da xperia c4 alacağım kısmetse. teşekkür ederim cevap verdiğin için :)
    teşekkür ederim cevabınız için araştırmalarım sonucu gm5 plus ı eledim lenovo moto g4 veya xperia c4 alacağım
    c4 abimde var. iki seneye yakin kullanmakta. guzel bir telefona benziyor. kronik sorunu yoksa sony'den sasma derim. elime alip ne zamn kurcalasam en ufak bir donma takilma yasamadim. kasa yonunden bir albenisi yok sadece.

• bssdtmz kullanıcısına yanıt
    benim de içime sindi şimdilik, yarın tekrar gidip bakacağım o an hangisini alırsam alırım artık. araştırmalarıma göre ikisi de beni pişman etmeyecek. yani inşallah. teşekkür ederim cevap için
    hangi telefonu alırsanız alın bu satten sonra 32gb hafıza ve 3 gb ram in altında olmasın. ha alırsanızda 1 seneye kalmaz yav forumda biri demişti dersin :)
  • moto 4g nin kamerasi samsung s7 kadar güzel tavsiye ederim youtube video bakabilirsin 2 ram fazlasıyla yeter internet video icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende GM5 PLUS alarak aranıza katılmayı düşünüyorum yalnız bu SAR değeri aklımı kurcalıyor.

Bazı sitelerde Sar değeri 0.567 bazılarında 1.68 olarak gözüküyor. Bu konuda bilgi verebilirseniz sevinirim..
  • mmusty35 kullanıcısına yanıt
    Fastboot dan romu 0 dan kurdum şuan gayet akıcı ve şarj şüresi de tatmin edecek seviyede

• Kardeşime de moto g4 plus aldık. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim kamera ve ekran kalitesi gm 5 plustan kat be kat üstün. Şarj konusunda da gerek hızlı şarj dolma süresi, gerek şarjın kullanım süresi gerçekten şaşırttı beni.

Senin yere göğe sığdıramadığın GM o özellikte de ne oldu? Gördüm ki özellik yeterli değil!! Geç oldu biraz ama iyi bi tecrübe oldu? Benim gibi ayda yılda az argo konuşan birini küfürbaz ettiği yeter bana!!! Allah cezasını versin inşallah bunların...

• tepetör T kullanıcısına yanıt
    Yerinde olsam asla böyle bir hata yapmam?! Aklını peynir ekmekle mi yedin derim 3-5 ay sonra problemler başlayınca!!

• quote:

Orijinalden alıntı: slayer9800

Fastboot dan romu 0 dan kurdum şuan gayet akıcı ve şarj şüresi de tatmin edecek seviyede

En Fazla 2 hafta veriyorum yazılım yine şişecek, şarz problemi yine baş gösterecek..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    İlk defa telefonun kötülüğü üzerine mesaj atıyorum

Beyler artık yeter sizin başınıza bir şey geldi diye glhep böyle oluyor demek değil. GM 4g yıl bir seneden fazla kullandım akıcılık konusunda çok iyiydi robot rom vs istemeden 1 sene işini çok güzel yaptı. 4g de ekran sararması oldu 1 saatte değişti ekran ücretsiz

Sonrasında 5plus aynı şekilde devam etti. 6 ay kadar kullandım çalındı şimdi yine 5plus almak istemiyorum çünkü 6plus yakında çıkar

Gelişi güzel yorum yapmayı bırakın artik. Hele şişer yavaşlar işleri hiç olmuyor.

• 1,68 vucut 0.567 baş diye bir bilgi var. avrupada yasal sınır 2 ve bu bile normal değerlerin çok altında merak etmeyin o verilen değerlerde telefonun ulşatıgı en yüksek değerlerdir. Yani elinizde telefon sürekli 1,68 le gezmiyorsunuz. Ayrıca dünya sağlık örgütünün araştırmların da sar değerinden kaynaklanan herhangi bir rahatsızlık şimdiye kadar görülmemeiştir der. Bakmayın siz bizim sitelerde 3 saate şu olmaya başlar 4. saate 3. bacagın çıkar 6. günde ahtapot olursun vs tarzındaki saçmalıklarına. Ha bu konuya çok takılıyorsanız şunu söyleyeyim bir telefonun en yüksek sar değeri telefon ettiğiniz zaman karsı tarafın teleefonundan siyal gelene kadar geçen zamandır. kulagınıza ondan sonra koyup yada kulaklıkla kullanırsınız... @tepetör

Sizler bu telefonu alarak büyük yanlışlık yapmısınız belliki. Size uygun bir telefon değilmiş. Lakin şurda yaptıgınız yorumlar inanın çocukça. Bakın ben İllaha gm5 al demedim ki diyede bilirim ben çok memnunum 9 aydır kullanıyorum 2 adet var benimde sıkıntım sorunum oldu bende servise gittim ama 1 saat içinde sıkıntımı sorunumu çözdüler. VE telefonumdan çok memnunum... bu ayrı.

NE demişim ben ne alırsan al 32gb hafıza 3 gb da ram olsun... Kötü birşey mi söylemişim yanlış birşeymi söylemişim... BEnim bundan önceki telefonum 16 gb tı ve depolama konusunda beni cıldırtmıştı. RAm konusunda ise daha 1 gafta önce lenovo p1 sahibi arkadaşım 2 gb ramin yetmediğinden keşke 3 gb lık birşey alsaydım diye dert yanıyordu. Bende vatandaşa öneri yapıyorum 1 sene içinde 2 gb ram ve 16 gb depolama alanı ile seni üzecek diye. Telefonu servise vermek yerinede küfür le düzeleceğini düşündüysenizde o sizin enteresanlıgınız...

@dedec46

Hocam bu işşler böyle burda kimler geldi kimler geçti sürekli böyle tipler cıkıyor. Dön bak eski msjlarını 2 gran telefon bilgisi yok bugün ahkam keserler. diğeri zaten Mİ almış halen buraya yazma derdinde vs vs biz alıştık buralar trolsüz olmaz asla @oktayakgoz

• Servise kaç kere verdim, sanki hic vermeden uğraşmadan duruyorum mu sanıyorsun?! Sürekli saçmalıyor servis? İlk gittiğim yer kullanıcı hatasi deyip 280₺ istedi vermezsen diğer hatalarıda yapmam dedi. Başka servise götürdüm hiç birşey demeden yapti. Madem kullanıcı hatası idi 2. yer neden hiçbirsry demeden yaptı? Ondan sonra başka birşey için gittim yine kullanıcı hatası deyip para çıkardılar, buraya yazamayacak kadar problem yaşıyorum... Anlatabildim mi bilmem... Vaktim olursa da Tüketici heyeti mı ne varmış oraya gideceğim bi ara. Ayrıca keyfi yere küfür etmiyorum zorla ettiriyorlar, beni tanıyan bilir küfür ve ben...

HAngi servise verdiniz ilk olarak hangi sorundan ötürü ve kullanıcı hatası olarak neyi belirtti size? @dedec46
  • 
Sayfa: önceki 18161817181818191820
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.