Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (1815. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18131814181518161817
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • taşına bilir harici depolama deyin biçimlendir vs diye sormadıkça kartakileri silmez
  • güncellemeleri denetle deyin gelmesi lazım.
  • Arkadaslar bu arka kapağın kirlenince nasıl temizleriz geri beyaz yapabiliriz?
  • opaksu91 O kullanıcısına yanıt
    servise verin
  • Benim telefon öldü neredeyse. Şarj soketi gidik, ekranda renkler soluk gösteriyor birbirine geçiyor falan. Ahize sesi kısıldı hoparlör hariç konuşamıyorum. Balkondan aşağı fırlatasım var. Discoveryde de soket sorunları vardı, derslerini almışlardır dedik yine aynı sorunlar
  • Telefonun şarj süresinden yeni güncellemeden beri çok memnunudum lakin birkaç gündür 2 saat ekran süresini geçemez oldu aynı kullanımda çözüm nedir sizce? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oskurrr

taşına bilir harici depolama deyin biçimlendir vs diye sormadıkça kartakileri silmez

yok hocam ya biçimlendirdi, geri getirmem lazım, karta bişey yüklemeyince geri geliyomuş sanırım

getiremezsem bittim ben, anılar hep karttaydı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Popcorn Playa kullanıcısına yanıt
    slayer9800 S kullanıcısına yanıt
    O hale gelene kadar neden beklediniz ? Servise verin herhangi bir darbe ezik vuruk kırık yamulma sıvı teması vs yoksa yeni gibi geri verirler... @Popcorn Playa

detalylı pil garfiğinizi paylaşırmısınız @slayer9800

geri getirmek için programlar var. Pc varsa google dan aratın sd kartta silinen leri geri getirme diye... Uygun birşey bulursunuz elbet... @condorn
  • 26 saat içinde 7 saat ekran süresi benim içinde bir ilk oldu. Şunu diyebilirimki 7.1 güncellemesinden sonra şarj durumu baya iyileşti...
    BU 7 saat içinde 3 saat civarı exeltablosu düzenlemek için geçirilmiştir. Wifi sürekli açık ve sosyal medya senkronları aktif haldedir. %15 e düştükten sonra clash of royal yükleyip 1-2 oyunda oynamısımdır..

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi   ★★

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    Mart güncellemesi yüklü mü yüklü ise telefonu sıfırlayacağım yaptığınız her şeyi söylemenizi istiyorum. Ya sizin cihaz sıkıntısız yada bizimkiler sıkıntılı bu kadar fark olması imkansız. 3 saati geçemiyorum ben.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • veeeee telefon 6 ay dayandı sanal tuşların altında ekranın yukarısı ne renkse o renk bir çizgi çıktı evet arkadaşlar yani ekran 1 tık kaydı şaka gibi fabrika ayarlarına geri dönüş yaptım ama sonuç aynı

• panel arızası... yazılımla alakası yok... tek çözüm servis...
  • Kullanımlada alakalı full wifide kullanıldı cihaz mobil veri ile 7 saat almak mümkün değil bence. Oyun vs oynuyorsanız oyun oynarkende bukadar ekran süresi almak imkansız. aklıma gelenlerde aşağıdaki gibi
    MArt güncellemesi yüklü.
    1-Google senkronlarından = drive- google fit - ve uygulama verileri senkronu kapalı
    2- Kullanıcı deneyimleri ilecihazın geliştirilmesine katkı sunmak için verleri gönder tarzında ki seçeneklerin hepsi kapalı. google uygulamlarında sıkça var
    3- Kullanmadıgınız uygulamaları devredışı bırakın ( Hintçe - korece -japonca klavye , Steroid , keep , hangouts,haberler hava durumu ,colud print vs gibi )
    4- parlaklık manuel gerekmedikçe en düşük gerektiğinde kendim yükseltiyorum
    5- ok google sesli komut uygulaması kapalı
    6- konum ve konum geçmişi kapalı
    7- wifi kullanırken mobil veriyi mobil veri kullanırken wifi yi kapatıyorum
    8-ağ bildirimi kapalı
    9- otomatik ekran döndürme kapalı gerektiğinde acıyorum
    10- 4,5g ile kullanıyorum (3g den daha az şarj harcıyor)
    11- telefonu şarj ettikten sonra kapatıp acıyorum
    12- ekranda gereksiz hava durumu vs gibi widgetler yok
    13- herhangi bir batarya iyileştirme yada antivirüs yada temizleme uygulaması mevcut değil
    @usmcsas

Geçmiş olsun hocam bi servis yolu sizde görünmüş@crops77

• dostlar ekranı tam kaplayan kırılmaz cam kullanan var mı full body olanlar kapatıyor diyorlar önerisi olan link atabilir mi?
  • tekederelit T kullanıcısına yanıt
    KIrılmaz cam dan öte jelatinden biraz daha dayanıklı zimbırtılar. Takmasının zor oldugu ve bir süre sonra kenarları kalktıgı söyleniyor...

http://urun.n11.com/ekran-koruyucu/general-mobile-gm5-plus-full-body-ekran-koruyucu-silikon-kilif-P145281281
  • sizin kullandığınız ekran koruyucu hangisi o dayanıklı şeysilerden kullanan var mı forumda?
  • Bendede 5 saat 44 dk ekran süresi var iyimidir acaba.

• 4-6 saat arası normal ama 5 ve saat üzeri iyi 6 saat ve üzeri çok iyi ... burda sizin ulaştıgınız rakama ulaşamayan birçok kişi var
  • Hocam 16 saat bekleme 2 saat ekran süresi aldım bugün ss alma imkanım olmadı bugün sıfırlama yapıcam düzelirse bildirimde bulunurum ayrıca uyanık kalma sorunu da yok bu sürede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slayer9800 -- 26 Mart 2017; 11:13:55 >
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Oskurr pil detaylarında telefon beklemesi kısmına basıp kapsama alanı dışındaki zamana bakarmısın?

4.5g iyi hoşta çok fazla kapsama alanı dışına çıkıyor bende

• 
Sayfa: önceki 18131814181518161817
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.