Şimdi Ara

★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★9 Ay sonra Her tarafı sorunlu bir OREO Geldi ★★ (890. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.393
Cevap
229
Favori
1.710.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 888889890891892
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Paclobutrazol

Hangi mağazada acaba ?

izmir bimekste vardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PomPom kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Umarım garantide ekran değişmesi değilde cihaz değişmesi yaparlar gerçi tüketici hatası demeseler bile yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: dikmengücü

Teşekkür ederim. Umarım garantide ekran değişmesi değilde cihaz değişmesi yaparlar gerçi tüketici hatası demeseler bile yeter.

iyisi mi huawei g8 e yonelmek

• siyah dual modeliyle katıldım aranıza bugün. bütün konuyu okudum ama biraz abartılıyor ben bir sorun görmedim şuana kadar 5-6 saattir kullanıyorum yetirmesini bilince şarj rahat gider benim hala %40 şuan ve akşamdan beri kullanıyorum şöyle böyle. oyun hiç denemedim oyunlarda ısınabilir bakıcam ama diğer yönden hiç sıkıntı göremedim çok memnunum hele tasarımı harika
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daviaa

siyah dual modeliyle katıldım aranıza bugün. bütün konuyu okudum ama biraz abartılıyor ben bir sorun görmedim şuana kadar 5-6 saattir kullanıyorum yetirmesini bilince şarj rahat gider benim hala %40 şuan ve akşamdan beri kullanıyorum şöyle böyle. oyun hiç denemedim oyunlarda ısınabilir bakıcam ama diğer yönden hiç sıkıntı göremedim çok memnunum hele tasarımı harika

Hayırlı olsun nereden aldiniz bildirim isik sizmasi varmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen hocam 2. aldıgım cihaz haziran güncelemesi içindeydi. BEklesende kapanmıyor çekirdekler. nekadar beklersen bekl. HA ısınma yada şarj sorunum yok fakat yogun olmadıgı durumlarda bazı cekirdeklerin kapanması hemgü tasarrufu hemde sıcaklık acısından daha verimli olur diye düşünüyorum Bende birsonraki güncelleştirmeyi bekliyorum değişme olmaz ise servise bir msj atacagım ona göreyazılım için bende gönderebilirm@dr_mrh

Çift hatlı hocam ... hem daha sonra cıktı çift hatllar hemde ekstradan özellik zararı yok.. @Mipek

Hocam40 derece diyorsan buda o seviyelerde ısınıyor. Mesela GTA da veya Mc5 gibi oyunlarda yarımsaatlik oyun sonucunda 45 derece ölçülen incelmeler var tabi bende o oyunlar olmadıgı için bişey diyemiyorum. 2 cihaz var 2. aaldımız 1 haziran tarihli cihaz ilk aldıgımız gün baya ısındı dedimböyleyseişimiz var bunla sonra birdaha o seviyelerde ısınmadı nedendir bilmiyorumbelki güncelleme falan yaptı uygulamalara. özellikle oyun oynarken yan tutuyorsanız cihazı ısıyı üst tarafında hiissedersiniz. Normal zamanlarda özellikle dik tutarken ısınma hissedilmiyor.

Batarya konusunda orta parlaklıkta 3 3,5 saat civarı oyun oynatır, 8-9 saat film izletir , 5-6 saat civarı webde gezinti yaptırır. bu seviyelerde ben oyun oynayan biri değilim genelde. WİFİ ile kullanıyorum olmadıgında 4,5 g ile bana fazlaca yetiyor normal kullanımımda. Ama bugün clash of royals oynadım 37 dakkada %25 şarj yedi :) internetide kullanıyor o oyun aynı zamanda. @ilker

Elde tutumaalışkanlıkla alakalı ellerbüyükse tek elde sorun olmaz ama küçükse tek el sıkıntı yaratabilir. Yukardada söyledim clash of royals dakişarj durumunu. Bunda hafızada öylebir ayrımyok hepsini kullanıyorsunuz. Bence 1000 tl nin hakkını veriyor ben menunumama olmayanlada var tabiki. Dİğer telefona bakmadımincelersem yorum yaparım @celotpl

• hukuksever kullanıcısına yanıt
    Ekranda sararma olana kadar sıkıntısını görmedim cihazın ama sararma ısınmaya bağlı olarak görülüyorsa bu herkeste olabilir demektir buda büyük bir sorun.

• pemaxs P kullanıcısına yanıt
    normal bi telefoncudan aldım ısık sızması sanırım var karanlıkta bildim geldi hafif birşey gördüm eger o ısık sızmasıysa asla dert edilecek birşey değil
  • dikmengücü D kullanıcısına yanıt
    s 617 kullanan bir telefon nasil boyle isinir ve pil tuketir hocam? Mtk olsa bu kadar olmaz ayip gercekten GM

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    Benim telefonda 8 9 saat film izle telefonu sana hediye etmezsem adam değilim

• Daviaa kullanıcısına yanıt
    şarja taktıgında ışıkları kapat. led in ekrana bakan tarafında ufak bir aydınlanma oluyorsa vardır.
  • oskurrr kullanıcısına yanıt
    Bende ki sorun galiba 2. bahsettiği konu olan stuck piksel

• PomPom kullanıcısına yanıt
    samsunluuu55 kullanıcısına yanıt
    bu filmizlemek internetten izlenen film değildir. telefona yüklenen film min ucak modunda izlenmesidir yolculukta vs. internet üzerinden 1080 p bir filmi 4 saat civarında izleyebilirisniz.@PomPom

Olabilir. aklınızda kalıcaksa bir servise gönderin yinede @samsunluuu55

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 9 Temmuz 2016; 1:46:05 >
  • dikmengücü D kullanıcısına yanıt
    ovv geçmiş olsun hocam bekliyordum bu kadar ısınmaya böyle birşey bende. Garanti sürecini haber ederseniz seviniriz çünkü böyle ısınmaya devam ederse herkeste aynı sorun oluşacak.
  • Arkadaslar ben cihazi 1 gundur faal kullaniyorum ama isinmayla karsilasmadim fakat hoparlorden gelen bazi sesler patlak ses veriyo gibi net degil bu sorunla karsilasan oldu mu ? Bu arada bu ışık sizmasi denilen olayi hic dert etmeyin bence guzel bile duruyo :D

• AngaranınDikmeni A kullanıcısına yanıt
    Durduk yere mi geliyor hışırtı cızırtı gibi yoksa müzik falan dinlerken mi?

• Merhaba arkadaşlar.Bende teli arefe günü bimeksten aldım dual olandan.Surekli forumdan yorumları takip ediyordum.Tel 1 haziran güncelli.Ancak ısınma oluyor ve şarj çabuk bitiyor.Tam karanlıkta bildirim ışığı ekrana doğru sızma yapıyor.Ancak çok sıkıntı değil bence.Hoparlör çok iyi ve canlı.Konuşmada ses çok kaliteli.Sarj ve ısınma için telefona resrt çeksem düzelir mi acaba? Sanırım bazı arkadaşların ki düzelmişti.

• gümüskurşun G kullanıcısına yanıt
    Hocam her telefon ısınır ısınmayan telefon yoktur yalnız rahatsız edecek boyutta mı ısınıyor ve ne yyaparken oluyor bu ısınma ? ŞArjı çabuk bitiyor demişssiniz mesela telefonu şarjdan cektinizgün içindenasıl kullanıyorsunuz ve nekadar sürede bitiyor şarjınız ?
  • Bu alttaki tuşların yerini degistiremiyonuyuz programla falan. Ben geri tuşuna sağda çalıştım g2 de vardı oyle bi ayar. Bunda ayarlarda yok ama programla yapabilen varmi. Bi de yine g2den kalma bi alışkanlık olan klavye de en ust sırada rakamlari arıyor elim sürekli. Böyle bi klavye indirebilirmiyim internetten en ust sırada rakamlar olan
  • Kaç saat ekran süresi veriyor arkadaşlar biri alıntılayıp yazarsa sevinirim. Pili önemli benim için
  • 
Sayfa: önceki 888889890891892
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.